Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joshua

    GOG S.T.A.L.K.E.R.: CLEAR SKY

    HT7065497D10BA
    • Díky moc. *14*
      • Draken69CZ
        Tebe si budu pamatovat.
        • Moc mě to mrzí, nečekal jsem, že bys měl zrovna o STALKERa taky zájem, jinak bych ti jej přenechal, protože nejsem svi*ě. Jako omluvu ti zde posílám kód na Dragon Age 1, jen nevím, jestli je to na Steam nebo Origin. Užij si hru: 8G4BX-8RKKX-X445C
          • Draken69CZ
            Tvá omluva přijata DA1 samo už mám, ale i tak dík.
          • Jack1947
            Jen v případě že propásl Origin akci. *3* Ty ho neznáš on sbírá hry , jako sociál na důchod či co... viz jeho Steam profil. Nehraje je je, holt každý má nějakou tu skrytou nemoc no. *3*
  • Zdravím, chtěl bych se zeptat na něco ohledně 3. Zaklínače...
    Víte někdo, kde se nachází postavy z vedlejších úkolů, které vám pomohou s finálním úkolem?
    Zatím sem narazil jenom na Letha.
    • Vzhledem k tomu, že jsem použil save, kde jsem se v minulém díle přidal k Rochemu, tak jsem plnil nějaké vedlejší úkoly i pro něj a přidal se včetně Ves. Dijsktra se nepřidal, i když jsem dělal to samé (možná že kdybych se ve strážnici lovců čarodějnic neprozradil a celé to tam nevymordoval, tak to dopadlo jinak). Keiru jsem odkrágloval. Myšilov ze skellige se ke mě přidal. Stejně tak ten mládý An Craite (jeho sestru jsem pomohl korunovat na královnu). Crach mi dal akorát nějaký starý rezavý meč. Triss a Yeneffer do toho se mnou taky šly. No, a pokud nepočítám tři zaklínače, tak je to asi vše.
      Edit: zapoměl bych na Zoltana a pochopitelně tebou zmíněného Letah, ale jen pokud jsi jej nechal žít na konci druhého dílu.
      tady je celý seznam http://www.videogamesblogger.com/2015/05/24/the-witcher-3-how-to-bring-all-allies-to-kaer-morhen.htm
      • Díky moc.
    • Chim
      Ne.
  • daji se hry z aktualniho humble allstar bundle nejak pridat do knihovny steamu kdyz to sou jen instalatory?
    • ringmancz
      vidím tam ikonu steam u všech her, takže to půjde. mělo by to být tady: https://www.humblebundle.com/home/keys
      • dekuji tehle zalozky jsem si nevsimnul
  • ucho

    Diablo 3

    doporučili byste to pořídit na PS4? (dotaz směřuje jen k těm, kteří hru na PS4 mají. odpovědi ostatních nemají žádnou vypovídající hodnotu)
    • Nema nahodou Diablo 3 na PSN demo?
      • Draken69CZ
        Jen na PS3
    • no mám jen ps3 verzi a musím říct že super. ovládání perfektní (a to říkám jako hráč co hral D1/2 jak vsteklej) vše funguje jak má atd.... podle mě je to na konzoli lepší jak na pc přece jen je to dost akční a ma to takoví rubačkoví feeling ktery na ovladač skvěle sedne
      • ucho
        taky jsem právě všude četl, že na konzoli se to ovládá lépe. 1 a 2 jsem na PC párkrát projel. 3 bych si taky dal, ale nebyl jsem si úplně jistý, jakou verzi pořídit.
        • Hrál jsem tyhle hry na PC a xboxu 360 a musím jednoznačně říct, že na xboxu se mi hrála mnohem, mnohem lépe (ano, díky naprosto špičkové optimalizaci pro gamepady). Dokonce to bavilo i přítele, který jinak hry nehraje a s gamepadem si příliš nerozumí. A pokud máš někoho, kdo si vedle tebe bude moct posadit na gauči a zahrát si to s tebou, tak uvidíš, že to získá naprosto nový rozměr.
          • Chim
            Hráváte s přítelem i jiné hry?
            • Absolutně ne. On je hraním počítačových her takřka nepoznamenán. Zkoušeli jsme ledasco, především na té konzoli, ale u 3D FPS nebyl naprosto schopen koordinovat pohyb postavy a ruky, a u plošinovek zase obvykle docela rychle umíral nebo někam padal. Diablo jsme hráli pochopitelně na tu nejnižší obtížnost, ale docela rychle pochopil, že má prostě mačkat jednu klávesu (které postupem času sice přibývaly, ale dostatečně pomalu na to, aby se to byl schopen naučit). Taky není úplně nejmladší, tak s ním musím mít trpělivost *15*. Nakonec jsme to dohráli včetně datadisku a byl schopen o tom prohlásit, že to byla jediná hra, která ho bavila.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Bych spíš u těchto lidí (nemyslím to nijak ve zlém) čekal, že je chytnou spíš různé simulátory (farming, eurotruck...) nebo nějaké závodní hry, třeba Project Cars kde si můžou relativně v klidu kroužit v nějakém time-trial modu... . Nebo pak nějaké manažery, třeba Football manager.

                Diablo je sice masovka, ale říkám si, že takový člověk to po půl hodině vzdá že je to pořád dokola a je to nuda mačkat pořád jen jedno tlačítko.
            • No, občas si dáme partičku Arkham horroru nebo nějaké jiné deskovky, proč se ptáš? *4*
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Nemyslel jsem deskovky ale spíš pc hry (nebo konzolovky, to je jedno). Mě právě překvapilo že ne-hráče zaujala hra jako je Diablo, tak mě zajmalo jestli má ještě nějaké jiné oblíbené hry.
        • Jestli se mu to ovládá lépe, tak pak je pouze zvyknutý na ovladač. Ten lze mít i u PC..

          Myš to sice nenahradí v rychlosti a míření, ale když to má rád.... Já bych to nebral, protože když hraješ MP tak máš x lidi na jedné obrazovce a to je bordel. Klasicky jak to je a bylo na PC to je lepší. Máš volnost a větší možnost pohybu. Jinak to je podobné.

          Ale +, že na konzoli máš omezené ty online věci. Blizard kecal, že to nejde a na PC to nechal.
          • ucho
            Lidi, když o tom nic nevíte, tak se k tomu nevyjadřujte.
            • ano sem si jistý jacku a to řikam jako PC hráč ktery nahrál stovky hodin v D2
            • Jack1947
              Jsi si jistý? že na konzli je to ovladatělnější bavíme se původně o pc hře... *7*

              Ok.
            • na konzoli se mi zdá že je to víc o skillu dá se lepe/pohodlněji manevrovat a diky kotoulum se daj utahat fakt silny monstra zatim co na pc je to vysloveně gear check pokud nemáš equip tak tě mobky sežerou snáz
            • navíc na pravou páčku přidaly kotoul pro všechny postavy takže se to hraje dost jako god of war například
        • nemusíš se vubec bát ovládání rychle přejde do krve. v inventáři se dá vyznat je udělanej jinak než na pc nebo v d1/2 ale dá se naprosto jednoduše prohrabávat ve věcech protože se itemy rovnou třídí do kolonek jako zbraně/helmy/rukavice podle rarity a navíc tam je system takovejh malejch trouhelníčku ktery ti porovnají věci co si sebral s tim co už máš. takže sebereš zbran a ona ti v levo dole ukaže třeba 3 offense trouhelníčky zeleny nahodu 2 defense trouhelničky cerveny dolu a 1 trouhelniček červenej dolu a to znamena že ta zbran je o dost lepší do offense než zu co máš horší do obrany než máš a tředí kolonka je utility ruzny specialitky jako redukce CD a spol. no snad sem to napsal dost srozumitelně *1*
    • Chim
      Odehráno mám v D3 asi tak pár set hodin. Ale bohužel na PC a ne na PS4. Takže ti k tomu bohužel nic, co by ti pomohlo v rozhodování, říct nemůžu.
    • homeles8
      já nemám konzoli, ani jsem to na ní nehrál, každopádně jestli máš 3 kamarády, se kterýma bys to hrál (nebo aspoň jednoho) tak jsem všude viděl kladný ohlasy. Samotnýho to nikoho nebavilo. (Ale tak je to i na PC. Na konzoli máš bonus že jste všichni u sebe na jedný televizi, to je lepší než online)

      A omlouvám se za nehodnotný komentář...
      • Draken69CZ
        Jj pro něj je důležitější že tu hru má někdo koupenou, ale že máš na jiné platformě nahráno stovky hodin je pro něj irelevantní *7* Proto mu radit nebudu.
    • Ne. Hrát diablo na konzoli je zverstvo. A diablo 3 je dnes lehká hra a ne tak dobrá jako 2
      • Draken69CZ
        Dokonale převedené ovládání, tak dobře odvedenou práci v opačném pořadí tu ještě nebyla.
    • je to blbost ale mohlo by te to bavit
  • http://www.dota2.com/reborn/part1/

    "this has literally almost everything the community has been biatching about for two years, all in one update.......
    what the fuck are we gonna biatch about now"
  • Vojta_Ilavsky
    Koukáte někdo na Highlight Reely od Kotaku? http://www.youtube.com/watch?v=w34diD20KAM
    Od ty doby co Leo netočí, tak Kotaku jde na YT do haj-lu, tadyto je jediný pořád co si pořád ještě udržuje kvalitu.
  • Lukyz

    Firefly Online

    První screeny ze hry včetně popisu tahových soubojů.

    https://keepflying.com/uncategorized/inside-firefly-online-pt-3-combat-overview
  • Quick comparison: Project CARS vs Assetto Corsa

    https://www.reddit.com/r/simracing/comments/35lwwo/quick_comparison_project_cars_vs_assetto_corsa/

    Assetto Corsa = více simulátor
    Project CARS = více arkáda. Včetně těch aut kde závodní nějaký supersport pro araby s diamantem...
    *1* Simulátor jako prase.
    • Po debate s nekym z UVZ-CZ (tusim Apo) jsem si teda Assetto poridil ... a muzu rict jedine LOL ... Jasne .. Nebudu rikat, ze to neni simulator (jak AC fanboys radi rikaji o pCARS) ... je ... ale rozhodne dalek kvalit pCARS ... a nemluvim o grafice, mluvim o fyzice a simulaci. Super model odpruzeni, ale tire model jako kdyby ty gumy byly z betonu. Naprosto nulovy pocit uspokojeni z dobre projete zatacky. Pro me obrovska nuda. Vazne obrovska. A kdyz to vzal do ruky kamarad, ktery to zvlast neresi (neni nadseny simracer), a pustil se na Nordschleife v Z4 GT3, veskere iluze a zbytky pozitivnich pocitu vzaly za sve (vsechny asistenty na off nebo factory a to co si to auto nechalo libit, to FAKT NE). Ale tak kazdy mame pravo na nazor ... ze.

      P.S. Vazne jsem uvazoval, ze vyuziju Steam Refunds ... ale jelikoz delam auta, nechal jsem si to jako pripadnou platformu pro nejake svoje mody. Hrat to ale fakt nehodlam.
    • Jack1947
      Asseto corsa zase nemá požkození a Project cars má parádní jenže když je něco na konzole nemůýe to být simulátor co... to jsou dramata *7*
  • ringmancz

    Batman: Arkham Knight ve slevě

    http://www.greenmangaming.com/vip/

    30 evri

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit