Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • totalny **** *16* .... normalny clovek uzna ze je to horsie ako wot
  • To je vcelku jasné.. bude to fail jak hrom, ale hateri WoTka to budou vynaset k nebesum... nejakou kacku jim to vydela, ale diru do sveta uz s tim neudelaji.
    • Ano, pokud se vydají cestou Wotka, tak to bude fail jako hrom ... to máš recht.
      • Adrianek
        koukal jsem včera chvíli na let´s play Angry Joa a přišlo mi, že je to naprostá kopie WoT, hitpointy, artylerie, grafika
        • Tak jistě, že herně to bude velice blízké ,HP systém, nikoli simulátor, já měl spíše namysl, nadřazování určitých tanků ve hře (wot- rusáci), goldová munice, 25% random faktor, nesmyslná arty party i když vím, že v AW arty je také, ale snad to nebude takový hnus co kazí hru všem okolo jako ve wot, balanc tanku dobré mapy atd atd atd je toho hodně co ve Wotku poje**li a již to nehodlají měnit, místo toho, přidávají nové naprosto zku**né mapy a jiné obludnosti, ale to je již na jinou debatu.
          • LoL, v AW bude vsechno dokonaly. Probud se. Problemy balancu tanku, MM a map bude naprosto stejny. Artilerie je jeste zabavnejsi nez ve WoT, protoze strili kazdych 12-15s.
  • ten odkaz na něčí OneDrive je asi chyba :)
    • není

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit