Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechapu proc se kvuli tomu do sebe navazite
    • Internet
  • nechapu to, proc se kvuli tomu do sebe navazite?
    • internet
  • Odulin
    Díky, příjemně jsem zabil 2 hoďky. Těším se na další kvízy.
    • čas je vzacny a mel bys ho travit nejak smysluplne
      • Sr_Lobo
        Treba psanim hejtovacich komentu na games.cz vit?
        • :D
  • odpovědi se dozvis z članků na games
    • Memento
      lol, nekecej
  • Memento
    Doporučoval bych spíš otázky z hlubšího lore, místo dat vydání, platforem atp... Pak je to spíš jednoduchá tipovačka.
    • ty raději nic nedoporučuj... Pokud se ti to nelíbí, udělej si svůj web, chytráku!
    • to jako ze jsi to zkousel tak dlouho az si tipnul spravne?..lol..to jsou teda znalosti. ja to zkusil jednou a hotovo, pak by ti to hlubsi lore nechybelo..
      • Memento
        Ne... Tady nejde o to, jak moc jsi hru hrál, ale hlavně o to, jak jsi sledoval humburk kolem ní. Teda u herních sérií a žánrů. Retro jsem radši ani nezkoušel.

        Spoustu věcí se dá odpovědět vyřazovacím způsobem a nebo prostě logicky.
        • takze ty odpovedi z pameti a hernich zkusenosti neznáš, ale proste jsi to logicky vededukoval. Aha a ja uz se lekl ze toho tolik vis..
          • Memento
            Co jsem hrál a sledoval, to mám dobře. Co jsem nehrál, to jsem vyzkoušel a přišlo mi to lehčí než by mělo být. Samozřejmě jsem byl v háji když šlo o jména a příběhy postav jiných než protagonistů.

            Což bohužel bylo naprosté minimum otázek.

            To je celá pointa mého příspěvku.
            • jasne , kamo..
            • homeles8
              flash: kámo, jsi fakt blbej
            • ja se vůbec divim ze jsme se do toho poustel..asi to horko a uz mi z nej jebe...je to cele o nicem a k nicemu, nebo..spis..nevypovida to vůbec o nicem..ani zdaleka se nejedna o test znalosti. Když zpusobem jakym jsi popsal jde dosáhnout vysokého skore. Měli by na tom ještě zapracovat..
      • ne to jakože použil na chvili mozek a zapojil dedukci
  • U Larryho 6 je nahoře pruh, kde je napsáno Larry 6, to by chtělo oříznout
    • Pan_Klobouk
      Podobne Wasteland a mozna jeste neco. :)
  • Tak nakonec se ukazalo ze Pan klobouk je asi o 20 bodu chytrejsi. Ale kdo se ma vyznat ve všech tech idiotech z Assasins Creeda, zejo:) Skoda ze neni videt kdo to kolikrat opakoval, to uz pak nejsou herni znalosti ale jak si kdo pamatuje odpovedi, krapet nedomyslene ..
    • Pan_Klobouk
      ;)

      To mi povidej. Ty nove a "ze snad klasicke herni serie", polovinu z toho umyslne ignoruju. Podobne MMO a dalsi zanry. Casto jsem zklamal i tam, kde bych zklamat nemel. :) A velice "potesily" i HERNI otazky typu komu dala FILMOVA Lara pesti, kdo hral ve FILMU, kdo v TV SERIALU, kdo reziroval FILM atd.

      Ale tak dalo se to, kluci se snazili, na chvili jsem se zabavil, dobry. :D
      • ja mel kupodivu největší problém se zaklinacem. Knihy sem necetl a hral jen první a treti dil. A pak adventury, který vůbec nehraju. Assasin creeda a Uncharted taky nehraju, ale o tehle hrach se toho nakeca tolik ze to clovek trochu zna i když nechce:)
  • Sr_Lobo
    Díky moc, fajn nápad, akorát teda teď to bude ještě horší se v práci dokopat k něčemu produktivnímu *15*
  • Zrzzek
    Povětšinou 40 až 50 bodů, nejsem znalec... No legendy ZX Spectra bylo peklo, tam jsem byl rád, že jsem skončil v plusu *1* . Přece jen s 19 lety na krku je to pro mě až moc velká historie...
  • Ze strategií jsem hrál všechny, lol, 60/60 :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit