Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Deus EX HR Director's cut SCORE - problém s češtinou

    Ahojte,

    kdyz chci ze Score nainstalovat cestinu do Deuse Ex Human REvolution DC, tak mně to napíše, že instalator nemuze najit exe soubor teto hry a at' ho navedu rucne, coz udelam, ale instalator mi napise ze ten soubor, ke kteremu jsem mu prave privedl cestu neexistuje... nevite co stim ?

    jediny co jsem udelal nestandartni pri instalaci/ stahovani pres steam je, ze jsem si zmenil kam ma byt hra nainstalovana..
    • Lukyz
      Tady to není zrovna Score friendly *1* Zkusil bych stáhnout češtinu přímo od zdroje
      • no ja vim :D mozna jsem to tam nemel psat...ale neprijde mi to jako nejaky zapeklity problem..zkusenosti se steamem ma dnes jiz kazdy,,, az na me
  • zajímavá hodnota značek http://9gag.com/gag/arRO64d
    • Veskoslav
      Je smutné že i když první dvě značky jsou od Nintenda, tak tato firma už několik let má ztrátu. Ono asi nepomáhá ždímání nových značek a vydávání zastaralých konzolí, které mají dobrý nápad, ale tragický hardware, omezenou nabídku her a mizerný marketing.
    • oprava: prodaných kusů
  • Lukyz

    Worms World Party Remastered

    Nedávno na Steamu vyšel remaster WWP a zatím sbírá pěknou kritiku, např. kvůli nedotaženému ovládání na klávesnici, hlavní menu v rozlišení 640x480, nestabilnímu frameratu a nefunkčnímu MP. Máte někdo vlastní zkušenost?

    Steam review: 11/10 Best refund simulator - IGN *1*
  • homeles8

    Dobrá Real Time strategie

    Nějaká dobrá RTS?
    • Tilwaen
      Command & Conquer, Grey Goo, Starcraft, Warcraft, ...
      • homeles8
        Na Grey Goo už jsem taky koukal, je to hodně podobný těm třem ostatním tebou zmiňovaným značkám?
        • Tilwaen
          Vcelku ano. Je to od studia Petroglyph, které je převážně složeno z bývalých zaměstnanců Westwoodu, tj. studia, které dělalo staré C&C kousky. Až na jiné hraní za Goo frakci mi to v některých ohledech přijde jako zajímavý mix klasického C&C a Starcraftu. Pokud máš rád tato pravověrná, klasická RTS, Grey Goo se Ti nejspíš bude líbit také.
    • Vojta_Ilavsky
      Ještě nebylo zmíněný Battle Realms, Empire at War a Battle for Middle Earth, který je i po těch letech stále dobrý
      • homeles8
        Ok, ty taky neznám, díky moc, nakonec si něco vyberu, což jsem tady opravdu nečekal :-)

        (čekal jsem spíš odpovědi něco jako že jsem debil, protože chci hrát RTS *15* )
        • tak kdyžtak napiš co sis nakonec vybral
      • Battle for Middle Earth zrovna nedávno jsme s kámošem hrali přes Hamachi
    • dawn of war 1 dark crusade - nejlepší co znam
      company of heroes 1
      supreme commander forged alliance
      dawn of war 2 taky dobrý ale neni to standardni a je to spíš do multaku
      age of empires 3
      z modernich lidi chváli takovou hru ze studeny valky, jsou tam lode letadla pechota tanky atd, nazev si nevzpomenu i kdyz to taky neni typicka strategie
      homeworld 2
      sins of solar empire (tohle je uz trochu komplexni a skoro až 4x hra) - proste takovy mix mezi propracovanejsi rts a slabší 4x hrou ale velice povedene
      • homeles8
        díky moc, kouknu se na ně
      • Vojta_Ilavsky
        Wargame a Empire Earth.
      • Keyz
        Staré hry hry a některé nejsou klasické RTS. To ukazuje jak to je dnes s RTS na nic. Jinak seznam dobrý (mnoho her ze seznamu má zajímavé mody). Ještě StarCraft 2. Slavná to perla....

        Přitom RTS jsou super, krásně to učí lidi myslet. Řešit taktiku a rychle něco dělat... Vzdělávají se a ani o tom možná neví *3*
        • jen škoda že jsi ty RTS nehrál v mladí. Mohl jsi být vzdělaný, místo jsi hrál konzolové tuposti a teď se na sebe podívej.
          • Keyz
            *15*
  • ucho

    Mužský i ženský dabing pro hru Fallout 4 se nahrával 2 roky, oba dabéři hlavních postav museli přečíst přes 13 000 řádků textu.

    přes 13 tisíc řádků textu? šlo o řádky dialogů, takže některé "řádky" mohou mít klidně jen jedno slovo. řekl bych, že je to celkem zásadní rozdíl.
    • Tak nejake fraze se budou urcite opakovat, tak to tak spatne nebude. Na druhou stranu i kdyby ten hrdina byl nemy tak je mi to celkem suma fuk. Byl bych radsi kdyby ostatni NPC byli rozmanitejsi nez furt ty samy tri hlasy dokola, co jsou v kazde hre od bethesdy. Zvlast kdyz polovina te prace se neprojevi vubec, nebo mozna az pri xtem zahrati.
      • ucho
        tohle mi ani tak nevadí, to je daň za ten rozlehlý svět. zatím jsem teda hrál jen F3, ještě se musím dokopat k FNV.
  • Mužský i ženský dabing pro hru Fallout 4 se nahrával 2 roky, oba dabéři hlavních postav museli přečíst přes 13 000 řádků textu.

    A to jen proto, aby hraci zase neplakali nad syndromem Gordona Freemana. Mne nikdy nemy hrdina nevadil. Zvlaste pak ne ve hrach s otevrenym svetem, kde zabava lezi jinde nez ve filmove zpracovanych cutscenach.
    • tie 3 miliony ci kolko zakaznikov Bethesdy si to nemysli, oni chcu cutsceny, oni chcu nahovoreneho hrdinu, oni chcu psa!
      oni nechcu skvelu hru
  • Obrazem: 5 screenů ke hře Uncharted: The Nathan Drake Collection v rozlišení 3840 x 2160.

    K čemu to je v 3840x2160 když to poběží stejně ve FHDčku?
    • Keyz
      PR....

      Již nestačí ukazovat hru z úhlu, ze které se to nehraje. Dokonce ukazuji hru v rozlišení které ani není možné nijak zapnout na daném HW...

      Nebo si to vylepíš vedle TV a když budeš hrát, tak na to můžeš koukat a říci" Jo, jednou na PS5...".
    • Lukyz
      Nechci tady vyvolávat flame, ale zřejmě pouze k představě, jak by to případně mohlo vypadat na nabušeném PC *1*
  • Lukyz

    Tiscali dnes oficiálně spouští nový kvízový web Hádejhru.cz. Mrkněte na něj a abyste nepřišli o další kvízy, které budou postupně přibývat, dejte mu i like na Facebooku. Prokrastinaci zdar!

    Zajímavý nápad a kam že to můžeme posílat upozornění na chybky nebo návrhy na vylepšení, přidání konkrétních titulů atd? *1*
  • Tiscali dnes oficiálně spouští nový kvízový web Hádejhru.cz. Mrkněte na něj a abyste nepřišli o další kvízy, které budou postupně přibývat, dejte mu i like na Facebooku. Prokrastinaci zdar!

    Super! Pustil jsem si Elder Scrolls kvíz a měl jsem jen jednu chybu. I když některé otázky jsou naprosto stupidní ale každopádně hodně zajímavý projekt. Jen tak dál!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit