Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 140 liber za hru? Kam jsme se to dostali... *7*
    • 140 liber za pět let hraní neustále se rozvíjející hry, Mě to přijde jako krádež.
      • kdepak kradez, ta neni dobrovolna, tohle je proste dojeni
      • No oni vydali engine a teď do něj dávají tu hru.
        • ale zas tam máš vole celou galaxii, to je jasný, že to nejde všechno hned *1*
  • walltar
    Celkem zajímavé rozšíření a určitě Elite zase díky tomu zkusím. Ale nechápu jak budou fungovat ty větší lodě... Pokud neudělají taky hodně hlubší ovládání systémů takové lodě, tak si myslím, že se ta posádka začne nudit.

    Než přidávat nové featury, tak by bylo lepší hře přidat hloubku...
    • To mě spíš zajímá, jak procpu Imperial Cutter skrz okno do stanice. *1*
    • Elite hloubku ma, jen ji někdo nechce/nemůže videt..
    • je to tady je to tady.. walltar neco nechape!!! *5*
      • Sithard
        trotl alert !!
      • walltar
        ?
  • jak dlouho asi bude trvat vyfarmit takovou multi crew mega loď se stíhačkama v hangáru
    • Multi-crew lod relativne rychle, rekneme za par hodin. Treba takova Cobra uz je dvoumistna a stoji par set tisic. "Nejlevnejsi" lod s vlastnim hangarem (pokud neco nezmeni) je ted Anaconda a ta uz stoji pres 100 milionu, coz uz je slusnych par desitek hodin hrani, nez je clovek nastrada.
    • Multi-crew lod relativne rychle, rekneme za par hodin. Treba takova Cobra uz je dvoumistna a stoji par set tisic. "Nejlevnejsi" lod s vlastnim hangarem (pokud neco nezmeni) je ted Anaconda a ta uz stoji pres 100 milionu, coz uz je slusnych par desitek hodin hrani, nez je clovek nastrada.
  • Jen technicka k clanku - Horizons vyjdou uz tento rok kolem Vanoc, zaroven s update 1.5, tedy nikoliv ten pristi. Ale, jelikoz je Horizons brana jako "sezona", dalsi veci jako prave multi-crew, crateni vlastnich veci a podobne vyjdou az v prubehu roku nasledujiciho, v ramci sezony.
    • Co jsem pochopil, tak 1.5 (Ships) vyjde někdy v listopadu ještě jako update současné hry. Horizons budou 2.0
      • Podle poslednich informaci nikoliv, je to myslim tyden ci dva zpet co tusim v nejakem newsletteru bylo uvedeno, ze 1.5 prijde s Horizons, aby i ti co ho nemaji neco noveho dostali.
  • no, na steamu je HODNE flame reakci lidi, kteri predpokladali, ze kupuji vlastne nehotovou hru a vsechny tyto dodelavky budou zadarmo... Pry se chysta opet lifetime pass...
    • Stačí se podívat na staré Brabenovy vlogy kde říká že rozšíření budou placená a season pass existoval už před vydáním hry
    • lifetime pass je uz davno k dostani za nejakych 140 liber. navíc za tech 40 euro hraci dostanou i puvodni hru, a ti co uz ji mají dostanou slevu 10 liber + exluzivni lod. na to co Horizons nabízí se jedna vlastne o hru do hry, takze vyssi cena se da zkousnout. Porad lepsi nez SC který porad sosa od lidi peníze a kde nic tu nic.
      • lifetime BYL a uz zase neni.. byla to kratkodoba vec protoze byl o to zajem.. jinak souhlas.. i s tim, ze lidi brecej a pritom to tak bylo oznameno uz v kampani na KS
        • Vsak jsem zamackl slzu a vypalil 4500 CZK protoze je to srdecni zalezitost :D
          • Blondyr
            Respek! :-D
      • O tom ze tyhle velke přídavky budou zadarmo Braben nikdy nemluvil, naopak, vždycky tvrdil ze bidou placene. Tyhle blafy vyctene z diskuzi od lidi kteří si vymysleji a vůbec nevedi která bije jsou k smichu.
        • jen mne to proste prekvapilo, jak lidi nectou a proste jen predpokladaji....
          • houbeles, tuhle informaci si pri psani puvodniho prispevku nemel, trapnej jako vzdy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit