Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na zahnání víkendové nudy.

    Já tahovky moc nemusím, ale někdo jiný by mohl *3* https://www.humblebundle.com/gift?key=nEEys8qT8ENp2FSa
    • co to bylo za hru? nekdo to už vzal
      • Fallen Enchantress: Legendary Heroes. Já sám bych si jí nikdy nezahrál. Tak alspoň doufám, že jí alspoň ten co jí aktivoval, tu hru alspoň zapne.
  • sobotní dotaz

    co hrajete? já nic, ale snad se inspiruju
    • Quake Live kdyz byl ten Qukecon :D
    • Bude recenze Rocket League?
    • Po dlouhe dobe Kerbal Space Program a jsem nadsen!
      • to prece hraješ porad
    • Chim
      Prison architect
    • Monster Hunter 4 Ultimate - dost boží hra se zábavnými souboji, ale kdyby byla verze i na konzolích, rozhodně bych se za ní nezlobil
    • dragons dogma dark arisen
    • Vojta_Ilavsky
      Theme Hospital a Rex Nebular and the Cosmic Gender Bender.
      EDIT: A ještě se chystám dneska nebo zítra koupit Afterlife. Chci si ji koupit od přečtení Rozsévače Větru(Maja Lidia Kossakowska). Koukal jsem teďka na nároky(1,4 GHZ, 256 RAM) a divím se, že to ještě neudělali na mobily a tablety, radši bych si to teda v klidu zahrál na tabletu než na PC.
      • zvlaštni vkus, hraješ tyhle starší hry schválne nebo nemas nove pc?
        • Vojta_Ilavsky
          Hraju je protože mě baví. :D A protože nemám Steam, to taky hraje roli. :D Z těch novějších hraju průběžně jenom Misery mód, Waking Mars a dneska jsem zkoušel PoE. A občas zapnu Deus Ex.
          • je to jasný, prostě na nové hry nemáš hardware...
            • Vojta_Ilavsky
              No, můžu s klidem říct že Misery je náročnější než většina dnešních her.
    • kennyB
      Já právě hraju Dark Souls 2: Scholar of the First Sin.
      • Erien
        Redaktoři to asi kvůli tomu trolovi smazali, ale ptal jsem se na jaký konzoli hraješ?
    • Právě jsem si rozehrál Gothic 2 s datáčem. Přidal jsem se k žoldnéřům
      • Poté použij SystemPack. Bez toho to je dost ochuzene.
        • Dobře a díky
      • A ještě mám rozehraný Final Fantasy type 0 na xboxu
  • Dirt Rally

    Pro ty co možná řeší jestli jim to pojede na něčem slabším, hodně nenáročná hra, test v posledním buildu. GTX960, 1920x1200 - testováno na vestavěném 3 minuty dlouhém benchmarku.

    Vše na high - minimum 100, průměr 125fps
    Vše na ultra + 4xMSAA - minimum 46. průměr 56fps
    Vše na ultra + 8xMSAA - minimum 36, průměr 43fps
    • Vojta_Ilavsky
      Divím se že jsi nenapsal procesor a RAM. Taky bych čekal od tvého kalibru i zatížení procesoru atd., jestli chceš aby to bylo relevantní.
      • Draken69CZ
        hlavně mi chybí nějaká grafika lidé neradi čtou obrázky to je to co táhne. Jaký to je release?
  • Lukyz

    Fallout Shelter

    Mobilní hříčka Fallout Shelter vyjde na Andorid 13. srpna *4*
  • Lukyz

    Hitman - Closed Alpha

    BTW na net unikla pre-aplha nového Hitmana

    Nelze hrát bez X360 gamepadu, jinak zatím z toho nelze moc soudit. Graficky to už teď nevypadá nejhůř i když jsou tam propady mezi 7-90FPS na stejné scéně, ale je to přeci jen pre-aplha.
    NPC celkem slušně reagují na vaše akce, ozvučení taky ujde, jen Agent 47 vypadá přesně jako v traileru - to už záleží na názoru, ale jako u Sama Fishera, nepřijde mi normální, aby postava v pokračování omládla o 10-20 let *7*

    Víc se z toho bohužel vyčíst nedá...

    EDIT: Přihodím pár screenů. Hláška ohledně gamepadu Srovnání starej a novej Agent 47.
    • ringmancz
      pokud vím, tak to není přímo pokračování. proto je to jenom Hitman
    • Jack1947
      Ty vle Prealpha a ještě takovéhle hry to se někdo snad nasr-l, hodil to na net shchválně ne? Jinak když tu není, Predátor je tu Keyz... je jedno že si dělá srandu - takovéhle chování je docela urážejicí...

      X360 ovladač je pro některé lidi nej ovladač vůbec mně třeba tolik nevyhovuje Dualshock ... a to sem tomu před X360 nevěřil.
      Přál bych si aby teda plná verze zůstala u tohohle "nešvaru" a on byl nucen si koupit gamepad nebo by to nehrál.

      Je to sprosté chování vůči hráčům, jako "hele gamepadáci at si hrajou na vlastním písečku a budeme koukat na ně skrz prsty" navíc ani gamepad nemá a tak ještě toho moc neví...

      Tahle uzavřenost, na jedinou nejen platformu ale i periférii to je ještě větší nemoc než snad pokrytectví... no nevím no. *7*

      Agent47 prošel omlazovací kůrou po Vzoru, Sama Fishera... achjo... Berme to tak že to vlastně není úplně člověk ale i tak achjo coto je...
      • Potrefena husa se ozvakla :-D
    • když si nekdo chce kazit zažitek nejakou pre alfou... jinak vypada jako prumernej ctyricatnik, nezda se mi mladej
    • Vojta_Ilavsky
      Ono to vychází i na X360?
    • Keyz
      Nelze hrát bez X360 gamepadu, *15*

      Borci asi programují na gamepadu. To je HC jak prase.
      Co jsem mrknul na fóra tak to snad řeší nějaký emulátor. Tu gamepad hovadinu... Jinak to je snad něco jako ta E3 verze Dooma 3 :)
      3DMGAME-Hitman.Closed.Alpha.Cracked-3DM
      • Erien
        Já co to tak sleduju, tak hodně firem hry primárně dělají na gamepadu.
        • Keyz
          Což je divné.

          Programuješ na K+M a děláš verzi pro oboje. Tedy proč by jsi dával ovládání pro jedno a ne rovnou pro oboje jako to má WH? To možná svědčí o tom, jaký ovladač a platforma je pro ně hlavní a poté ta druhá platforma může mít "port" na nic. Jak se již v minulosti stalo. To je blbě, nehledě na to co upřednostní.

          Jako programovat něco na něčem, a pak to zkoušel na něčem zcela jiném je komické. Nejde o simulátor. Borci to dělají pro oboje rovnou. Problém to není jak ukazují EE verze her pro konzole a PC zároveň. Tohle je skutečně vtipné..
          Navíc jestli si tedy záměrně zvolili jeden ovladač, tak zrovna ten horší co se technických parametrů týká. O to, je to vtipnější.
          • Tilwaen
            Sice programuješ na klávesnici, ale to s tím přeci vůbec nesouvisí. Gamepad i K+M vyžadují každé svůj specifický přístup a jak už několik her v historii demonstrovalo, univerzálně se nedá lehce předělat jedno ovládání na druhé.
          • Erien
            To je pravda, bohužel upřednostnění platformy jim nemůžeš upírat. Přece jen jako všude jde hlavně o peníze.
            • homeles8
              Zrovna v GTA nechávám gamepad ležet. Já hraju na gamepadu jen hry, který nepotřebujou myš, tzn bez gamepadu se hrajou jen na klávesnici.
            • Souhlasím s Vojtou. Jsem taky PC hráč a gamepad byla dobrá koupě. Jsou určité typy her, kde se přirozeně hodí. Např.: GTA, jen si všimněte kolik lidí v GTA V Onlinu hraje na gamepadu.
            • Erien
              Keyz: Tak tenhle build, je spíš jen základní obrázek o tom jak ta hra bude vypadat. Ve finále to může být úplně jinak

              Vojta: to je v pořádku, já to tak hraju taky, už jen proto, že většina PC her má stejně líp vyřešený ovládání na ovladači. Dost mě překvapilo Diablo, hrál jsem demo na Psku a řekl bych, že ovládání je lepší jak na PC. Ani bych tomu nevěřil, když bych to nezkusil.
            • Keyz
              Jo. Neupírám. Dělám si z toho srandu.

              Stejně bude hlavní to, jak to bude vypadat po vydání. Což klidně a určitě upraví *3*
              Tedy rozhodně to neber tak, že bych jím něco vnucoval apod. Jen si z toho dělám pr*el.

              Btw. Pamatují jak upravovali state of decay na PC. To byl proces. Dokonce to často modeři udělali rychleji. Z toho si také lidi dělali na fóru srandu. Nakonec to udělali obstojně. To je hlavní. I když ta cesto k tomu...Vhodné téma ke vtipu.
            • Vojta_Ilavsky
              Jsem PC hráč a preferuji ovladač. Je to pohodlnější a daleko oddechovější, zážitek z hraní je hned jiný.
  • https://www.youtube.com/watch?v=928VyYQxKKo ten první komentář mi připomíná zdejší diskuze, když přijde některý místní neandrtálec :)
  • Thorleif_cz
    The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (gog): GA311EC6
    Bioshock (steam): QZK4W-2NJAI-PPQVE
    The Bureau: XCOM Declassified (steam): LKWFP-GZ8BK-A05NR
    X-COM: Apocalypse (steam): 3P42W-KGB0F-6Z6ZL
    X-COM: Enforcer (steam): XKZGW-534EE-4XAMD
    X-COM: Interceptor (steam): QLFGR-CY052-M2Y0T
    X-COM: Terror from the Deep (steam): PJBVN-RD7HY-3PPF9
    X-COM: UFO Defense (steam): YG67Y-4RZ5F-J8MXB
    Přebytky z Humble Bundle.
    • Veľká vďaka za starého Xcoma.
    • Draken69CZ
      Bioshock dík
  • Nezná někdo způsob jak vytvořit bootovací flash disk na windows XP? S novějšími verzemi to funguje ale XPčka mi nikdy nešli. Nevíte někdo pls?
    • Keyz
      http://wintoflash.com/overview/en/ tohle to umí. Jestli to nejde tak to napíše chybu a podle toho najdeš kde je problém.

      Jestli to vytvoří boot na USB a pak bude problém při instalaci tak je problém jinde než v tom programu. Rozhraní biosu se za tu dobu změnilo stejně jako jiné věci.
      • Jo to usb to vytvoří bez chyby ale nejde nabootovat.
        • Keyz
          http://www.pcporadenstvi.cz/forum/viewforum.php?f=5&sid=c3335d30f4e75b5060a458140e4e3e8d
          Zde se zeptej. Jde to i bez registrace. Tam často dobře poradí.

          U XP to je složitější co jsem koukal. Napiš rovnou co máš za desku. Hodně štěstí.
        • Jack1947
          Chtěl jsem si opravit Win7 ( kvůli jednomu sajrajtu) a taky mi nešli nabootovat nebo to neumím nicméně jsem to vyřešil jiným prográmkem...

          Tak s tím ti asi nikdo moc neporadí nebo aspon já ne. *7*
    • Jack1947
      Normálně to nejde? hodit na flashku a pak zvbolit jako 1boot zařízení... ?
  • hw dotaz

    Doporučili by jste přetaktování i7 2600K 3,4 Ghz? Četl jsem že se zkrátí životnost. Jsou s tím spojené rizika (+ budu muset kupovat nové chlazení?)
    • Keyz
      Lepší chladič budeš potřebovat určitě a životnost se zkrátí zanedbatelně jestliže nepřekročíš doporučené napětí.

      Máš "K" CPU a ten je uzpůsoben k taktování. Některé hry těží z frekvence více a jiné méně. Jestli máš na lepší chladič a pastu a máš desku které to podporuje, tak tím nic nezkazíš. Teploty lze také udržet pod nějakou hranicí.
    • Erien
      Taktování = vyšší teplota = nižší životnost. Na každé taktování cpu, je lepší mít něco lepšího než seriový chladič. Ty základní většinou nejsou na taktovaní vůbec dělané. Otázka je proč to chceš taktovat, ten procesor je silnej i bez toho. Osobně mám v bedně ještě starší I5 2500k a taky není potřeba ho vůbec taktovat.
      • Díky za komentář. Myslíš že utáhne i novější hry?
        • Erien
          Zvládne v pohodě. Tady máš i docela dost podrobný test přímo toho procesoru, i taktování. Pokud budeš kupovat chladič, tak doporučuji Noctua (vyjma modelu NH-L9, ten se moc nepovedl na netu jsou taky testy chladičů), jsou drahý, ale zase fakt kvalitní, v tomhle se vyplatí celkem připlatit, obzvlášť když chceš taktovat. http://pctuning.tyden.cz/hardware/procesory-pameti/19723-core-i7-2600k-a-core-i5-2500k-velky-test-intel-sandy-bridge?start=1
        • určitě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit