Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *je to zaujimave sledovat honzu ako hra :) aj ked som pozeral retro games kde hral carmageddon 1 tak to bolo zvlastne sledovat ako to hra niekto iny. napr ked chytim pinbal mod tak vzdy to idem napalit do prvej steny lebo je to proste sranda sledovat ako to auto lieta kade tade. neviem sice na akej obtiaznosti ste to hrali.
    *btw konkretne tento mi pride ze hra ako uplna lama :)) vacsinou mam pocit ze som skor lama v hrach ale on mi prisiel ze to hra velmi zvlastne. ale aj neskor ste mi sem tam prisli ze vobec netusite co robite. ale zasa keby niekto hodnotil mna mozno by mal podobne postrehy neviem to objektivne posudit.
    *pride mi cudne ze ani jemu sa az tak ta hra nepaci neviem si pomoct ale mna to aj tak bavi :) a napr fyzika mi pride super :) trochu mi chyba viac lietania s autom. v c1 a c2 boli viac hranate cesty a omnoho viac lietali tie auta potom. checkpoint chase ma napriklad bavil vobec som nemal pocit ze by som behal po jednej ceste. a bavilo ma kradnut body ostatnym hracom.
    *hudba mi pride dobra. praveze mne sa zda ze su tam aj take rockove veci ale tiez pridali nove dubstepove ktore namna posobia ako nejaky psycho cirkus co sa mi k tej hre hodi.
    *btw multiplayer som este ani neskusal celkom ma to zaujalo v gamesplay a mam pocit ze aj to by
    mohla byt zabava.
    *inac nakonci sa mi zda ze ste mali proste slabo upgradnute auto preto vas stale nicili.
    miir s vama :)))
  • Olejníku, příště si prosím o hře zjisti fakta a něco v ní odehrej, abys o ni nemusel šířit nepravdy, polopravdy a lži. Tebou zmiňovaná "podivná fyzika" se odvíjí podle toho, jestli má oponent pancéřování a silnější statistiky, než hráč. "Pravděpodobně rozbitý" multiplayer mně donutil napsat tenhle příspěvek. MP není rozbitý. To jen ty se vším velmi rychle hotový, abys byl schopný si uvědomit (a zjistit), že zaplněné servery se kvůli Steamu (který server list ve hře poskytuje) nezobrazují a že hráč, který na tebe "čekal online" neměl ve skutečnosti založenou hru, ale jen čekal, nebo čekal v nastavení serveru, aniž by ji skutečně založil. Hraju MP kdykoliv si vzpomenu a FPS jsou lepší, než v SP.

    Zbytečně svými neinformovanými kecy poškozuješ hru víc, než si zaslouží.
    • Další dodatek pro neinformovaného a popleteného Olejníka:

      - Carmageddon byl už od prvního dílu postaven nejen na metalovém, ale i elektronickém soundtracku.

      - Ve dvojce Fear Factory nehráli, hráli v jedničce.

      - Ve dvojce hráli Iron Maiden, kteří se tam, podle mého názoru, absolutně nehodili.

      - V Reincarnation je metalový a elektronický soundtrack, čili žánrový mix stejně jako v jedničce.
      • Skvele napsano !

        Kdo si na officielnich forech? =D
      • drasta
        A navic tam ta hruba elektronika sedne jak prd*l na hrnec.. chapu ze to nemusi byt neci salek kavy. Ja sam dubstep fakt nesnasil ale sem se proste hodi. A jak pises Iron Maiden se k tomu proste vubec nehodi. Nejsou dost hruby.
        • Souhlasím. Dubstep je dostatečně "kakofonický" a to podtrhuje motiv té hry.
    • Ještě dodatek, módů je už spousta. Na oficiálních fórech.
  • Kdybyste deti pocakly s tim MP na 6 hodinu vecerni jakej koli pracovni den, mohli ste hrat primo se stainless lidma... kazdej den delaj twich stream MP od 6... takze mozna zkuste este malej specialek kratkej s multakem... tam se urcite pripojite...
  • 770 gtx na full detaily 60 fps
  • Ještě někomu jde to video jen v 360p?
  • Jakou grafickou kartu mate v tom Vasem stroji?
    • Prej tam maj 760 ve sli
  • gamesplay nestiham, ale jak vam to jede? taky tak low fps?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit