Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyhle videjka jsou boží. Připomínají mi atmosféru prvních dílů.
  • Boze jak nekdo muze hrat takovou hru bez vystrelu ..To musi fakt bavit a dat za to 60 ecek ..Zapnete si piskvorky a mate to zadarmo taky bez vystrelu..Jediny vystrel bude ze zadni casti tela pri prohre.. *1*
  • Nejlepší je jak ho ten medvěd olízne :-D to jsem se celkem zasmál.. *15*
  • *Bethesda brainwash process initiating*
    *Brainwashing initiated*

    *error*
    *error*

    *Bethesda brainwash process shut down*
    *Result: Bethesda brainwashing unable to comply: Too many non-consumer players*
  • Prophet
    "S neakčním stylem hry vám ve Fallout 4 pomůže charisma"

    Myslíte krísma? *4* (ti co si přečetli Muži ve zbrani od Pratchetta tuto hlášku pochopí)
    • mumlemumlelevandulemumle...
  • Já bych byl rád kdyby se zase dala projít celá hra bez jediného výstřelu, prostě to všechno zas okecat :-D
    • jednička a dvojka šly dohrát bez výstřelu?
      • Samozřejmě
    • JezboX
      U mě klasickej postup u Falloutu nahonit palný zbraně a hned za nima řečnictví *4* Když se z toho nešlo vykecat tak následovala kulka do xichtu *1*
    • Me se takhle povedla projit vetsina hry vampire masquerade bloodlines. Vetsinou sem se tou hrou prokurvil :D
      • Jack1947
        I v tom hotelu? to pochybuji... asi zkusím tamtu " napodobeninu" ted je fakt sychravoo no. Do Falloutu ještě dlouhooo...
    • Jack1947
      To už by byla trochu nuda si myslím...
      • Ano, je nuda uvažovat...

        Stále je ale střípek lidí, kteří to umí a tak nějak si přejí, aby je hra za to odměňovala.
        • Protože už z videí z toho smrdí to, že tam bude 2x víc nepřátel než v obou posledních falloutech dohromady. To je fakt to poslední, co RPG hra potřebuje - víc akce. Bohužel to tak dopadne. Takže ty můžeš zůstat v klidu.
          • RazorProduction
            Nikto ty nebrani hrat 1 a 2 do zblbnuty a kdyz se ty neco nelibi tak to nekupuj,BS tolik tvojich 59eu ozeli umne. *6*
            • Jo jo ta čeština to je zlo co?
            • Nevidím důvod proč hrát 1 a 2. To nesouvisí s tím, že F4 vypadá zatím jako zklamání.
            • Jack1947
              *1*
            • ty by jsi měl také oželet pár evri, ale na nějaký kurz ČJ pro garammar nazis ;)
          • Jack1947
            To jsem rád že si v klidu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit