Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smetana.pavel
    A víte že já se ani netěším? Just Cause jsem považoval za ukázku ujetosti a sandboxu. Když jsem viděl video, kde stačí grapling hookem spojit nádrže, a pak jen sledovat jak se cca 30 tun odlepí od země díky jednomu lanu? Ujetost ok, na sci-fi jdu jinam...
    • No, kazdy ma jine preference. :)
  • RezavejTank
    Dost se těším, snad to nepodělaj :D
    • No, snazime se aby se tak nestalo. :D
  • drasta
    Fyzika a destrukce je super ale ty vybuchy vypadaj docela spatne :(
  • gesto
    No abych pravdu řekl tak nejhezčí na tom videu bylo když nic nevybuchovalo, průlety krajinou a "procházky" i jízda autem, tráva,voda, krajina, super, asi už stárnu ale mám rád když můžu nějakou základnu proplížit a "vyčistit" než abych na ni naházel C4 a odpálil ji... nevím no ...
    • Ilusiveman
      Doporučuji zkusit jinou hru. Třeba Metal Gear, nebo tak něco. Kafráš na špatným hrobě podle mě.
      • gesto
        Když nemáš co napsat ke hře tak nepiš nic
        • froztik
          Možná to napsal moc hrubě, nicméně má pravdu. Just cause nebylo, není a snad ani nikdy nebude o stealthu. Ta hra je o tom se vyblbnout a zničit vše co vidíš. Takový Michael Bay styl. *5* Takže ano, pokud hledáš stealth akci, jsi zde špatně. Nic ve zlém. *3*
  • Cosi
    A víte, že jsem si tentokrát uvědomil, že články z E3, krom pár výjimek, vůbec nečtu? Ne, že by byly špatně napsány, nebo, že by se netýkaly her, které mě nezajímají. Ale prostě mně nezajímá, co si kdo myslí o hře, která vyjde za pár měsíců. Většinu z toho prostě považuji za PR články, protože hry na takovéto výstavě nebo prezentaci ukazují to nej. a jsou odtržené od reality.
    Od toho tu pro mně existují recenze. Kdybych dal na preview a všudypřítomné PR u Arkham Knightu, tak u PC verze lituji vyhozených peněz za nefunkční verzi.

    Díky za články od Loukoty a články podobných typů, kvůli kterým má cenu rozkliknout si nadpis.
    • Chapu. Budeme mit vice videi od ruznych YouTuberu, kteri budou hrat z naseho dev build.
    • Mart9
      Taky to nečtu, prostě mě to nebaví. To musí být nějaká pecka, abych si přečetl článek, jinak nálož z E3 vstřebávám postupně ze záznamů podcastů. Tam se stejně všechno řekne a to tak, jak si to člověk myslí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit