Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Autor zas nic neví, ale to mě tak nevadí, hlavně když hra vyjde a bude pěkně hratelná a neztrapní w40k.
  • každý si predstavuje genolupičov nejak inak v podstate ..to by som neškrabal..:))...a ak to bude vyzerať tak ako vo videu tak sa fááákt teším teším a držím palce všetky štyri nech sa to podarý bo warhammer ,a warhammer 40 000 sa popri mne vezú už pekných páááár rokov .:) *5* v knižnej podobe myslím ,herne to bolo dávno..
  • Vojta_Ilavsky
    Vetřelcům. ROFL.
    Btw od Gav Thorpa jsem četl snad jenom tu Trestnou Četu, nebo jak se to jmenovalo, trilogii, jsem zvědav jestli bude umět i tohle, nevěděl jsem že píše i o Astrates. Abnett by byl skvělej.
    • Taky to s těma vetřelcema nechápu, ale když autor sám píše, že se ve Wh40k nevyzná, tak budiž..
  • Jeanstealers
    • Ne, moje džíny vám nedám! *16*
    • :) to jako kradou Jean? :D
      Genestealers to jsou ... ale asi pořád lepší než "vetřelci"
  • Omlouvám se autorovi, který prohlásil, že Wh 40k nezná. Protože kdyby znal, tak to nikdy nepřirovná k vetřelci :)
  • Jack1947
    Konečně nějaké to info, už jsem se bál že snad se s touhle slibnou fps akcí něco stalo a ono naštěstí ne. *4*
  • Jak koukám, tak koukám na ty obrázky, tak vidím jen Tyranidy (hlavně Genestealery). Kde je na začátku článku zmiňovaný Chaos? *1* Kdyby spíš příběhové pozadí dodal Abnett nebo spíše Graham McNeill *1*
    • kovar.jakub
      Ohledně pokroucení Chaosem něco naznačovali i sami autoři - řekl bych, že později tam něco bude ;)
  • Mám dvě otazky k tomu videu:
    1)Proč je tam tak hrozna muzika ktera ale vubec ale vubec nesedí k Atmosfere WK:40k.
    2)A proč Tyranydi maj jazyky až k podlaze, to tam někdo rozsypal cukr na podlahu nebo co?
    • Sr_Lobo
      S tou "muzikou" to chtej asi posunout na cool trendy a pop level, aneb presne to co GW posledni dobou dela. Ale hra, by to mohla bejt dobra, snat...
  • The_Troll
    Hneď som si spomenul, ako som nadšene čítal recenziu na Space Hulk 2: Vengeance of the Blood Angels v Score...staré dobré časy...
    • alien5
      Jo me too, akorad na tu dobu uz byla zastarala grafika a nic jineho do ted neni :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit