Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte tip na nějakou dobrou akční hru (střílečku)? Může být i starší (ale ne víc jak cca pět až osm let).
    • Spec Ops: The Line

      pokud jsi nemyslel jen FPS
    • Mart9
      Homefront
    • Draken69CZ
      Black Mesa, remaster Quake I-II, Duke Nukem Forever
    • Inquisitor
      Wolfenstein The New Order
    • Vojta_Ilavsky
      Call of Juarez: Gunslinger nebo jak se to jmenuje, jako celek na mě působila skvěle, zábavná hra.
  • Thorleif_cz
    Might & Magic VI: The Mandate of Heaven na Uplay
    UP1-4DCF-BF4A-4F4D-2378
  • ringmancz

    znovuvydávání starých her

    Včera se v podcastu řešil NOLF, tak jsem se díval, proč se nedá digitálně koupit. Firma, která už předělala System Shock 2 a Wizardry (Night Dive Studios), dokonce měla zdrojáky k oběma dílům, ale pak začali řešit práva na hru (který se rozutekly do tří firem) a zjistili, že ani jedna z nich neví, co přesně vlastní a jestli vůbec něco, protože smlouvy nemají digitálně a asi se jim nechtěji prohledávat archivy.
    Warnerům nabídli, že tu hru upraví, aby šla na současných PC a zaplatí jim za použití licence, a ti by potom dostávali část zisků. Potom z nich vypadlo, že nemají zájem. Což nechápu. Nic by je to nestálo a ještě by na tom vydělali. A celkově nechápu, proč takhle nevychází více starých her v digitálních distribucích. KotOR II je po patchi v top 10 na steamu. Dneska je pohodlná doba, takže se nikdo nebude trápit s kupováním bazarovek.
    závěr: Night Dive sice vlastní značku NOLF, ale ne hru, takže na to kašlou.
    Full story: http://kotaku.com/the-sad-story-behind-a-dead-pc-game-that-cant-come-back-1688358811
    • solomon.short
      safra, dostal jsem silenou chut si NOLF zase zahrat... *14*
    • ZvacA
      Asi lze souhlasit s tím závěrem v článku, že tam není moc lákavá perspektiva pro ty které vydavatele, ale na druhou stranu alespoň tedy digitálně doplnit trh aktuální nabídkou další řadou starších a na dnešní systémy fungujících her, taky si myslím, že by to nemusel být rozhodně krok vedle. Zvlášť, když plno jiných to umožňuje. V nějaký ten přihozený peníz a zájem bych taky klidně věřil. Já osobně bych třeba s chutí určitě sáhnul po prvních dvou dílech Soldier of fortune (což je stejná voda jako v případě NOLF) nebo celou sérii Sudden striku, hlavně úplně první díl. Fyzicky věci už prakticky u nás k nedostání. Je to škoda.
    • ringmancz
      Teď třeba hraju Metal Gear Solid na PC, protože vypadá o chlup líp, než na PS3. Proč není na steamu i s dvojkou? Kdy jindy to tam vydat, než při návratu série na PC? Jede mi to v pohodě, hraju bez problémů na gamepadu a když to prodávají na PS Store, tak tam žádnej problém s právama být nemůže.
  • Life Is Strange Ep. 4

    4. epizoda Life Is Strange vyjde v úterý 28. července: https://twitter.com/LifeIsStrange/status/624192483665268737
    • Dík za správu,už jse nemůžu dočkat.
  • ringmancz

    pravda vyplula na povrch

    http://www.washingtonpost.com/news/the-intersect/wp/2015/07/20/men-who-harass-women-online-are-quite-literally-losers-new-study-finds/?tid=sm_fb
    • logicke, holky hru vetšinou kazí a ten kdo kritizuje se logicky místo hry venuje spíš organizaci ostatních, proto ma horší vysledky.
    • Inquisitor
      To je stejný všude. Třeba v práci taky většinou držkujou nejvíc ty co umí největší hov... a ti co umí v klidu poradí.
  • Rise of the Tomb Raider poběží na Xbox One v rozlišení 1080p.

    Ach jo... Já chtěl to opravdové next gen 900p 30fps. *13*
  • Jack1947

    Rise of the Tomb Raider poběží na Xbox One v rozlišení 1080p.

    Ještě aby to jelo v 60fps a někomu začne téct pot ... *14* (možná) *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit