Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně tenkrát stačilo to grindění na 20 level. A pak konec. Zaujala mě čeština a nebyla to špatná hra.. Ale bez pěněz to je těžkej život v téhle hře..
    • Jack1947
      Nechápu proč jsou lidi stále tak moc naivní a myslí si že F2p hry budou někdy možné hrát bez peněz... když je to to jediná co tyhle hry živí.

      Čest vyjímkám alá UT akorát to není F2p to je spíše klasický sítový multiplayer. Notně zalagovaný s mazajicími staty.
      • Protoze jsou hry, kde to funguje? Napriklas Star Trek Online. Nemusite do hry da ani korunu a pres to se hranim muzete dostat ke vsem placenym vecem. Staci mit dost dilithia a smenit ho za Zeny. A navic je ta hra hratelna i bez tech nej veci.
        • Jack1947
          Jistě a já jsem pro akorát, většina F2p her takhle nefunguje a cesta k cíly je většinou dost trnitá.
  • A co ty obrovské změny? Kvuli tomu jsem četl dal a nic... lektvary pořád za prachy a ikonku na nějakýho blbýho koně.. haha jděte se vycpat..
  • porad lepsi nez ty rozpixelovany hruzy co na nas vali garazotvurci v poctu 20 denne, a chteji za ne 19.99.
    i když samozrejme na tyhle hre toho taky moc k chlubeni není..
  • Jack1947
    Dejme tomu že Games.tiscali.cz, není prodejné a inzerce si určuje reklamní oddělení... ale trochu se mi zdá že to je celkem vlezlé byt je to třeba spojené s hrami atp... o to víc když si snaží nahnat návštěvnost díky pofiderní diskuzi ale můj názor že... ten přece nic neznamená. *4*
    • Zacinas bejt nejak moc vostrej dneska...ty sis nevzal prasek co ?
  • Just
    Tak ono drtivá většina f2p her je těžký money grind. I když WoT je taky f2p a přes bota jsem to dotáhl na T10 bez jediný investice (když pominu toho bota ;) )
    • Doufam zes taky patricne pysnej na to ze jsi ostatnim hracum tim svym botem kazil hru.
  • a utekl jsem. Pay2win a postupně stereotyp.
  • zaty
    Asi už je načase začít si psát nějaký addon, který na tiscali začne schovávat i komerční sdělní, když adblock nestačí :)
    • Skvělý nápad! *4*
    • Protože je obrovskej problém kouknout na nadpis a autora a na článek nekliknout, že?
      • Ano, někdy to může být problém. Kupříkladu mě zaujal titulek, protože Drakensang hry mám rád a na autora jsem nekoukal a až po přečtení mi to přišlo nějaké divné.

        Kdysi bývalo v mediích zvykem, že byla inzerce graficky odlišena od ostatního textu (tuším, že Reflex za něco takového dostal dokonce pokutu), aby i letmým pohledem bylo jasné, že jedná o reklamu. Asi už to zvykem není a mě osobně přijde tento způsob reklamy manipulativní a proto je potřeba ho potírat.
  • Parádní hra, hraji již od bety...
  • MickeyMutant
    Po updatu s pořadovým číslem 153 už musí být hra naprosto dokonalá, nebo ne?

    Vzhledem k tomu, že diskuze k tomuhle článku je tu pouze omylem a brzy odkráčí do věčných lovišť, rychle připojím citaci z Wiki:

    The frequent in-game demands for paying got described as very intrusive. The real money needed to fully upgrade the equipment on the character can easily get to ridiculously huge amounts. This can either translates as bribery to the developers to give unfair advantages to the paying customer, or just as contradicting the sole purpose of a virtual world (In a virtual world one is not expecting that the players who are rich in the real life are necessarily rich in the virtual one too, therefore the frustration). The so-called events are unattainable unless the player buys the expensive special ammo called "essence" with andermant. Overall Drakensang Online got described as a "frame of an action role-playing game" and it was preliminary disadvised to play it.
  • MidnighT91
    První inzerce ke které je povolená diskuze?
    Nicméně, hrál jsem to když to začínalo a bavilo mě to tehdy dost. Bohužel se to později rychle změnilo na pay to win...
    • už jich pár bylo
    • Diskuze se zpravidla vypne, az sem zacne zvracet Jack, GGG, Veskoslav, Hnisavec a jim podobni...
      • Jack1947
        Copak mrdko mluvil si o mně? *3*
        • Primitive *15*
        • Vypláchni si ústa, Jacku. Používat takto ošklivá slov se nesmí...
          • Ale prosim te. "To se nesmi" my ass. Komicka spolecnost.
            • Jack1947
              Přesně táák Fuck off. *4*
          • Jack1947
            Ale jo smí... v určitých případech jo. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit