Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Release date Shadow Run Hong Kong

    https://www.kickstarter.com/projects/webeharebrained/shadowrun-hong-kong/posts/1303417

    Vyjde 20.8.2015 Dneska hodily post.
  • Lukyz

    Fallout 4 – Why Details Matter

    Todd Howard se lehce rozpovídal o vývoji, o nových prvcích Creation enginu, lokaci Glowing Sea a dynamickém počasí, které nabídne i radioaktivní bouře *3*
    • U falloutu 3+ (krom nv) záleží na drobnostech? To sotva....
      Škoda, že práva získala bethesda....
  • Veskoslav

    Diablo 3_2.3.0 patch Preview: The Ruins of Sescheron

    https://www.youtube.com/watch?v=Pd8OZjNxgMA
  • Nvidia dává ke kartám GeForce hru Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zdarma, platí do 1. září. Když viděli, co WB provedlo s Batmanem, tak se z vlastní vůle rozhodli dát hráčům satisfakci a podpořit tak samozřejmě své prodeje, což evidentně velmi potřebují.
    • Thorleif_cz
      Zatím jsem teda nepochytil, že by se to týkalo zpětně těch, co si už koupili grafiku s bundlovaným Batmanem.
  • Vojta_Ilavsky

    Overlord Trailer_Know Your Minions a nové screeny

    http://tinyurl.com/o9nq5gq + http://tinyurl.com/o2b9pfb Připomínám jen že by měla vyjít ještě tento rok v digitální podobě do 20 eur.
  • Jack1947

    Betaverzi multiplayeru Call of Duty: Black Ops 3 mohou majitelé PC a Xbox One vyzkoušet od 26. do 30. srpna.

    To si zajisté nenechám ujít *3*
    • Dobre vedet.
  • Lukyz

    Fallout antalogie

    Bethesda oznámila vydání Fallout antalogie, která bude obsahovat F1-F:NV a obal bude vypadat jako Mini-nuke *1*
    • preco preboha by som mal dat co len 1€ za sheet F3? F1,F2 a F:NV samozrejme mam
      • No vida.. zrovna hraju F3 a chtěl jsem se optat zdejšího osazenstva jaký mají po letech názor na F3 ve srovnání s NV popřípadně se Skyrimem. První Fallouty jsem hrál před více jak deseti lety, mám na ně výborné vzpomínky, hlavně na jedničku, kterou jsem hrál až po dvojce *2* . F3 je moje první bethesdí hra a nezačala vůbec špatně. Ale teď, po 30h (což není špatné) mám takový pocit, že jsem viděl vše, resp. že mě už nic nemůže překvapit, jsem lvl 19(hraju GOTY) a všechny důležité skilly mám na 100, nafarměno 10k zátek, 300 stimpaků a nespočet drog.. hratelnost vybledla a silně uvažuji, že s tím praštím nebo se vykašlu na všechny vedlejšáky a exploring generického postapo světa a najdu toho svýho taťku.. *1*
        • Lukyz
          Taky jsem nedávno znovu rozehrál F3 GOTY, mám tam samozřejmě dost módů, ale hlavně FWE, těžkou obtížnost, 8 LVL a nahráno 26h *3*
          FWE hru dost stěžuje, ale i na "vanille" mi přijde divné mít všechny staty na max na vyšší než easy obtížnost, navíc po 30h. Ale pak si nemůžeš stěžovat že to je moc jednoduchý *1*
          • Obtížnost jsem měl na normál, přepnuto na hard.. FWE vypadá zajímavě, ale v mém případě připadá v úvahu až při druhém hraní..
            Je obdobně "nevybalacovaný" i NV? Minutka googlnení našla mód Project Nevada, zkušenosti?
            • Pethulla
              Jo.V New Vegas taky není problém mít za chvilku maximum v dovednostech.Jinak Project Nevada je dobrý, akorát přidává i dost té omáčky okolo (ikdyž to je možno nepoužívat). Pokud chceš čistě rebalanc, tak je dobrý taky Arwen Realism Tweak.
          • Vojta_Ilavsky
            Hele tak já taky v Call of Pripyat vannile měl na nejtěžší úroveň taky všechno do 10-15ti hodin nejlepší(až na tu Gauss pušku, ta byla v příběhu), a to se to prezentuje jako těžká hra. Takže bych mu docela věřil že hraje na nějakou těžší nebo tak.
      • pro nekoho kdo mel jen demo je to skvela šance jak podporit vyvojare; minimalne za f1 a 2 si to zaslouží
        • f1 a f2 bolo roky na gogu, jeden cas aj zadarmo a f3 fakt nebudem podporovat, bolo to otrasne
      • Vojta_Ilavsky
        Zapomněl si na Tactics, osobně můj nejoblíbenější.
  • Jazz

    Rise of The Tomb Raider vyjde pro Windows 10 začátkem roku 2016, majitelé PS4 se dočkají na Vánoce 2016.

    Zatímco na zdrojové stránce je to pouhá spekulace, tady se to bere jako holý fakt. *15*
    • Jack1947
      At fakt či spekulace je to ještě dříve než jsme si mysleli...
      • Jazz
        Spíš mám na mysli ten Windows 10.
        • Jack1947
          To je nahovnooo...
  • Vojta_Ilavsky
    Nemáte někdo chuť na MP či koop v AvP 2000? Ptal jsem se v r/Playdate a dostalo se mi pouze upvotů, proto se ptám tady, z přátel nikdo AvP 2000 nevlastní.
    • Klidně bych dal, jak vůbec funguje koop v AvP?
      • Vojta_Ilavsky
        Koop ani nevím jak funguje, je tam mrtvo, i přesto že je to crossplay GoGu se Steamem(jednou jsem stihl asi 10 minut deathmatche). Vzhledem k tomu že jsem si to koupil kvůli MP, tak mi je těch peněz trochu líto.
        • Já jsem ho dostal zdarma na GoG v rámci alfy GoG Galaxy. Párkrát jsem MP zkoušel, ale příjde mi moc frenetický a nepřehledný. Za to coop by nemusel být špatnej.
          • Vojta_Ilavsky
            Na GoGu nejdou přidávat přátelé podle nicku, jak se domluvíme, jestli teda chceš a máš čas?
  • Má smysl kupovat Broadwell CPU? Nahradilo to předchozí generaci? Třeba 5675C je drahé a kromě lepší integrované grafiky a podpory nějakého videa...starší i5 je asi pořad lepší na hry a běžnou práci..
    • nie, ak mas aspon trosku drahsi intel procesor kupeny za poslednych 5 rokov, neoplati sa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit