Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Kdo by to byl řekl že zrovna takovéhle indeovky budou vyplnovat čekání na nadcházejicí 2 (velké ) pařby. Tak toto fakt asi ne no... když pominu to že to je prázdná nedodělaná hra která, je už takhle odpudivá. Má to hádanky ale to zase dává smysl když je mít má akorát ne asi takhle - to se fakt moc nepovedlo. Více mně bavilo Unearthed tam aspon byl nějaký ten drive. (snad bude i další epizoda).
    • Bože Jacku, ty jsi normálně psychicky nemocný člověk. Totální rozbíječ a h0v4do. Já nenacházím slova, kterými tě ještě pojmenovat. Ty tvé rádoby hluboké výroky na účet videoherní produkce, z toho by se jeden zvencnul. Tebe by už máma měla od toho počítače vypráskat holí :D.
      • Jack1947
        Přesto ti stojím ve 2h a skoro 45 minut za reakci, gratuluji. ( mimochodem víš prd protože si to nehrál, já jo).
        • Stojíš, protože sedím v práci a nemám do čeho píchnout. Pověz mi kocoure, máš i jiné záliby, než je hraní her? Co ta práce, už se po nějaké poohlížíš?
          • Jack1947
            Ty si ve 3hodiny v práci jo? Kocoure a po práci se neoohlížím dost starostí mám aktuálně ze školou + ted nemoc... tomu taky mooc nepřidává.
            • To je dobře, že jsi mě nahlásil, ale bylo by to účinější za předpokladu, že by sami páni redaktoři věděli, kam ty emailové notifikace chodí.
              Makám v datovém centru na monitoringu informačních systémů, ty hlídači *15* .
              A které předměty opakuješ, co? Pochlub se.
            • Jack1947
              Proč bych se bavil s někým kdo mně uráží a né neznám noční provoz, respkt ty děláš hlídače? nebo tak ostraha a tak to má klído ráno jinak nevím...

              Nemám ještě dokončenej minulej rok no a ted se vrstvý další věci... ale myslím že sme skončily a jo, protože už mám dávno dost anonymů co se neumí bavit nahlásil sem tě.
            • Kdybys nebyl takový lempl, tak bys možná tušil, že existuje něco jako noční provoz. Tak jaké starosti máš, pochlub se. Propadl jsi u zkoušky z míchání betonu?
  • Phillios191
    Já myslel, že se překlikl autor článku a dal video na hru se stejným názvem... a ono ne.
  • Hezká pohádka o tom Iránu, ale ten smutný popis zase tak uplně neodpovídá skutečnosti že? Např. zmínka o ne moc demokratickém získání úřadu a faktické diktatuře Mosaddegha se nějak vytratila. Mimo jine...
    • Lepší smutný popis než tvoje smutná slátanina. Co má být že tam byla faktická nebo nefaktická diktatura? Kdyby chtěli, můžou si tam zavést třeba králíkaturu. Tobě je do toho velké ho*no, páč tam určitě nežiješ. Hlavně že sis našel rádoby argument, za který můžeš schovat svinstva druhé strany, že? A ještě przníš jméno Shodan, která by ti akorát logicky zdůvodnila, že jsi poměrně výjimečný blb i na chabá lidská měřítka.
  • Nedostatek lidí ve vývojářskym studiu může způsobit například to, že hra nebude příliš obsáhlá, ale nějak se nemůžu dopátrat toho, jak to ovlivňuje to, že dílo celkově působí jako práce žáka 1.třídy na ZŠ v hodině výtvarky ... Já bych kupř neuměl postavit barák nebo vyměnit čepy v nápravě auta a taky se do toho nepouštim. Tohle je velká škoda, protože téma je to určitě zajímavý, ale hrát hru, co je technicky i vizuálně na úrovni na začátku tohodle tisíciletí, to si nechá asi většina lidí uniknout :(. Jestli by to nebylo rovnou lepší jen jako textovka, jenom dialogy, stopy apod. ;)
    • mirekdusinojc
      Je prostě vidět, že to dělala skupina nadšenců bez nějakých předchozích zkušeností. Skoro se divím, že to vůbec dokopali a vydali.
  • LTM3
    Simulátor máchání rukama *1*
  • Chim
    Na konsole dobrý...
  • Mart9
    To je příšernej trailer *8* Autor by zasloužil vyhazov.
  • deathfish
    Stará grafika mi nevadí, ale to video... wtf?

    Animace hrozné, jestli to bylo město, tak totalně mrtvé a bez ničeho, fyzika auta tam neexistuje... jako jestli na to nemají finance a ani lidi se zkušenostma, tak ať to raději nedělají, protože tohle určitě nebude hrát téměř nikdo, jestli vůbec někdo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit