Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Koukám, že z Lary se stal tuplovanej Assassin. To jak se Lara přidala k bratrstvu pak vydají jako prequel nebo DLC *1*

    Když si vezmu původní Tomb Raidery, tak tady je trojnásobek nepřátel v jednom levelu co byl předtím na celou hru. Pardon, ale mě tohle "killing spree" k Tomb Raideru resp. Laře vůbec nesedí *9*
    • Inquisitor
      Předchozí díl s tim sklidil úspěch, tak proč nepřitvrdit ne? Příště z toho můžou udělat rovnou třeba FPS.
  • AI tupá jako tágo, zdravím Tenchu z roku 1998 a jeho otrávenou rýži (https://www.youtube.com/watch?v=A3LYSLq3XGk&t=05m15s). Jenže tehdy by rok 1998 a konzole PSX, ne rok 2015 a XboxONE.

    Vrchol pro mne nastává v čase 2:15 videoukázky. Lidi, kdybyste takhle postávali u okna a ozvala se rána, opravdu byste se nikdo nerozhlédnli okolo a rovnou zamíříli ke zdroji zvuku? Nehledě na to, že chlap má asi koňské klapky nebo oční vadu periferního vidění.

    Takže jestli jsem dosud váhal, tak tahle ukázka to jistí - nepotřebuji kopii The Last of Us s tupou AI. Klasický Tomb Raider bych si dal rád. Jistě že byl nelogický a úrovně neměly architekturu. To protože úrovně byly často jeden velký rébus, průběžně okořeněný souboji. A ne sada akčních arén, navzájem propojených krátkými plošinovkovými pasážemi.

    A pro Miloše:
    "Je samozřejmě zbytečné a snobské pohoršovat se nad dobrodružnou hrou kvůli tomu, že její hrdinka podává totálně nesmyslné lezecké výkony, vedle nichž bledne závistí i skokan s cepíny z Vertical Limit."

    Myslím si že vůbec není snobské ptát se kam mizí "realističnost", když se s ní CrystalDynamics oháněli při rebootu zprava zleva, jak je potřeba sérii restartovat a dát jí více uvěřitelný nádech. To už na mne působí uvěřitelněji TRII i když v něm Lara dokáže vyskočit jednou svoji výšku.
  • tak todle je zlej sen...
  • Proč jsou ty hry čímdál tím víc blbější...
    • aby si je koupila většina jednoduššího - krabičkového trhu přeci *11*
      • The_Troll
        Ty náš zložitý intelektuál, 40 zbojníkov si už unudil k smrti, teraz sa púšťaš do nás?
    • Pretoze su robene pre deti. Podobne ako 9 z 10 velkorozpoctovych filmov.
      • Vojta_Ilavsky
        Pokrytče.
        • A to uz preco? Neodsudzujem obchodnu strategiu tych firem.
          • Vojta_Ilavsky
            Filmy ani hry se nedělají prvoplánově pro děti. Děti nevydělávají. Největší kupní síla jsou vždy produktivní dospělci.
            • Mna sa to netyka a co sa tyka velkeho biznisu, tam tieto obavy odpadaju. Tie veci nie su ohavne a vacsinou ani problematicke. Proste sterilne vysokorozpoctove produkty s presne zadefinovanou cielovou skupinou.
            • Vojta_Ilavsky
              Koupíš/zaplatíš (bys) dětem něco co je ti ohavný a sčim nesouhlasíš? Myslim jako na buněnčný úrovni.
            • Ano pokial ide o platenie uctov. V pripade ze ze ide o navstevnikov kin a majitelov vysokorozpoctovych hier, primarna cielova skupina su decka.
  • Tak se zda, ze TR definitivne zabili.
  • No ta ukázka, kterou pouštěli na Xbox konferenci na Gamescomu, byla příšerná. To vůbec nevypadalo jako TR, ale jako Assassin's Creed.
  • Rise of The Tomb Raider je šíleně akční? Je spíše šíleně Americký. Proč si vývojáři značky TR vybrali cestu Uncharted chápu asi tak, že chtějí být vždy o krok zpět. Tohle není Tomb Raider. Seberte jim prosím už někdo tu licenci a navraťe jí zpět do Anglie.
  • haha takže openworld survival rpg, to je komedie
  • Alex81
    Tohle směřování série už není pro mě. Pro mě to skončilo u Tomb Raider: Underworld.
    • pro mě v podstatě Trojkou :-D
  • Proč se všude musí bojovat proti nějakým organizacím.. Odpovím si sám, aby tam mohli dát tisíc identických nepřátel, aby bylo po kom střílet. Jak mám Tomb Raidera rád, tak tohle se mi vážně nelíbí.
    • Lawliet
      souhlasím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit