Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.wargamer.com/ Tady se nechte inspirovat poradnyma gamesama. Urcite s vyberete
  • žánr RTS se za ty léta posunul dopredu a k lepšímu, není treba se vracet k patetickym začatkum ktere predstavují hry jako starcraft a generals
    • hahahahaha
    • Magister_Peditum
      K čemu, že se posunul? Vždyť je to dnes v podstatě okrajový žánr.
      • a to je špatne? asi težko bude supreme commander masova zaležitost
        • aha, takze si to prelozim. Mame tady ukrivdeneho fanboje, který nam chce nakecat, ze ho nesere, ze jeho hra není popularni a místo toho pasivne agresivne utoci na hry, které popularnejsi jsou. oukeeeeej
  • Já to řeknu asi takhle: Úctyhodná náhrada za Generals II....
  • To ten atomový hřib má 5fps nebo co... To vypadá, jako kdyby ta animace byla z pár obrázků.
  • Lawliet
    Ah, nuda,. vypadá to hůř než v Generals.
    • Bounty
      Osobně si myslím, že to vypadá dobře a to nejen po grafické stránce. Avšak musím se přiznat, že co se týče grafiky tak preferuji starší hry, zřejmě je to pouze můj osobní problém, ale čím víc je grafika realističtější tak se v ní hůře orientuju. Ve starších hrách jaksi jednotky vyčnívají oproti pozadí. Takže pro mě stále generals bude příjemnější herní zkušenost.
      • Lawliet
        Ah pardon. Hra jako taková mě zaujala, ovšem ty super zbraně mohly bejt hezčí. Působí dost nudně.
        • XorxoxTalarius
          No hlavne proti kazde zbrane funguje counter, takze to bude o to zajimavejsi, navic jedna zbran znici pulku zakladny? To bohate staci.
          • Tilwaen
            Dřív jsi holt musel shromáždit jednotky a k nepřátelské superzbrani se probojovat dřív, než doběhlo počítadlo, což bylo o dost akčnější. Takto si jen postavíš protiobranu a nějaká protivníkova superzbraň Tě nemusí zajímat - podle mě to není dobrý koncept. Uvidíme, jak to bude fungovat ve hře.
            • Tilwaen
              Zrzzek: Proč ne, to je zajímavá strategie.
            • Zrzzek
              Už jsem to takhle v nějaké hře viděl. Člověk měl 2 možnosti. Buď nepřítelovu obranu zaměstnat - poslat nějaké obětní beránky, kteří odvedou pozornost. Nebo prostě poslat útok, kterej tu protiletadlovou (protiatomovou) obranu zničí a pak to tam poslat. Docela to fungovalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit