Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na csfd to má 58 procent. Možná se na to časem podívam, takové bezduché akční gulity pleasure občas nezaškodí, něco na způsob Oldboy nebo totálního akčního nářezu Zátah

    Filmy podle her nebo hry podle filmů většinou za moc nestojí, s jedinou výjimkou - svět Star Wars. Většína SW her byla vážně dobrá.
    • nightborne
      Počkej...počkej.. počkej počkej počkej počkej! Vážně jsi právě označil Oldboye za bezduchou akčňárnu? Ale no tak...

      (Jinak s Raidem souhlas, to je jedna z nejlepších pure action odreagovaček, se kterou jsem kdy měl tu čest)
      • Oldboy. Docela dobré syrové akční nářezy mají taky korejci - Viděl jsem ďábla, A Bittersweet Life, Chugyeogja. A ano, Oldboy je bezduchý. Když budu chtít film k zamyšlení, tak si pustím něco od Kurosawy
        • Jack1947
          I saw the devil parádní souhlas... více takových filmů... ale docela starý no už.
        • nightborne
          Oldboy se svoji atmosférou, tíživostí a mindfuckem takovému Rudovousovi či Rašómonu suverénně vyrovná, hele =). Ale sto lidí, sto chutí, co už =).
          • MickeyMutant
            Poeticko-filozofický art s kladivem.
      • Jack1947
        "Jinak s Merantau (Raid/Zátah) souhlas" Škoda že druhej díl na úspěch nenavázal... uvidíme co díl třetí on možná myslel americký remake Old boy který se mnohým už tolik nelíbil...
        • nightborne
          Dvojka podle mě měla svý silný scény, o tom žádná, ale nebyla to tak ryzí syrová akce bez příkras, která lidi - včetně mě - okouzlila na jedničce =).
          • Jack1947
            Stala se z toho klasická Gangsterka, navíc s nesmyslními postavami )Např ten dlouhovlasý co tam ani neměl snad hrát to umřel 2x nebo co?)...
      • presne, old boy je pure pkeasure, zadna guilty
  • MickeyMutant
    Samo sebou zas chybí základní informace o full frontálech a nahých nebo aspoň mrtvých dívkách. Je to odfláknuté, jako by to Franta posílal esemeskou z výletu autobusem do Lidic. Co by na to řekla Marie Poledňáková a PAN Kubík?
    • táhni na FUKAnet
    • nightborne
      Nahých nebo alespoň mrtvých? To se jako vylučuje?
      • MickeyMutant
        Ne, to se stupňuje.
  • Jack1947
    To už se recenzují i podřadné filmy podle her? jak moc jsme tu klesli. Jasně je to Fuka ale i tak *7*
    • nightborne
      Jacku, dochází ti, že kritici hrají/sledují špatné hry/filmy, aby o nich pak mohli napsat - právě proto, abys ty to dělat nemusel =)?
      • Jack1947
        Já se na ten flim kouknu bez obav. *4*
        • nightborne
          V tom už ti samozřejmě nikdo nebrání, já jenom že i recenze na srágory mají smysl - mají ti ušetřit zklamání a peníze. A taky je mnohem zábavnější je psát.
          • Jack1947
            Trochu jsme pozapoměli navázat na citování text... nevadí... try better next time. *4*

            Ok nevadí osvětlím nejde o šparné film ale o to že to je tak sucho že se sem dávají přepisy na rychlo splácnutých recenzí filmů ? to je snad první film vůbec tady. *7* *3*
            • Jack1947
              To já jen tak, ok... ted si se zachránil trochu...
            • nightborne
              Já ti rozuměl, jenom sem reagoval trochu i na Ristora =). Máš recht, recenzí na filmy tu opravdu moc nepotkáš, ale zas proč remcat, že si člověk může něco přečíst =)?
    • Ristoro
      Recenze špatné hry/filmu, je pořád recenze.
      • Jack1947
        To se řiká...ale jsme přeci jenom tady herní web stále.
        • Jsme? Ty nejsi nic Jacku... ale až si uděláš vlastní web, tak si tam můžeš psát co chceš. Věřím, že ve tvém případě je čtenost zaručena.
          • Jack1947
            Tak dobře no... jsem to bral jako komunita že tady jsme na Games... ale nic no.
          • Tilwaen
            Když mohl být Ludvík XIV. státem, proč by nemohl být Jack gamesem?
  • Raziel_cz
    No sakra, je to recenze, nebo reklama na jiný web?
  • Fuka je láska, Fuka je život! *14*
  • Ach boze, at uz zacne skola a decka musi zpatky k sesitum, protoze cist tyhle magory je k vytrhani si vsech vlasu. Jsem rad, ze se zde objevila recenze filmu, nebot jsem o filmu vedel, ale jelikoz se o filmy vubec nezajimam, totalne me minulo to, ze vysel.
    • Děcka budou psát právě ještě víc, právě proto, že je škola. Takže to ti asi nepomůže:)
      Btw s Fukou většinou souhlasím, takže si jeho článek rád přečtu, třeba i tady.
    • RedEagle
      A to bud ešte rad že nehraš Counter Strike Global Offensive. Odkedy su prázdniny je ta hra nehratelna, v každej jednej hre 3 až 6 deciek z hackom alebo cheatom :)) Fakt nech už žačne škola.
      • nightborne
        Tak tak, donutilo mě to globálně vypnout voice chat, když tam během každýho kola vříská nějaký dítě >_>
      • Ja bohuzel hraji World of Tanks, takze prumerny chatlog jednoho zapasu vypada asi nasledovne: "siemka" "ktos polak?" "cau cz/sk" "ahoj das platoon?" "wtf is that alien language?" "**** you t32 lol nub using gold" "ahahahahhahahaha" "ces do klanu?" "cmon guys cover the other flank" "gg another lose 32% chance" "halo slysis me"... achjo achjo. Po par bitvach jsem musel vypnout chat. Pripadam si pomalu jako Drda - bavi me onlinovky, ale nebavi me ti lidi tam...
        • To WoTko si popsal skvele, byly casy kdy jsem to docela hraval...
  • to je špatný když autor nemá profil, http://games.tiscali.cz/games/autor/frantisek-fuka
    • Mart9
      Games je jediná stránka na světě, která má u Fuky not found *2*
      • fuka je mytus, takze by mel kolovat jenom v ramci lidovy slovesnosti, za to pro games palec nahoru *5*
    • to je spatny, kdyz blboun nema co delat a zas*ra fora totalnima hemama. Najdi si praci.
      • můžu se zeptat co se ti stalo? Nějak nechápu co tě na mém příspěvku tak rozhodilo, jenom jsem čekal že bude mít Fuka tady, alespoň profil jako každej jinej autor
        • http://games.tiscali.cz/autor/frantisek-fuka
  • Reakce na trolly a vecne nespokojence pode mnou: Skvele ze preberate recenzie na filmy ktore suvisia s hrami. Ze Hitman bude fail bolo jasne uz od castingu, ale od FF si rad precitam aj takuto recenziu. Hlavne ak realne zhodnoti film, co sa aj stalo.Veci v suvislosti s hrami na games vzdy patrili, patria aj budu patrit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit