Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • opravdu? opravdu tohle chcete hrat?
  • Jack1947
    Battle... battlefeil, battle ... battlefeil battle battlefeilder... BATTLEFIELD!

    *5* *12*

    Jasně vypadá to dobře atp, ale nenechám se přece ošálit tímhle pozlátkem...jak už se psalo jako mod do bf více než dobré. *3* ale jako plná hra? le jděte. *4*
    • Pozor ,velky herni kritik promluvil !!! (ten ktery kazdou hru ukradl) Treste se !!! *6*
      • Jack1947
        Každou zas ne ale většinu ano *6* pomalu už to ani za to "kradení" nestojí dneska, už to jen stahuji ze setrvačnosti... většinu ani pomalu nehraji.
    • Jo pán pod ten nesmyslnej řádek něco dopsal.. tak to se omlouvám *15*
    • A pointa?
  • XorxoxTalarius
    Ze ty videa vzdycky hraje nejaka lama *1* To je strasny *1*
    Musim teda rici ze to vypada skvele graficky a i zvuk je super, ale nevim, tady jsem sice ve svete SW ale nepripada mi to tak ... nevim neco mi tam proste chybi
    • asi nejaka nadsazka, ktera je v cely serii, tohle pusobi tak nejak jakoze "realisticky" a suše

      kdyby tam mezi palbou behal zmatene R2 D2 a C3PO a pri zabiti tri nepratel najedou se zjevila postavicka Yodi, ktera by rekla - "multikill you made", tak by to mozna dostalo vic starwarsovskej rozmer
      • Kozy
        To s tim Yodou je super :D
  • Ta grafika je fakt bombastická a to jsou obrázky z ranné verze...
    • El_Kozel
      Právě. Čekej downgrade.
  • Jenom multiplayer? Nezájem..
  • Toto je vrchol casualnosti. Stejne jako bf a cod.
    • JohnyTheZik
      On zrovna battlefront nikdy nebyl zadna hardcorova zalezitost..
  • del0
    On někdo čekal skiller mulťák? *1*
  • fnuk... no more videos
  • Pekny videa - content rejected :)
  • Moc mě mrzí, že nevyšel předchozí battlefront 3...pozemní bitva...poté odletět z planety na oběžnou dráhu, kde probíhala vesmírná bitva..a to bez načítání.. ach jo :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit