Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta hra má v pěti minutách více emocí než ve sto hodinovém Zaklínači. Neskutečné...
    • del0
      "ta hra má..."

      Srovnávat naskriptovaný filmotunel s open world RPG. KK. *15*
    • Něco jako Brothers: Tale of Two Sons, akorát že druhý bratr je chlupatý drak. Pravděpodobně to bude hodně dobré, ale výkřiky o emocích narvaných do pěti minut nechápu..
    • Přesně tak. Japonci to prostě umí líp než zbytek světa :), viz. Metal Gear Solid. Ta animace gryfa je neskutečná. Nazývat tohle hrou není úplně na místě.
  • nuda..na toto hraci dlhe roky cakali? :D dnes uz len obycajna skakacka. #dukenukemforever
    • pctard detected. Jasně proto SoC je taky jen obyčejná hopsačka, že ano? Taky by jste tam našli podobné ukázky. Jenom mi na závěr řekni, v kolika her je interakce s takovým tvorem ty tupá skákačko z východu.
      • Ok takže jedinečnost hry je v tom že mě do tlamy chytá psoptakokrysa?
        • Smarja tak se na ten trailer podivej. Napsat o tomhle "obycejna hopsacka" nemuze normalne myslici clovek.
  • Jsem nevěděl, že ještě vychází hry pro PS2.
  • A co je na tom tak super? já to nevidím.
    • vše *14* Navíc na tom makají snad nejtalentovanější tvůrci posledních 20 let. To nebude jenom hra, to zase bude něco více...
      • Souhlas. Ico + SotC collection jsem dohral nedavno na PS3 a obe ty hry jsou umelecka dila.
  • famozní. Jinak je fajn vidět nVidia Hairworks na PS4 *15*
  • xH4wK
    jedno slovo: vas player je kur*a tak hrozne nahovno ze proste rezignujem a radsej si to vygooglim inde. sorry bolo to viac slov.
  • Kozy
    Vsaďme se, že na konci hry kluk nebo ta bestie umře.
    • ringmancz
      to ne, ale něco se nima stane
    • Ty hovado, fakt jsi to musel psát?! Já brečím už jenom u ukázek - prostě nádhera... Můj dráček *14*
  • Tohle je hodně zvláštní věc. Subjektivně mi přišlo, že ten chlapec tam tím svým ztvárněním moc nezapadá (jako by se tam připletl z jiný hry), ale jinak to vypadalo působivě. :)
  • Hnisavec
    Jediné slovo! Orgazmus!! A predobjednávka *14* *14* *14* *4*
    • Najdi si babu pak možná zjistíš co je to ten orgazmus *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit