Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Google Play - zcela zdarma, navíc bez jakýchkoliv mikrotransakcí" Takže se můžeme těšit na nádherné reklamy v dolní části obrazovky, nebo vyskakující videa po každém dokončeném lvl. Chápu, že nějak musí vydělávat, ale raději jim dám dvacku než to mít skrz tyto zvrácenosti. *11*
    • A co takhle si při té hře vypnout internet? Offline mi na androidu ještě reklama nikdy nevyskočila ;)
    • Od toho jsou adblockery (na androidu adaway).
      • Ted se divam na ten tvu adway. Pozaduje to root, no to tak abych si rootoval tablet jen kvuli 1 hre. Hahhahahaha
        • Můj názor na android je takovej, že officiální systém se nedá používat (kvůli nefunkčnímu systému oprávnění aplikaí), takže stejně musím flashovat a pak už mě root netrápí. Ono to navíc není jen kvůli jedné hře, ale zablokuje to reklamy celkově. Ale pokud ti reklamy nevadí, tak je to zbytečná práce.
      • Kvůli 1 hře nebudu instalovat další aplikaci... To raději tu hru přejdu.
        • Co je za problem s reklamou?
          • No kdyz ti splmnit lvl trva 20 sekund a pak musis sledovat 30 sekund reklamu na nejakou aplikaci, ktera te absolutne nezajima tak je asi neco spatne.
            • Hry ktera by neco takovyho delala jsem na Androidu v zivote nehral a ze jsem jich par vyzkousel :D Jedina podobna vec byla ve Sky Force ale tam lvl netrva 20 sekund a navic na reklamu koukas az po tom co ztratis vsechny zivoty.
      • Janun
        Já na games blocker už nepoužívam. Ty reklamy okolo ani tolik nevadí, jen mě štvou reklamy při prohlížení obrázků ze hry, tam to vážně dost otravuje a kolikrát mě to odradí od prohlédnutí zbývajících obrázku a radši celé to okno zavřu.
    • horší než games to byt nemuže

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit