Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, nevypadá to špatně a i předchozí díl se mi líbil, ale do příštího podzimu, kdy se to dostane na PS, to v klidu vydržim.
  • frag.ment
    Vždyť je to starý trailer, který byl při oznámení hry, ne?
  • xxx
    • Dočasná exkluzivita neni nic noveho pod sluncem a nejedna se o exkluzivni praktiku MS. Dělají to i jini.
      Taky se mi tyto praktiky nelibi, ale zase neni fer to hazet jen na MS. Ale chapu, nadavat na MS je dnes trendy.
      Ten zbytek zvastu radsi ani nekomentuju.
    • Ghost47
      Pořád lepší tohle, než doživotní exkluzivity u Sony (třeba Uncharted, když jsme u těch hrobek a starodávných artefaktů).
      • Tak vzhledem k tomu že Sony ty studia vlastní, je celkem logické, že to tak je :)
    • Tomb Raider sice nezacal na PC nybrz na Sega Saturn, ale celkove pravdu mas.
      • tr zacal myslim na puvodnim psx
  • Nehorázne se na to těším, klasická odreagovatelna zábava s peknym vizuálem, lokacemi a nenáročnou hratelností. Čím víc člověk stárne, tím víc mu stačí jen týhle tři aspekty.
  • se tesim. Ale s tou krvi, bahnem, padama, lamanim, krupanim, litanim, smutkem a vlastnim predurcenim uz by mohli trochu ubrat. Uz to pusobi trochu kycovite na to ze ma byt silnou osobnosti.
  • MidnighT91
    Tohle se mi při kliknutí zjevilo http://postimg.org/image/5b0f4m81f/ To je nějaká nová reklama... WTF?!?!
  • Inquisitor
    To první znovuzrození Lary se mi moc nelíbilo, ale tohle ani nevim proč se mi celkem zamlouvá :) Jsem zvědavej, jestli je to jenom masírka nebo to bude lepší pokračování.
  • residentevilfans
    Dobre zvolena pisen a nastesti zadny dubstep. *3*
  • Smutný je p*ča.
    • Ale no tak, taky se spoustou věcí nesouhlasím (viz níže), ale není potřeba sprostě urážet, nemyslíš?
      • nechtel napsat "Smutny je prča" ?
        jen se mu taky "r" smrsklo na malou hvezdicku ;-)
      • To víš, některým lidem se hroutí svět, když se dá AC nějaké lepší hodnocení.
  • "Nová Lara bude akční, plíživá a zároveň dobrodružná. Stejně jako ta minulá."

    Co? Pokud myslíte minulou jako tu kopii Uncharted, tak ta byla v hratelných pasážích šíleně akční, v pár pasážích vynuceně stealthová a dobrodružná? Nevšimnul jsem si, pokud za dobrodružství nepovažujete řvaní sprostých nadávek s kadencí poloautomatické pistole.

    Apropos, u těch "stealth pasáží bylo neskonale vtipné, že by šlo všechny ty kachničky postřílet tak jako vždycky, ale hra v těchto pasážích při odhalení Lary ukázala animačku, ve které Lara zemře po zásahu pár šípy, i když jinak v hratelných akčních pasážích běžně přežije útok molotovem.

    "V posledním Tomb Raiderovi se podařilo vývojářům docela hezky odvyprávět příběh mladé Lary Croft ..."
    OK, každého názor. Já tam viděl snahu o kopírování Uncharted jak po hratelnostní tak po příběhové stránce a spokojen jsem nebyl. Tato nová hra dle prozatím zveřejněných záběrů pro změnu kopíruje TLoU a přihazuje navrch nepokrytě tupou umělou inteligenci oponentů a "hádanky" u kterých řešení nahlas řve na hráče, jak to má udělat, aby se náhodou nezaseknul.

    A nesmí se zapomenout na "pasti", u kterých se pro jistotu zpomalí čas, aby měl hráč těch svých asi pět sekund čas a mohl se chudák dostatečně zorientovat, že stoupnul do pasti a má z ní zase vylézt ven. To když jsem viděl (najděte si na YT) tak mi bylo trochu líto, že CrystalDynamics považují své zákazníky za až tak velké hlupáky.
    • kamo - diky tr je na psku uncharted - ktery je vlastne kopie puvodniho tr pro psx - takze uber plyn brouku. a hry jsou ted holt jednodussi - smir se s tim nebo prestan hrat ci psat nesmysly.
      • Série Tomb Raider na PSX:
        zjednodušený boj s automatickým zaměřováním na oponenty, víceméně jako oživení než jako hlavní náplň; důraz na pohyb v prostoru; volné plavání ve vodě a pod vodou; rozsáhlý a místy nelogický design levelů, který ale ve výsledku z každé úrovně dělal jednu velkou hádanku; neexistence automatické regenerace zdraví

        Série Uncharted na PS3:
        důraz na boj s vlnami kachniček; zjednodušený pohyb v prostoru víceméně jako oživení mezi jednotlivými arénami pro přestřelky; plavání jenom ve vyhrazených místech (např Unch3 v přístavu); arénová stavba levelů, kdy ve výsledku hráč putuje z sérií snadného primitivního skákání z jedné arény do druhé; silný důraz na autoheal

        Tomb Raider reboot:
        ditto Uncharted

        AAA segment je dnes mnohem víc orientovaný na hráče-neumětela, ale i to už se pomalu láme (např. různé "oldschool" obtížnosti ve hrách). A na závěr - poprosím rozvést "nesmysly", které jsem údajně napsal, díky ^_~
    • Lid promluvil sice je to pravda ale očividně je to dobře *1* jinak abych i někoho naštval AC a nejen ten novej je blbost *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit