Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mne je to fantasticke. Takhle to vypada, kdyz se produkce chopi nekdo kto tomu rozumi. pribeh vypada skvele, realizace (gameplay) taky tak ted uz jenom cekat na vydani!
  • Celkom sa tesim, ani Mafia 2 nebola uplne marna. Nebola ako Mafia 1 ale stale bola dost odlisna od vecsiny vtedajsej produkcie. Ale prave pri pozerani gamplayu Mafie 3 (pozriet po nete) tak nejak sa mi straca vynimocnost a atmosfera mafie. Zacina to vyzerat ako hocijaka open world akcna hra. Nehovoriac ze koniec 60tych rokov a New Orelans mi moc s mafiou nejde. Skor s organizovanym zlocinom, nez s klasickou talianskou mafiu. Lenze podobnych hier tu je docela dost, uz len to najcastejsie spominane GTA.
  • N0isy
    Hlavní hrdina nesympatickej až to bolí.
    • Nesnášíš mě protože jsem černej !! :D
  • Sorry, dal jsem jiný odkaz, tohle je malý sestřih, však si to dohledejte :p
  • https://www.youtube.com/watch?v=Lxrw8xziSkQ

    Tady je čerstvý gameplay.
  • Vegen
    Ta drsně stojící trojice v pozadí je jako pěst na oko :D Na promo fotku super, ale do traileru prosím ne :D
  • Rovnaky sountrack ako v traileru a aj priamo hre wolfenstein new order...originalne
    • Specialne, kvuli tomuhle prispevku jsem si nasel soundtrack k New Order....kde tam je hendrix a House of Rising sun? nebo Rolling Stones?...
      • Sorry, scratch that :D moje prevelika chyba...myslels radiove stanice.takze oficialni omluva :D :D
        • I kdyz v nemcine a v podani dechovky, to snad ani tak nejde brat :D :D
          • Sr_Lobo
            Ta dechovka je tam prave naprosto genialni!B-B
  • dobre je ze vetsi blbost nez watch dogs to byt nemuže :D :D
  • Nahodou se tesim. Predchozi dily mi moc nesmakovali. Vetsina pribeho co Vavra vybrakoval bylo z filmu odehravajicich se v sedmdesatkach a osmdesatkach. Prostredi podobne z True Detective, alias 70 leta New Orleans - snad se tam objevi nekdo jako Carlos Marcello nebo Jack Ruby. Ted uz by mohli jen spravit ten vyhoupanej magnetickej divnej jizdni model z predchozich dilu.
    • ok. Kmotr byl po valce. Uznavam chybu :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit