Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidlec
    QA Rockstaru se pěkně předvedlo *1*

    Takže když se do widlí přihlašuju pod MS účtem, tak jsem v pr*eli?
    • Presne tak ;-). Prijde mi docela podivne, ze u takto velke firmy nejsou testeri z vice koutu sveta. Vzdit vetsina jazyku ma nejaky specialni znak, treba i nemcina a rustina... to jiste neni zrovna maly trh... a co treba cina?

      Je to k placi, pise se rok 2015 ... podpora unicodu je snad uz i ve Windows95, ale programatori jsou schopni stale pouzivat ASCII ... 3x fuj :-D
    • Tak ja nejsem odkojenej pc ckar,me sacilo rict ps4.Kdyby me nekdo rekl staci ti sestava alienwere 5100 na full hd a 60 fps,ta jsem stoho moudrejsi,me cisla nic nerikaji.Zalezi na podpore danneho vyrobku!N vidia vs MMD.
  • Furt pc!Jake pc!Da se pro tuto generaci oznacit pc,treba jako ps4?Atari st,je taky vpodstate os.Pc a gt5 na tom nerozjedu.Notebook je taky za 5000kc pc a taky gta5 na tom nerozjedu.Pc by melo mit urcite nzvy sestav na kterych to laik rozjede,v tech gtx kartach a ghz, a pocet ram,a 4 jadro,dvou jdro,a celleron mh 8690,6170,atd se ponekud stracim.Sorry jsem uzivatel,ne programator,vyvojar.
    • Sorry jsem uzivatel,ne programator,vyvojar... Milej zlatej na to nemusis bejte programator ani vyvojar staci umet cist snad poznas jake ma tvoje GK cislo, ci na kolik Ghz jede tvuj procesor, natoz pak RAM to zjisti i ma babicka kolik pameti ma v PC, ale pokud neumis cist a chapat text NEVADI jsou tu konzole a snimi jednoduche ctverecky kolecka a trojuhelnicky pripadne krizek *2* *3*
      • Tak tohle mě pobavilo...:D:D:D
    • walltar
      By si měl vrátit svou Glorious PC gaming master race kartičku a pořídit si konzoli.

      ... Nebo je problém si najít minimální požadavky? *1*
    • Vidlec
      PC je typ architektury ty troubo. Jako je např mainframe.

      Jinak řečeno. IBM PC je pouze specifikace jak by to asi mělo vypadat a každý si to může složit z kompatibilních komponent.

      PS4 je marketingové označení předem dané konfigurace, která se nedá výrazně měnit.

      To, že se o hře řekne, že je na PC znamená, že je spustitelná na operačním systému a hardware, který odpovídá specifikaci IBM PC.
      • No prave,tak nerikejte,ze na pc je nejhezci!Jen na danne komfikuraci IBM je nejhezci,a to je ten rozdil.Nakej nouma to rozbehne na pc za 15litru a bude hlasat jak pc verze je ta nej.
        • walltar
          Ty moc nedáváš smysl... Každej PC hráč ví, že když chceš nejlepší grafiku, tak potřebuješ silné PC.

          To není potřeba říkat, to je obecná znalost.

          PC nemá žádné předem dané konfigurace... každý si může složit co chce a na co má peníze. A podle toho mu to taky jede.

          Pokud splníš minimální požadavky, tak ti to samozřejmě nepojede nějak extra a nebude to vypadat nějak super, ale zase na druhou stranu PC které zvládne jen minimální požadavky asi nebude extra drahý. Rozdíl ale mezi PC a Konzolovou verzí je, že ti tohle umožní...

          Ale myslím, že tohle ani není potřeba nikde psát... to ví každej kdo hraje na PC.
  • Mě až na problém s místem...preload sice zabral 60 GB, ale to, že to ještě bude dotahovat dalších 10 GB jsem nečekal. Hra jinak běží v pořádku a plynule, akorát mě tedy nakonec moc nechytla. To je samý nigga sem, motherf***r tam.
    • nightborne
      Mmmm... dovol mi se zeptat, je tohle první GTAčko, které hraješ =)?
      • Jen San Andreas jsem systémově vynechal :)
        • nightborne
          Heh, zrovna v SA bylo těch nigga motherfuckerů požehnaně =). Ale ani v ostatních dílech nebyly postavy zrovna ideálem lidských ctností, tak proč tě to na pětce překvapuje =)?
          • Mě nevadí vulgárnost, ale tuhle černou nemůžu přenést přes srdce. Je to pak takové opičí.
  • nightborne
    Já bych velice rád přidal svou trošku do pléna, jak mi to funguje, a tak... ale jelikož jsem mechaniku na stolním počítači použil naposled tak před deseti lety, odmítá to načíst... takže teď hezky pěkně dělám image na noťasu, který pak budu kopírovat na exterák a z něj to instalovat. Uvidíme se zejtra.

    Shite.
    • a proc ten notas nepripojis (at uz pres wifi ci kabelem) do site k PC a nenasdilis DVD mechaniku???
      • nightborne
        pokus o instalaci přes síť byl pochopitelně první alternativa, ale z bůh ví jakýho důvodu to bylo ještě pomalejší než ty image. 17 minut na jeden, nakonec to snad nebude tak hrozný =).
        • ogami
          ono to chce hnat hlavne po kabelu, kopirovat neco pres wifi neni uplne velka vyhra a ve vysledku to muze byt pomalejsi, nez pres ten externi disk ;)
          • nightborne
            Tak hlavně disk číslo 4 mi odmítá přečíst i mechanika na noťasu, takže to bude ještě srandy kopec. Ach jo =D.
    • walltar
      Jo to je ta rychlejší instalace s DVD.... Ale abych pravdu řekl, tak mechaniku mám dneska taky jen pro okrasu. Prakticky jsem ji tam nechal jen kvůli instalaci Win... A to už taky dneska dělám z flashky.
  • firebug
    Tady se z toho dělá zase takové haló, přitom jde o naprostou prkotinu. Nechci se tedy R* nějak zastávat, protože ještě nevím, jak se vyvedla optimalizace, ale někteří tu mají nefalšovanej hysterák, jako by jim R* vyvraždil rodinu. Přitom celá ta "kauza" je maximálně úsměvně trapná.
    Poučení do budoucna: Naučit se, jak psát na PC (nejenom uživatelská jména, ale i názvy složek, souborů, atp.). Nekupovat hry v předprodeji nebo v první den prodeje (v průměru se stejně prvních 14 dní jen patchuje :-).
  • Mart9
    Tohodle si beta testeři na konzolích všimnout nemohli no *2*
  • Mno ... čekal jsem už dlouho, jelikož MĚ tenhle typ her na konzole nesedí a budu čekat rád dál. Až bude na Steamu Weekend sale ... 60€ za to opravdu nedám, i když mám account bez diakritiky :-)
    • MikeiXX
      http://www.nuuvem.com.br/
      Zcela funkční, legální, žádná šedivka; cena 760 Kč. Pouze se nejedná o STEAM verzi, ale čistě jen R* Social Club verzi.
      • walltar
        Jen je to potřeba koupit pomocí VPN... Ale tak hola to jistí. *1*

        760 to už je cena za kterou ani nebude čekat.
  • nojo, prostě spouštění těch starých retro her občas dělá na současných PC problémy :P :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit