Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Everybody Way Oh!
  • Čistě subjektivně: grafický styl mě bohužel neoslovuje.. Pes či co to je - hotová katastrofa.. Neverhood měl takové líbivější vzevření.. Dabing hrůza.... Horší jak 5tá cenová nádražní hospa k půlnoci na venkově..
  • Amylee.Anderson
    Hodně jsem zvědavá na soundtrack :) Ta ukázka "Boo Hoo Ha" je naprosto geniální, ale bojím se, aby to nebylo spíš jako hudba k Imaginariu, která mě moc neoslovila a žádná skladba se mi nevybavuje. Zato soundtrack k The Neverhood je nezapomenutelný.
  • *14* !!!SHUT UP AND TAKE MY MONEY!!! *14*
    • shut up and give them money...because you can pre-order the game you fu*king moron
      • Jack1947
        Pre-ordered b-tch! *16*
      • Oh! I didn´t know that *8*
  • Pro mně must have titul. Už jen ta nostalgie a vzpomínky na jednu z nejlepších her, co jsem kdy hrál...
  • Chim
    Jsem jediný, kdo z toho tak docela necítí tu poetiku Neverhood-a?
    • exmaxx
      Je to jiný, ale propojení s předchozí hrou tam cítím. Poetika Neverhoodu ke mě přišla až během hraní, nejvíc po dohrání. Takže bych se toho nebál, to přijde ;)
      • Chim
        Díky za normální odpověď ;). Snad se pletu a snad je chyba ve mě.
    • Poetiku? Tak té jsem si v Neverhoodu nikdy nevšiml.
      • Chim
        Tebe já znám, ty jsi ten mimozemšťan z filmu, jenž nemá žádnou poetiku a byl tak jeden velký propadák.
        • Jack1947
          Propadák ne ale nic moc ano. Prometheus to byl.
      • Poetiku jako nauku o formě? To ani já. Poetiku jako osobitou formu? Té jsem si všiml. Nejsem slepý ani hluchý. *3*
        • Osobitá forma=poetika? Napiš to někam, možná dostaneš doktorát!
          • V tomhle přeneseném významu se slovo poetika (bohužel) běžně používá. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit