Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za tento speciál. Naprosto souhlasím s Milošem Bohoňkem a s jeho názory, mluví mi z duše. I jeho recenze je super. Trochu mě překvapil Aleš Smutný, čekala jsem, že bude víc pozitivní a nadšený, nicméně jsem si kvůli jeho článku o Zaklínači koupila Level a toto číslo je úplně parádní. Co se týče DA:I byla to moje zatím nejoblíbenější hra a srdcovka a opravdu jsem nečekala, že ji Zaklínač 3 překoná. Ale musím říct, že nikdy jsem nehrála lepší hru. Zaklínač 3 je pro mě něco neuvěřitelného.
    • Tak si dejte pusinku *14*
    • Keyz
      "Co se týče DA:I byla to moje zatím nejoblíbenější hra a srdcovka a opravdu jsem nečekala, že ji Zaklínač 3 překoná."
      *15*

      Na to se snad nedá co říci. To opravu nikdo nečekal, že generické RPG založené na komické romanci něco kvalitativně překoná. A "Ejhle!". Ono se to stalo....

      A rozdílem třídy.
    • ales.smutny
      Tak jestli jsi četla Level, tak vis, ze jsem pozitivní a nadšený byl. Ale gauč skeptiku, je gauč skeptiků :) Ani Zaklínač není dokonalý a tak neškodí poukázat na věci, které mi vadily. A kdybychom si jen notovali, byla by to nuda :) Ze je to vynikající, pohlcující hra je bez debat.
      • Jsem rád, že na takové věci vůbec někdo poukázal. Od vydání W3 mi totiž přijdou všichni jako hluší a slepí a nikdo o žádných chybách nechce nic slyšet. Pro mě jsou nejzásadnější tři - neschopný a neskutečně hloupý kůň, nejhorší plavání (ovládání) v dějinách herního průmyslu (společně s GTA), automatické zapínání a vypínaní combatu (pro mě fakt nepochopitelná debilita). No a pak by se dalo pokračovat s ne příliš povedeným UI (v pozdějíšch fázích hry při hromadě alch. receptů a receptů na výrobu je neskutečně otravné cokoli tam hledat, to nemluvím o polovičatém třídění v inventáři), interaktivita s prostředím téměř žádná. Kamera se také moc nepovedla, nevím proč při používání zaklínačových smyslu musí být tak blízko. Dále když bojuji s něčím létavým, tak se na to ani nepodívám, protože kamera prostě má nastavený limit a já se orientuji jen podle červených teček na monitoru (Aard FTW). Level questu? Jsem po cca 50 hodinách level 22 (včera korunovace ve Skellige), hlavní příběhové questy jsou level 14 a ostatní zaklínačské level 29+ a k tomu mi zbývá cca 6 questů o Gwentu, který nesnáším. Jestli je cap 100, jsem zvědavej, jak se tam dostaneme, když za questy je minimum expů (mimo ty zaklínačské). *1* Kdybych chctěl, krásně bych na W3 mohl aplikovat Vávrovo 100+1...
  • Mopped
    Bohoněk kupodivu super, celkem házel hlody. Slečna mě zase pobavila svým kejčem a obhroublou mluvou. Je vidět, že ty konzole mají opravdu na lidi špatný vliv:-)
    Jinak dobrý speciál. S Elite bombou se to srovnat nedá, ale to už nikdo nepřekoná.
    • Magister_Peditum
      Bětka chvílema ty vulgarity používala opravdu zbytečně. *9*
    • Taky nemám rád vulgarity, obzvlášť z úst něžnějšího pohlaví. Alžběta je s tou svojí kombinací pražské mluvy a vulgarit dlouhodobě neposlouchatelná. Nemám ji rád, podcasty s ní přeskakuju.
    • ringmancz
      skousnu toho hodně, ale kejč? to jako fakt někdo říká?
      • Lima
        "Kejč" existuje. Ňákej herec. Nicolas Kejč.
      • Ristoro
        Pražský slang je to nejhorší co znám. A bohužel převažuje jak v dabingu, tak v titulkách.
        • Počkej, to chceš tvrdit, že je "horší" než hantec třeba? *1*
      • 13_11
        Slýchám i ,,vejkend'' :-)
        • To pozor mám v práci kolegu pražáka a ten říká: Přijdu dýlejc. Tady to chápem, že nejspíš přijde později ale ono to může znamenat cokoliv :D
          • Chim
            Už jste si někdy dali rejži s hermelejnem?
            • -ej- se v cestine pouziva misto dlouhyho y, takze pokud nekdo u vas rika hermelejn bude nejspis jenom obycejnej hidiot
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Já tak naštěstí nemluvím, ale do té stověžaté občas bohužel zavítám a už jsem tam slyšel i tohle.
  • blixa
    Info k soutěži

    Moc se omlouvám, ale zjistil jsem, že na Hadejhru.cz nefunguje radne prihlaseni uzivatelu. Behem zitrka to opravime, nicmene pokud chcete soutezit do te doby, vyplnte kviz a pak poslete screenshot se zaverecnou obrazovkou na podcast@games.cz. Diky za pochopeni.
    • blixa
      Tak update - prihlasovani je opravene. Jen se prosim prihlasujte jeste pred tim, nez zacnete plnit test. Je tam jeste jedna chyba, kterou zvladneme opravit az pristi tyden.
  • jakub.horsky.7
    Proč je Alžběta tak sprostá ? Mluva jak dlažďič *11* *10* *16* *16*
    • někdo tam musí být jako protiváha těm slečinkám
      • jakub.horsky.7
        Takže máme začít všichni mluvit jako h .o .v. a .d.a. ? To snad ne, to nemyslíš vážne, že ne ? *16* *16* Ty vole flame na tebe
  • jindra.veliky
    nejde mi ve hre nic vyrobit..u vseho to pise, ze na to nemam lvl, jak si ho zvysim? chce to lvl 1 a ja mam 3
    • Uz mam lvl 4 a stejne si nemuzu nic vyrobit
    • Plň questy, přijímej zakázky na monstra.
  • Dan (Vávra) těžko bude kritizovat polské kolegy tak jako tvůrce Skyrimu, Warhorse jde ve šlépějejích CD Projektu, sbírá od nich zkušenosti, kontakty a spolupracuje s nimi, nemá důvod vytvářet na jejich stranu negativní kampaň, proto se nedočkáte článku 100 + 1 výtek Zaklínače 3 od Dana Vávry.
    • Keyz
      Pochybuji.

      Witcher se mu asi libí a když si vezmeš W3 a ten článek o Skyrimu, tak to co tam psal, většinou není ve W3. Proč by tedy psal něco co tam není? Nebo si to má vymyslet.

      Ke Skyrimu se to hodilo. Většina z toho ujížděla a on poukázal na vady. I když často řešil drobnosti jako ten hajzl, tak řada věci bylo trefná a ve hře chybná. Jako reakce NPC a ty budovy. Z venku malé a v budově máš stadión... Zde asi nemá nemá ten pocit, že by lidi ujížděli z nej RPG a přitom to bylo celé lajdácké jako ten Skyrim.

      Tedy asi tak.
    • nechápu proč tady řešíš Vávru, šlápl ti na kuří očko nebo z tebe mluví jen závist?
      Navíc měl Vávra pravdu - Skyrim byla/je kravina, kterou nezachrání ani 200 modů. O kvalitě hry svědčí již to, že ty mody vůbec potřebuje.

      Witcher 3 > DA:I >> Skyrim
      • Witcher 3 je super, ale bude potřebovat docela dost oprav, namátkou si vybavím duplicitní postavy v cutscénách a místy evidentní teleportace aktérů.

        A taky (ze se pouštíme do osobních preferencí) by podle mne bodlo, aby pití lektvarů a otevírání truhel doporvázela animačka. Jednak by to opepřilo boje a druhak takovéhle "drobnosti" měl už první Gothic.
        • Magister_Peditum
          Tak fakt, že mají málo ksichtů postav, bych za technickou chybu fakt nepovažoval.
          • Takže opravdu u AAA projetku nevadí, že v cutscéně je 2x dějová postava? Opravdu to není technická chyba? S jednou kopií Geralt mluví, druhá stojí opodál a přehrává idle animaci. Až skončí cutscéna tak se jedna z těch kopií vypaří před očima a zbude jenom kopie která přehrává idle animaci.

            Opravdu je to naprosto normální a není to chyba?
            • Magister_Peditum
              PreidaQ: Opravdu? Pročpak?
            • PreidaQ
              No z diskuze jasně vyplývá, že Magister_Peditum začal o hruškách mluvit jako první..
            • tanbou si kokos, nebo ho ze sebe jenom delas. ty mluvis o jabkach a on o hruskach
  • ona si nemoze hrat s kočkou...zavazny problem v W3...a skyrim je dokonala hra
  • smutny by radsi hral za noname vytvorenu postavu...facepalm
    • Nehledě na to, jak je zaklínač 3 dobrá hra, tak z hlediska čtenáře a fanouška povídek a ságy v prvním vydání dávno před hrou tak lore hry z toho dělá něco úplně jinýho návrat Ciri je fakt divný. Nevím jestli si četl knihy, on to bere jako fanoušek knih které jsou prostě uzavřené, větší smysl by dávalo, kdyby udělali příběh přímo z románů nebo prequel, pokud už chtěli použít Geralta. Sága je IMHO slušně uzavřená a ani sám Sapkowski si nedovolí napsat pokračování ale mám koupenou Bouřkovou sezónu ještě jsem jí nečetl, ale taky si netroufnul pokračovat po Paní Jezera, jejíž přítomnost je fakt zklamala v jedničce protože jestli je možné někoho v poslední knize považovat za paní jezera, tak je to právě Ciri, hlavně že je tam abys získal další kartičku, achjo *7* (no dobře taky slušný meč) Jaký je rozdíl, když hraješ za noname týpka a za Geralta, který si na začátku nic nepamatuje?
    • ja by som si zahral group rpg zo zaklinacoveho sveta, Geralt by tam vobec nemusel byt
      • Jestli chceš vykastrovanej nahovno příběh bez jakékoliv identity či charakteru, tak si kup něco od Bioware.

        Takových her je na trhu víc než dost (až příliš).
        • mam vsetky hry od Bioware, ktore este za to stali, aj od Black Isle a Obsidianu, od Troiky a inXile
          a myslim ze taky Nameless One alebo Child of Bhaal strci do vrecka aj Geralta - ten ma charakter tak Arnieho Terminatora :)
  • jsem jediný,koho zajímá co na třetího zaklínače říká Dan Vávra? rád bych od něho slyšel nějaké výtky nebo porovnání různých mechanik s jejich KC ...díky jeho věčné nespokojenosti (a mnohdy oprávněné) se vším možným by to určitě bylo zajímavé čtení/poslouchání :)
    • Keyz
      Si přečti jeho Twitter. Většinou to vychvaloval. Jen poukázal na nějakou budovu která byla blbě udělaná a nezapadala do ostatních.

      Také se ptal lidí co si myslí o tom 2 hodinovém hraní kde utíkáš z nějakého místa a je tam tma. Z nějakého dungeonu. To ho asi moc nebavilalo. 2 hodiny hrát v dungeonu. Zase to neviděl jako problém když hra je hodně dlouhá.

      Tedy asi spokojenost. Jinak souhlas. Hodil by se tam. Hodil by se tam někdo kdo má obecně kritický pohled. Jako speciál o hře nemá být podlé mého názoru chvalozpěv, kde se sejde parta lidí kteří danou hru milují. Já chci slyšel to co tam je a bylo super a také co tam mohlo být jinak a lépe. Atd... Oba názory.
      • Magister_Peditum
        Nebyl to ten šikmej barák v Novigradu, co tam bydlí Triss? *15*
        • Keyz
          https://twitter.com/DanielVavra/status/601357955523551232

          Já tam ještě nejsem ale píše " sense Chinese outsourcing here ;) "
          Tedy asi to bude ono *15* Navíc ty dveře jak tam narvali *15*. Naštěstí toho je ve hře minimum. Skyrim byl na tom postaven.
          • Já doufám, že až za 20 let vyjde Vávrovo Kingdome Come, někdo se do něj pustí kvůli podobným hovadinám stejně ostře a dají mu to v recenzích pořádně sežrat.
    • Vávra by jim tam nejspíš celej pořad říkal co je tam špatně, tak je tam raději trojka. Se jednou oblíkla jako Geralt, tak je teď z ní nejspíš odbornice... Asi nám řekne jakou nosí bílej vlk podprdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit