Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kucí, ja myslím, že to moc řešíte. Jasný, že bez těch peněz z KS by se asi obešli a že z toho je cejtit hlavně PR, ale já s backnutím neměl žádný problém, protože jednička byla super a pro mě jedna z nej her loňského roku vůbec. Po dvojce bych stejně skočil hned po vydání, tak jim tu kačku pošlu teď a mám předplaceno, no. Věřím, že to bude zábavný alespoň jako jednička. A že startujou stejným způsobem jako předtím jim vůbec nemám za zlý, nikdo nikoho k předobjednávce nenutí. Však si počkejte ten rok a půl a pak si držkujte
  • Vojta_Ilavsky
    Hall of Echoes vypadá zajímavě, že bych taky přeobjednal za ten pakatel co za to chtějí?
    • Ve videu potvrdili (s AngryJoem), že plná hra bude za 45 €/dolarů. Když jim to backneš teď, zaplatíš 26. Mě se hlavně líbí nový povolání :)))) shapeshiftera chci ve hře určitě.
      • Vojta_Ilavsky
        Popravdě mne Divinity začalo zajímat až včera, jednička kol mne prolétla, odradil mě vizuál. Podlehl jsem na doporučení až teď, a dám tomu šanci, koneckonců pár kil za potenciální trhák je super. Navíc Lariani jakožto studio je mi sympatický.
        • Divinity je dobra hra, ale ma celou radu chyb, ktere se nemusi libit. 1) Nahnacanost na mapach - na jedne mape je pobrezi, dungeon, mesto, hrbitov, majak, bazina, ohnova zeme, strasidelny chram atd - vse kousek od sebe. 2) Nahodne generovani itemu - to je problem od Div. 1, kdy predmety se generuji pri identifikaci a ne pri vstupu na mapu 3) Postavy v jinych mapach, ale i ve stejne mape vubec nereaguji na vyvoj hry - ptaji se questy, ktere jsou splnene atd. 4) Crafting - tak jak je udelany je na prd. 5) Vsude je plno legendarnich zbrani a jinych magickych zbrani, pricemz legendarni zbrane jsou casto jsou horsi nez zbrane nelegendarni 6) Chyby v soubojich - napr. vyber jineho kouzla se provadi pres ESC, jinak pri clicku na quickslot se kouzlo vycaruje na misto, ktere je pod quickslotem atd.
        • Pokud máš rád tahovky, jdi do toho - ten combat je super a hodně si s ním vyhráli.
  • Z KS se stala trapná PR a možnost exhibování pro tvůrce. Tahle kampaň nemá s původní myšlenkou KS nic společného a je mi z ní zle stejně jako ze hry samotné. Postavit hru na klišé, kýči a trapném humoru je opravdu zoufalost.
    • Veskoslav
      Za to proklikat se do trolovského nebe evidentně ne.
    • Osviceny
      Chudinko *13* *13*
    • Baldur52
      Zoufalý je akorát tenhle tvůj post.
    • Zrzzek
      Nic proti hře, ale opravdu z KS je spíš jen PR pro zavedený "firmy", než příležitost pro ty neznámý...
      • Sr_Lobo
        Mno hele ja tam treba nasel a podporil Umbru a Aledorn, kery sou vsechno jenom ne zavedeny. Pravda je, ze me taky nejde pod fousy, kdyz tam provarenci se jmenem a zkusenostma hledat finance, aniz by to zkusili "oficialni" cestou.
      • Vojta_Ilavsky
        Indie Go Go, to je pro indie, "Kickstarter je jen crowdfunding platforma" jak píše anonym.
      • Kickstarter je jen crowdfunding platforma - tak jak jí kdo využije je už na něm. Každýmu člověku pohybujícímu se okolo herního průmyslu musí být jasný, že Kickstarter kampaň je nesmysl, pokud nemá pokryté PR kanály a na svou kampaň dostatečně neupozorní - a tak je to naprosto se vším.

        Viz. GRIP kampaň (zrušená) - jejich slovy "rozeslali jsme emaily, komunikovali a snažili se publikovat novinky" - jenže to nestačí. Koukni na kampaň D:OS - prostě se vzali a udělali press tour po USA. Sven sám osobně prezentoval pre-alpha build novinářům. A o tom to je, udělat pro to maximum. Nikdo vašemu produktu zadarmo dělat reklamu nebude, tak to chodí.
      • walltar
        A záleží na tom? Pokud z toho výjde dobrá hra a studio má díky KS větší svobodu, tak si myslím, že KS splnil svůj účel.

        Plus říkají někde tvůrci KS, že tu stránku vytvořili jen pro ty neznámý?
    • Tím, že si naklikáš upvoty a nám downvoty ale mínění o tvé osobě nezměníš, pako *1* Jseš tady provařenej...
    • ...hele, už je tady zase *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit