Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jenom doufám, že trochu pozmění příběh a půjde zachránit Aeris :) a taky nechci aby mi to ukazovalo kam mam jít. Jen at je to těžký jak bylo. Chci Arénu, závody chochobů hlavně žádný Mogy!!!
  • Fuu, FF7 v grafike Advent Children (z ktorého aj v tomto traileri použili hudbu), beriem všetkými 20-timi. A nemám vôbec žiadny problém s tým, ak zmenia herné mechaniky, pretože ruku na srdce, tie pôvodné už by v tejto dobe pôsobili príliš archaicky. Pričom minimálne odohraté hodiny s FF7 sa u mňa rátajú v stovkách, nehovoriac o ostatných dieloch série. Vyzerá to tak, že ak by sa v nejakej dohľadnej dobe po release nezačala rysovať PC verzia, budem prvý krát vážne uvažovať o kúpe PS4.
  • Ten byl jen v jedný lokaci, víš v jaký?
    • -reakce na ten domeček - (strom reakcí zas nějak blbne)
      • to někde ze začátku, jak jsi šel domů za Aeris, nebo pak od ní, ale už si to moc nepamatuju, je to pěkná řádka let co jsem to hrál *4*
        • Jo je to v te lokaci jak se jde k tomu hrišti. To, že říkáš, že už je to pěkná řádka let je důvod si to projít znovu :D (je na to i čestina kdyby si jí potřeboval)
  • jestli to má být pořádný remake, prostě tam musí být ten souboj s chodícim domečkem

    http://bogleech.com/ff/ff7-hellhouse.png
  • 50 remake 600 dílu... Doufám, že tato herní série umře a nikdy se nevrátí
    • Ne je to 1 remake 7 dilu, a doufam ze ...a ne nebudu zlej:)
      • já jsem jen chtěl byt vtipný
  • Totalne zimomriavky..toto bude hit ako kedysi a preda miliony. Jedna z top hier historie v sucasnej grafike...
    • del0
      A k tomu exkluzivně na RemakeStation4.
  • Nevim co si o tom myslet, REMAKE si přeju už XY let... nevim jestli být nadšený a nebo smutný. Proč? Protože po tom co předvádí SE posledních pár let s FF serií je špatné a to, že momentálně tohle uskupení lidí budou dělat REMAKE FFVII je docela děsivé... Všichni víme, jak moc špatné bylo FFXIII (1,2,3), jak podivnej vývoj prochází FFXIIIversus (FFXV) a do toho všeho teď přibude tohle. Pokud změní grafiku, ale principy a hratelnost zachovají (lze to udělat - osvěžit soubojové sekvence podobně jako měl FFXIII, ale na základech FFVII) a neudělají open World, ale pěkně klasicky mapku, tak proč né. (mapka jim navíc dovolí víc prostoru pro města a jednotlivé lokace) To se však na 75% nestane. No jsem zvědav jak to dopadne... za cca 10let uvidíme :D

    PS:
    "Plnohodnotný remake "
    Přesně proto je tu to rozdělení Remaster (hd resolution a upravený textury apod) a Remake (kompletní předělání hry), aby se nemuselo psát „plnohodnotný“ atd. – Já to nevzdám !
  • tento rok? ani náhodou ...ani budúci ..hra ma vyjsť pri prilezitosti 20 vyrocia od prveho vydania hry co bolo v roku 1997, takze remake vyjde najskor az v roku 2017
  • C-BEAM
    Vypadá to neskutečně, zdá se, že po 1,5 roce od příchodu nové generace konzol mám konečně důvod proč koupit PS4... i když jistá šance na PC port zde pořád existuje.
    • Last Guardian je tada daleko větší argument pro koupi PS4 než tenhle remake. Navíc si zahraješ skvělý Bloodborne. Odpočineš si u Uncharted. Pokocháš se grafickou nádherou v Infamous. Těch důvodů je v současnosti hodně.
      • C-BEAM
        mě nezajímá co je pro tebe větší argument, stejně tak hry které si jmenoval.
    • ringmancz
      Square potřebují prachy, takže se nebojím toho, že na PC nevyjde
      • TIRsk
        Urcite to na PC bude, kedze tie posledne prerabky FF III, IV, VII, VIII, XIII, XIII-2
        Boly velice dobre predavane (na PC pomery).
        Takze vidia ze zaujem tu je :)
        • No zas tak dobrý porty to nejsou - konkretne FXIII měla dost problemy s grafickym nastavenim a i dnes to na 1440p dela neplechu. FFVII si rozjedu líp na emulátoru (graficky mnohem lepsi pres emulator) - opravdu nemam rád jak ty vyhlazený postavy vyčnívaj z pozadí což se dá na emulátoru krásně nastavit a poštelovat, takže ve výsledku se jakkejkoliv oficiálni FFVII, FFVIII port muže jít klouzat. (+ teda FFVII, FFVIII a i FFIX v češtině )
    • Janun
      To samé sem si řekl taky .Ps 2 sem kupoval hlavně kvůly FFX a FFXII. Trojku sem si koupil kvůli FFXIII. No a u čtyřky je to tu znova .Nebýt FF série, tak doma nejspíš žádnou konzoli ani nemám. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit