Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zní jako pěkná nůůůda! *7*
    • stačí, aby jednoho z těch bohů kterým budeš dávat dío držky pojmenovali Allah a hned bude veselo *4*
  • Vogon
    Nahradí Agra koňský salám?
  • Psychotic
    Docela bych někdy ve hře chtěl vidět starou bojovnici. Vrásčitou, zjizvenou, depresivní z toho, že už se nikomu nelíbí, že každým dnem slábne...

    Prostě trochu originality. Nepravděpodobně schopný neporazitelný sexy dvacítky jsou fajn, ale trochu nadužívaný, ne? Člověk si pak těch koziček ani neváží.
    • wenceslaus
      Možná je to i proto, že mládí se logicky pojí se sílou, bystrostí, rychlostí.. tj. atributy pro bojovnici docela zásadní. A ty se po 25. roce docela zhoršují. Veškerý schopnosti by pak byly ještě nepravděpodobnější.

      Taky mi ta hra připomíná mýty, kde se pro úkol vydávalo mládí. Stará bojovnice by se mi hodila spíš do fantasy.
    • Daniell605
      Skyrim, dragon age nebo třeba world of warcraft, všude se ti tvůj sen může splnit *3*

      Jinak máš samozřejmě pravdu, ale na staročeský svislý cecky hold nejde udělat dobře trailer.
  • N0isy
    SotC je pro mě hra století. Něco tak originálního a úžasného už někdo jen tak nevymyslí. Jen sám Ueda.

    Z videa je vidět, že to okopčili docela dobře, ale už z traileru je vidět, že to ani z poloviny nedosahuje kvalit SotC. No dám tomu šanci.
    • Priateľu, storočie ešte len začalo *3*
      • A navíc s námi hry ještě tolik let nejsou. *4* Také myslím, že soudit pouze podle traileru je NĚKDY chyba - pokud se někdo pamatuje na akcí nabité trailery Dishonored, kde Corvo metal jednu schopnost za druhou a celkově to vypadalo dost přeplácaně a nudně. Nakonec se z toho (alespoň pro mě) vyklubalo překvapení roku. Co z toho vyplývá? Nevim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit