Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Treyarch robil vzdy tie Bckovejsie verzie CoDu, teda oproti Infinity Wardu. Toto je ale fakt bieda. Uz ani ten pocit z akcie nieje taky ze by ma zaujimalo co bude dalej. Dokonca opustili, aspon zo zaciatku, aj tu americku nacionalisticku atmosferu. No a technologicky to je zle. To ze by bola poslabsia grafika by ani tak nevadilo ale obraz je divne trhany a je jedno ci je zapnuty vsync alebo nie. Celkovo sa na to dost blbo pozera, teda ked je to v pohybe. Inak samotne prostredia niesu najhorsie a da sa na to pozerat aj ked dnes to uz nieje ziadna spicka. Ale myslim ze nebudem daleko od pravdy ked poviem ze toto sa koli SP neoplati ani upiratit a nie este kupit. A kupovat to koli MP? Ved tu maju hraci kopec predchadzajucich CoDov a dlasie hry (BF3/BF4 a ine).
    • To, že IW byli kvalitativně vedoucí studio CoD už pár let neplatí. Modern Warfare 3 bylo v nejlepším případě slabé a nudné a Ghosts bylo už naprosto příšerné, hotový výsměch a plivanec do tváře hráčům. Advanced Warfare jsem nehrál, ale série Black Ops je díl od dílu lepší a je vidět, že se Treyarch opravdu snaží. Všichni si tu stěžujete na technický stav hry, ale já jsem za celou hru na žádný významný problém nenarazil, hrál jsem s externí grafikou na 4 roky starém laptopu ve FHD na maximální detaily a za celou kampaň mi jen asi 5-6x klesly FPS pod 50. Možná patřím k těm vyvoleným, ale moje sestava rozhodně nepatří mezi cílovku optimalizace.
      • IW mal tusim pred dvoma alebo troma rokmi exitus povodnych vyvojarov, takze minimalne na poslednej alebo uz predposlednej CoD hre od IW sa povodny team nepodielal, alebo minimalne cast ludi. Posledny na ktorom pracovali bol MW2, potom si zalozili Respawn Entertainment (Zampella&West) a vydali Titanfall. Ono co sa tyka pribehov tak cela CoD seria nebolo asi ani Becko, proste zdimali tazke klise ale mali vzdy dobru akcnu atmosferu a malo to spad. Bohuzial posledne diely su proste uz len zmykacky penazi. Tento styl FPSiek proste vydrenili do mrte a v podobnom pristupe uz asi nieje moc co nove priniest. Mimochodom ako bolo uz poznamenane, tento CoD BO3 sa odohrava v 2065, vojaci maju kyberimplantaty a exoskeletony ale zbrane furt pouzivaju bezne. Trochu divne. Preco, ked uz idu do buducnosti, nespravia nejaku postapo strielacku. Ale nie neskore postapo, ako ma Fallout ale povedzme par rokov po vybuchoch nieco v style Terminatora.
        A po technickej stranke, to neznamena ze by sa to nedalo hrat, ale vzhladom na to co ta predvadza, graficky, tak tie naroky a to ako bezi je dost zle.
  • CoD se každym rokem zlepšuje (grafika, pribeh, hratelnost). Už to není jen koridor kde je nekonečný spawn nepratel dokud neprojdete danym bodem jako kdysi v Modern warfare. Mapy jsou vetší, daji se vyčistit od nepratel atd. Takže tohle nizke hodnocení je trochu gol do vlastni branky.
    • *2*
    • ArmanonAnrak
      A kolik bodů bys dál Call of duty Black ops III ???
      • nehrál jsem to ale asi 8/10 možná 7
      • Dal by max
  • MARTASLJ19
    Kampaň - 3/10
    • Multiplayer 9/10
    • To jaké vůbec ne, vůbec s tebou nesouhlasím. Kde jsi nabral tohle hodnocení? Tohle je šíleně přestřelené, teď už můj příspěvek čte jen jeden člověk z deseti takže chci říct že to je za jeden z deseti. Proč, protože je to to samé každý rok a lidi to kupují a vůbec to nedokážu pochopit.
  • Luckiller
    Recenze slušná. Korektura mizerná *16*
  • Danieli máš tam hrozně moc pravopisných chyb a nesmyslů, prosím opravit, ale jinak díky za recenzi. Je krásně vidět, kam dnešní "průmysl" směřuje. Naštěstí ale stále existují hry, které nejsou průmyslem, ale opravdovými hrami. Amerika nad tím samozřejmě zatleská, protože hlavu a patu k tomu nepotřebují, hlavně ty vejbuchy a ratatatatata!!! Hodnocení Metacritic 82/100 je hodně úsměvné.
  • Stormangels
    Mě se celkem libi ten Zombie mod, jedinej duvod proč bych to max za 500Kč koupil.
    • V době kdy bude BO3 stát 500,- už budou všichni ostatní hrát Zombie mod v BO5, takže nedoporučuji. Leda že bys našel pár kumpánů do party kteří budou ochotni čekat stejně dlouho jako ty. *5*
  • Můžete laskavě recenzovat aspoň střílečky jako PC verze her? Tam byste zjistili, že Treyarch se aspoň snaží INOVOVAT kampaň a daří se mu to. Coop pro 4 hráče a systém odemykání všeho možného za plnění challenges je dobrá motivace, zahrát si jednotlivé levely znova, ať už sám nebo s kamarády. I několikrát. Už to není takový koridor, pár misí lze projít "stealth" atd... Hra si zaslouží plusové body i za tento krok.
    Ale co je opravdu nepochopitelné, je prostý fakt, že s miliardovým rozpočtem Activisionu, nejsou vývojáři schopní udělat optimalizovanou hru na PC. Je to jen další ubohý konzolový port. Za to si tento díl zaslouží maximálně 5/10. Tedy né za to, že 3arch inovuje singleplayer a zombie mód, ale za to, že je to na našlapaných mašinách skoro nehratelný š*t. *7*
    • Taky nechápu jak někdo může hrát nebo recenzovat střílečku na gamepadu :D Příště prosím plošinovku na volantu :)
      • Mas pocit, ze na mysi, se ta kampan nahle stane zcela bajecnou a hra dostane 9/10?
        • Ne,ale musím se ho naobranu zastat, že Split Screen mě mile potěšil, i když nevím jak jede v tomto mizerném stavu. Ale je to dobré pro ty, co nechcou konzoli, ovšem když se sejde pár kamošů či se staví kamoš, tak si můžete spolu zahrát a nemusí tupě čučet na to, jak hraješ jen ty *3* Možnost Split Screen bych přidal do každé hry, která ji má na konzoli *5*
  • Mart9
    COD 2 mapa Kuchyň na Gameparku. To byla top pařba *3*
    • Zrzzek
      Kuchyň broky!
      • Mart9
        jj, jedině kuchyň broky! Jsem úplně zapomněl, že existovala i normální *2*
  • Takze vidim, ze COD3 stoji celkem za houby, tak co je ted slusna strilecka na odreagovani (single player?).
    • Serious Sam trilogie
    • jeanczarny
      Blood Dragon
    • Na odreagovaní? Shadow warrior.
  • Jako největší hater CoD jsem si to kvůli slevě koupil a nelituji. Multiplayer jsem sice lamka (holt BF základy), ale SP/zombie je v kooperaci nehorázně záživný zážitek. Za mne 7/10, ne-li více.
    • Sorry, ale ani 200 bych za to nedal. Už jen ta komunita kolem je na *11* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit