Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3

    ?

    jak to tu je s tou cenzurou? Prirovnani games k bonuswebu berete jako urazku, ze to mazete?
    • Kdo by nebral?
  • Season Pass pro Star Wars: Battlefront vyjde na 50$ - nabídne čtyři připravovaná DLC (s dvoutýdenním předstihem) a "Shoot First" gesto.

    50 EURO, nikoli dolarů
    • není to zase jen pro Evropu v eurech a pro Ameriku v dolarech, jak se to dneska běžně dělá?
      • braveman
        Je to tak - na americkém trhu vyjde na 50$, na evropském pak 50€.*16*
        Nicméně - díky za postřeh, v samotné bleskovce přepsáno na nám bližší éčka.
      • a pak se na Streamu divý že české směnárny šidí lidi když i v USA často berou kurz EUR/USD 1
  • Jack1947

    BEDLAM

    http://store.steampowered.com/app/261490/?l=czech

    Kdyby někdop nevěděl tak se snaží zaplnit tahle hra Oldschool fps řady.Hodnocení jsou vícenež dobrá.
  • Vogon

    Oficiální hra Pátek Třináctého na Kickstarteru

    https://www.kickstarter.com/projects/613356213/friday-the-13th-the-game?ref=thanks_tweet
  • Kozy
    3 kódy do closed bety The Crew Wild Run.

    PKUMVDHBYE2L

    MH12L8B9BX81

    KFU2R78NRU7W
  • Jack1947

    V Call of Duty: Black  Ops III dostanete možnost zahrát si jakoukoliv misi z celé kampaně již po prvním spuštění hry.

    Takto potom předběhlo dobu lol? Nějak nevím proč to teda hrát od začátku do konce když si dám poslední misi a můžu to vyhodit z disku. To jako fakt??? *7*
    • Nemel to takhle nejak udelany i Half Life 2?
      • Lukyz
        Jestli si dobře pamatuju tak neměl, nejdřív si musel kapitolu odehrát a pak jsi s k ní mohl vrátit.
    • oktavius66
      Ono to bude totiž fungovat na principu toho, co jsme viděli v Splinter Cell: Blacklist. Budeš mít základnu, kde si na každou misi vybereš výbavu atd. Tak to teda aspoň říkali ve vývojářském deníčku. Nejsem fanda COD, ale trošku to tu hru změní, což spousta lidí uvitá a spousta zavrhne. Ono to bude asi na způsob, že budeš mít na mapě možnost ze 3 misí a až je odehraješ, tak zase se ti odemknou další až do té doby dokud se ten příběh nějak neposkládá a půjdeš na finální misi. Aspoň taková je má teorie, ale může to být i jinak.
      • solomon.short
        ne. bude to dle vseho opravdu tak, ze budes mit od zacatku pristupny seznam misi a muzes si vybrat, kterou budes hrat. Vcetne finalni
        • Jack1947
          Jak musíme ještě klsnout... lol aby se hry vůbec nehráli *7*
      • Jack1947
        Aha, takhle nějak s tou základnou už bylo v mobilním bratříčkovy ne? a hra byla oničem. (co jsem četl). No nevím oživení mně se tohle mocnelíbí edy si myslíš že by BO3 mělo být evoluční v rámci... celého CODU zajímavé...

        V SC to aspon dávalo tak nějak smysl...
  • Lukyz

    Deus Ex - Revision

    Aby toho nebylo málo, tak dnes na Steamu vychází dlouho očekávaný Revision mod pro první DeusEx.
    Link ještě není aktivní, takže se můžete zatím podívat na že... *1*

    EDIT: Link na Steam už funguje *3*
  • Lukyz

    Wasteland 2: Director's Cut

    Zkoušel už někdo DC verzi W2? Nějaké dojmy, postřehy?
    Já se k tomu dneska pravděpodobně kvůli Zaklínači nedostanu, ale zajímalo by mě, zda je se na co těšit *15*

    EDIT: Tak jsem to zkusil a bohužel celkem zmrvili kameru, takže se čeká na hotfix *7*

    EDIT#2: To byla rychlovka, kameru už opravili *4*
    • Je to o dost lepší. Grafika značně lepší, herní změny menší ale pečlivě vybrané.... Povedlo se to. Ten kdo to nekoupil a uvažoval o tom, by to měl brát.... Skvělá hra.
    • Morraw
      Teď stahuju. Bohužel mám rozehraný MGS a zítra začínám se Zaklínačem, takže to fakt jen vyzkouším *1*
    • ja az zajtra, dnes je to na steame, zajtra to bude na gog.
  • Obrazem 1 / 2: Hideo Kojima dělá na Twitteru narážky na 3. (nevydanou) kapitolu Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

    *9*
  • Datadisk k Witcher 3:)

    Tak jsem se pro to dneska. Stavil. 154 fyzických karet, moc hezká krabička na to, žetony, pravidla:)
    http://i.imgur.com/h17GP2r.jpg
    • Ok lepsi nez jen disk a manual, ale k cemu tyhle veci ? Kolikrat to vezmes do ruky, nb nak vyuzijes ? : )
      • No jelikož jsme po vydání hry vytiskli a hrajeme karty doted, tak nevidim duvod, aby se nevyužili. Často navíc jezdíme vlakem a tak opět není důvod je nevytahnout:)A znám pár lidí, co si to koupili, Gwint nechali a kód putoval k prodeji:)
        • Lukyz
          Teď jsem to dotáhl domů a koukám na ten návod na kterým je napsáno Gwint, já tomu pořád říkám Gwent, což bylo tuším i ve hře - je to překladem nebo jsem fakt kus vola? *1*
          • Veskoslav
            Původně byl Gwent, ale už i ve hře je překlad Gwint(setkal jsem se zatím u dvou hráčů). Jinak když jsem poslouchal, tak v polštině to znělo jako Gwint.
            • přepisuješ dlouholeté rekordy *3*
      • alladjex
        Tak jestli je to funkční deskovka resp. karetka a baví je to ... tak bych řekl, že mnohokrát ;]
    • Lukyz
      Jdu pro ní odpoledne! Už se těším, až si zahraju večer u piva s kámošem Gwent *1*
      • Tak to u nás k pivku letí Pandemic
      • jindra.veliky
        Legendarni kalba...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit