Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jelikož jsem z PS presel na xbox 360 tak se u mě stala favoritem forza. Nyní mám PS4 a čekám natěšený jako mimino na GT... Jelikož miluju Japonské auta tak jsem z GT naprosto unešený. Ted jen doufám, že vrátí zpět auta z bazaru a vylepší zvuky aut, protože ty ZVUKY mi opravdu zkazili dojem v GT 5 a 6 které jsem měl možnost vyzkoušet u kamaráda...
  • Forza by se měla bát. A taky by se měl bát Xbox, protože Forza je teď asi jeho nepřítažlivější exkluzivka...
  • Boze,uz je to tady,budu se snazit jak v driveclubu ze cesi umi.Budu tym jak v driveclubu cz motor sport. *14*
  • Yes!
    Až vyjde PS4 koupím jen kvůli němu . Aspon vím že logitech g29 je opravdu nezbytnost jelikož mi právě vypověděl můj starý dobrý volant . .
    Jedna z nejlepších závodních her co jsem kdy hrál .
    • Drak_1
      Presne a ešte lepšie je že bude aj klasicke pokračovanie GT 7 *1*

      Kazunori Yamauchi mentioned a release for GT7 sometime in 2016/2017.
  • Kaz se vzdal marné snahy udělat funkční AI, která není absolutně tupá a pustil se jen do onlajnu? Jsem zvědavý na detaily.
    • neni nad inteligentní živé hráče, co se všichni vybouraj v první zatáčce, protože se tam narvou najednou a nikdo nechce zpomalit *1*
      • Ale mi u zápasů s boty opravdu chybí výrazivo živých, angličtinou nevládnoucích, hráčů, člověk by nevěřil.
        • Nejlepší jsou nevědomá doznání k nekrofilii (snaha o zneuctění mé mrtvé matky).
  • Ano ano ano. Poslední GT, co jsem hrál, bylo GT 2 a byl to masterpiece. Už se těším.
    • BangMeInBangladesh
      V ramci moznosti PS1, ale masterpiece jsou GT3 a 4. Hraju je dodnes.
  • Nevim co si o tom mám myslet,ale doufám,že tam bude kariéra offline *8*
  • poklekněte, král přichází!
    • Tohle platilo asi tak tri dily nazpet...
      • V současnosti to platit bude taky, jelikož je dosti mrzká konkurence. Poslední Forza vypadá jak last gen, chybí ji tam model poškození, navíc kola jaksi divně levitují nad silnicí. Project Cars je pořád indie titul s pár autami a vůbec nemůže konkurovat gigantovi v GT...
        • Takze daji autum nejaky normalni zvuky, slusnej jizdni model a daj prednost kvalite pred kvantitou?
          • nejlepší jsou ti jedinci(pc debílci), co řeši hry dle toho, co jeden povídal...
            • Drasťa: mezi pětkou a šestkou je velký rozdíl
            • Mno GT 5 jsem se nahral docela dost ale do sestky uz jsem nesel. Nejak jsem pro to nenasel duvod.
    • BangMeInBangladesh
      bejvávalo
    • Polkněte, King is cumming?
    • No na příchod si ještě počkáš:D
  • frantisek_nejezchleba
    REVOLUCE!
    Pro mě rozhodně nečekaný, byť vzhledem k významu online turnajů GT Academy logický krok kupředu. Ne, obrovský skok kupředu!
  • Jsem tak trochu ztracenej, tohle mi nepřijde jako regulérní pokračování GT, nebo se pletu? Každopádně to vypadá nádherně! Doufám, že se nedočkáme standardů a konečně se naopak dočkáme pořádných zvuků!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit