Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • froztik

    Fallout 4 1080p/30fps na PC

    Nic není tak horké jak se uvaří :)

    http://www.forbes.com/sites/jasonevangelho/2015/06/22/no-of-course-fallout-4-wont-be-locked-at-1080p30fps-on-pc/

    "Pete Hines @DCDeacon
    @killyourfm @Qarx I'll have to check with Todd and see what he said about this during the show, if anything."

    *5*
  • Lukass
    Fallout 4 a 30FPS to je solidni vtip, asi by to konzole v te nextgen grafice na vic FPS neutahli.
    A ted vazne, jak dlouho jeste budou ty nextgen konzole na urovni PC s prednekolika let brzdit vyvoj, tohle neni moc normalni.
    • Morraw
      Proto hraju na PC. Můžou tam dát 30FPS, filmové pruhy a všelijaké další pakárny, ale vždycky se najde modder, který to opraví/odstraní.
  • Lukyz

    Her ze série Metal Gear se již prodalo přes 41,2 milionu.

    MGS série patří mezi moje nejoblíbenější, ale vzhledem k počtu dílů, remasterů a exkluzivit pro některé platformy mi to číslo nepřijde nikterak vysoké *9*
    • ringmancz
      záleží na tom, jak se to počítá. jestli je kolekce jeden kus nebo jedna hra v kolekci jeden kus
  • VaZqeZ_EU

    Gears of War ULTIMATE EDITION - Coming to PC !!!

    https://www.youtube.com/watch?v=wa_Vs_LbMVE *14* *2* *1*
    • Je ti doufám jasné, že ultimate edition obsahuje pouze první díl, který už na PC jednou vyšel?
      • vime, dokonce jsem to hral s brachou asi 3 hodiny v coopu, behem nichz jsem si malem ukroutil hlavu, co na tom ma bejt jako zabavnyho a marne jsem doufal, ze se to treba uz konecne rozjede... pak uz me nechavaly jakykoliv dalsi zminky o tomhle prehypovanym konzolovym skvaru naprosto chladnym

        uplne zoufale nudnej gameplay
        • drasta
          Dohral jsem to ale nadsenej jsem teda rozhodne nebyl. Na Games vysla tenkrat recenze na PC verzi 10/10 a recenzent se rozplyval ze to vypadalo ze recenzuje svuj prvni sex a kdyz jsem si to konecne zkusil zahrat tak jsem nudou malem omdlel. A to ani nemluvim o GFLW kterej tenkrat tak moc zprijemnoval hrani. Gears of War uz nikdy vic.
          • no prave, taky jsem se nechal zlakat podobnyma ejakulativnima recenzema, z videi to taky nevypadalo marne (az potom mi doslo, ze to bylo jak u tech filmovych blockbusteru, vybrany jen to nejlepsi)

            a samotna hra byla jen o pribehnuti kamsi, zakleknuti do krytu + vykukovani + tupy strileni, obcas bylo potreba zachranit se pomoci melee, a to byla asi tak veskera napln
      • Nekaž mu to..:D
  • MickeyMutant

    Fallout 4 poběží na všech platformách v rozlišení 1080p při 30 FPS.

    Rychle, udělejte někdo "Hitler Parody Fallout 4 PC at 30 FPS", než to Todd Howard zítra odvolá.
    • Keyz
      Jeden metr musí být.
      Jak by to vypadalo kdyby to někde běželo 30FPS a jinde zase 60, 45, 120. To by byl bordel a pouze by to by vzbuzovalo dohady, posměšky, závist atd.

      Takto to dají všem blbě a hotovo *15*
  • Obrazem: E3 trailer na hru Uncharted 4 ukrývá easter egg - ve značce terénního automobilu se ukrývá jméno Elena Fisher.

    Tomu říkám skvěle vymyšlenej Easter Egg. Ale nikdy bych si ho nevšiml a i kdyby jo, tak by mě nenapadlo, že to odkazuje zrovna na Elenu.
  • Fallout 4 poběží na všech platformách v rozlišení 1080p při 30 FPS.

    Epic fail. *2*
  • Lukyz

    Fallout 4 poběží na všech platformách v rozlišení 1080p při 30 FPS.

    Takže i na PC? *8* To si dělaj vážně pr***? Dávám tomu tak dvě hodiny než to někdo z komunity odemkne, tenhle krok absolutně nechápu.
    • ringmancz
      co když mám monitor, kterej 1080p nedává?
      • Keyz
        Tak vybouchne jak se tam bude snažit narvat těch 1080p
        U monitoru to je jedno, přizpůsobí se to jako když si pustíš na 720p monitoru 1080p video.
    • to bude asi kachna, howard jiste myslel jen na next gen konzole
    • Jack1947
      Přesně blbci, si myslí jak nevyzráli nad tím a hovnooo *6*
  • Mirrors Edge 2 mi přijde více scifi než první skvělý díl. Mirrors Edge 1 byla hra o jednoduché a zároveň krásné grafice. Tato kombinace a vyváženost byla skvělá.

    Ještě než mi dáte všichni kupu dislaků, neb jsem podle zdejších 12 lidí ze 13 deb*l a všichni tady rádi utíkají z dnešního světa do středověkého Kingdom Come nebo Deux Ex, či cokoliv jiného mimo dnešek. Chci vystavit jednu otázku:

    Proč tam přidávat další nereálné monumentální stavby a různé special run speed police? Parkour není o tom, že si vymyslíte vlastní město a pravidla, je to o transformaci do běžného, dnešního, vysokými budovami obléhaného města.

    Nereálnost je odhánění hry od hlavní myšlenky.
  • MrSanta

    HW ořech

    Už mě to hledání nebaví, tak to prubnu tady.
    Co chci - bezdrátová sluchátka s mikrákem, na uši, aby to šlo používat na Xbox One i PC. Rozpočet do 5.000. Něco na způsob těhle ASTRO (http://tinyurl.com/p9hxpzx), ale trochu méně finančně náročné a také aby se to dalo koupit normálně i v ČR (záruka atd). Dolby to mít nemusí, ale hodí se.
    Díky za tipy.
    • Draken69CZ
      http://www.trustedreviews.com/best-gaming-headset_round-up_Page-1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit