Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kein
    No, vypadáto jako šestka...jsem tedy opravdu zvědav na inovace. Jinak...za mě osobně, pokud bude pořád v módě tahle stylizace alá Warcraft, tak to hrát prostě nebudu. Jdu hrát trojku.
  • Ta grafika je špatnej vtip. Je to jen obrázkama zde na webu, nebo to vypadá hůře jak pětka?
    • Chim
      Tak hlavně to vypadá hůř jak dvojka.
      • A proč jako? Vypadá to jako F2P webovka. *7* To teď budou hry vypadat takhle?
  • Tahle serie me nikdy nebavila. Podle me by se na to meli vykaslat a udelat dalsi dungeon. MMX byla vyborna hra, zrejme lepsi, nez celej Grimrock 2.
    • solomon.short
      tak to fakt neni (muj subjektivni nazor) a stejne uplne nejlepsi je MMVI
      • Lepsi je MM4-5 alias Worlds of Xeen :)
      • Rozumim, ja ty 3D dily moc nemusim, ale MM3 se mi ve sve dobe celkem libilo, tak tim to zrejme vzniklo.
    • Troll zacatecnik...
      • Psychotic
        Že se mu nelíbí hra, znamená že je trol?
        • ze se mu prave libi znamena, ze je troll. MMX je odpad.
    • to asi ne že ne....mě nikdy Mighty nebavili...moc akční..Heroes to je jiná.
      • A hral jsi i dily MM1-5? Tam mas souboje na tahy :)
        • ty mas preci i v dilech VI - IX.
  • Kinet1c
    Nenariekajte nad tym ci je to 3D 2D ci co, skratka akceptujte fakt, ze to tak je. Vyrastal som na Heroes 3 a akceptujem vyvoj tak ako je, ci uz je to zle, ci dobre. Jednoducho, ked sa vam nepaci, podla mna nic vam nebrani v tom, aby ste vytvorili vlastny skvost, prip. sa vratili a hrali HoMM 1-2-3 dokonca aj 4, a budete si uzivat 2D radovanky. My ostatny veterani, ktory sa z vyvojom zmierili, budeme ocakavat hru, ziadna predobjednavka, kedze no uz tomu neverim.
    Jednotka bola zaujimava, dvojka tiez, trojku som miloval, stvorku nemam vlaske, petka bola zaujimava svojim 3D pojatim a novym svetom, sestka ma akosi tiez nebavila, aj ked si myslim, ze graficky zle nevyzerala, sedmicka no uvidime, podla obrazkov to vyzera pekne. Podla toho co sa v clanku pise to vyzera, ze to bude pekne, no ktovie, snad aj ty najvecsi skeptici a odporcovia 3D budu milo prekvapeny.
    • Paulcz
      .. některý lidi by neměli mít volební právo :)
      • Kinet1c
        Uz chapem, 2D nostalgiou pohlteny hlupak. Lutujem takychto zaostalcov, co sa silou mocou snazia drzat niecoho co uz nebude take ake bolo. Bol som taky, vyrastol som z toho. Ocividne ty budes a zostanes zakrpateny do konca zivota. Prijemny den, pravdaze ak dokazes toto precitat.
        • del0
          Ano. Též říkám fandům obrazů, že jsou to 2D nostalgici. Každý přece ví, že evolucí je sochařina, protože je plně 3D...
      • Kinet1c
        Napisem svoj nazor a ty pises kktiny, od toho tepla sa asi nieco vyparilo.
      • El_Kozel
        "... akceptujte fakt, ze to tak je."

        Akceptuji komunisty, korupci a další problémy. *1* Chtělo by to aby jsi o volební právo minimálně žádal a nebylo automaticky pro všechny lidi a exoty. Někteří prostě nemají na to aby se rozhodli.
  • Llour
    Ty města jsou parádní, v tomhle stylu to měli udělat celé
    • Presne to som chcel napisat, uplne nadherne hrady
  • Zase prodavaji to same a recenzenti tomu ze slusnosti daji 7/10, aby si zase priste na predvadecce mohli hodinu zahrat driv nez ostatni.
  • Takovy vyrazny zuranlista a ztroskota na vyrazne elasticke mape. :D

    Člověk by neměl používat cizí termity, když je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí fiatem. Každý se tváří jako suvenýr, ale vrátí se mu to jako buzer@nt!
  • Tahle serie me nikdy nebavila, kdysi sem hral trojku a po par hodinách me to prestalo bavit, ty mechanismy mi proste nesedely. Ted mam jen sestku, a nebavi me to taky, takze pochybuju ze sedmička na tom bude jinak.
    Jo dungeon serie MaM to je jina, tu mam rad:)
    • To je jak v pomocni skole, proc to vubec hrajes, kdyz te to nebavi? *7*
  • Konec strategií nastal příchodem výkonného hardwaru 3D zobrazení.
  • GREAT SCOTT! Thats heavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit