Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kotaku -- Bloodborne

    http://www.kotaku.co.uk/2015/04/09/whats-really-going-on-in-bloodborne

    Četli jste tenhle článek, dneska jsem ho objevil a docela to pěkně sumarizuje.
  • Společnosti Namco Bandai tento pátek vyprší platnost patentu na interaktivní nahrávací obrazovky ve videohrách.

    :) Takže ten galaxian na pozadí loadingu ridge racera ... oni i na to měli kua patent ? *8*
  • Black Friday - PSN

    Slušné. Do pětistovky inFamous, Killzone, Driveclub, pod 700 Diablo, za pár korun doslova Journey...
    • Díky za upozornění. Osobně jsem tam koupil akorát Unfinished Swan, Unit 13 a Steins;Gate a vypadá to, že asi už tím také končím, protože nic dalšího mne již celkově ve slevách nezaujalo.
    • He7he
      S tím černým pátkem a výkupama obecně mi to připomnělo tuhle výtečnou parodii. Ne úlně o tom samém, ale nesoucí se v obdobném duchu, doporučuju - https://www.youtube.com/watch?v=oscQ248JEU4&list=PLtp5b2bNxH-Eaye2lkl-DIgzxyc17G5Ca&index=1
      • Ty jsi parodie.
  • Lukyz

    Pokáč – Vymlácený Entry

    Kamarád mi poslal song s herní tématikou, co vy na to?
    Já se přiznám, že autor je pro mě absolutně neznámý a hudba ani text mě teda nezaujal.
  • Jack1947

    Hlášení o změně: Omlouváme se, ale z organizačních důvodů musíme přesunout dnešní hardwarový a páteční retro gamesplay na příští týden. Děkujeme za pochopení.

    Hodně mně to zamrzelo, inu Retra už se stali takovým pěkným odpoledním dýchánkem a zábavou... inu nezbívá než popřád hezké GDS. Za týden ahoj u retra.
    • Inquisitor
      Tam je ale z organizačních důvodů a ne z technických. Asi proto, že Pavel moderuje GDS.
      • To je zrada retra, tohleto. GDS? To jakože nové "hry"? Pche. Nějací lepiči Javy a klikači v Unity, s kým se to jako kamarádí? To bys blil, Milánku. Má sedět v brlohu, čumět na 320x200 se kořit se genialitě těch, co zkrotili assembler! *16*

        Stejně ten melouch určitě vzal kvůli chlebíčkům. *13*
        • Jack1947
          Troll -1000000 ... ale pobavil trochu no ták to se musí uznat. ( nebejt těch chlebíčkůů).
          • Jacku, já se snad nechám zaměstnat v nějakým lékařským časopisu. Obrovsky mě totiž láká s tebou někdy udělat rozhovor. *4*
        • Inquisitor
          Tak jasně, kurvy', chlast a chlebíčky!
          • Vojta_Ilavsky
            Moc posloucháš Oriona, dej si pohov, ten už je delší dobu za zenitem. :)
            • Vojta_Ilavsky
              https://www.youtube.com/watch?v=JS-bZHjGT5E :)
            • Inquisitor
              Však já taky, ale Orion neznám :)
      • Jack1947
        Aha no, tak to pak jo no *1*
  • filmy

    Znáte nějaký web kde bych mohl legálne koupit filmy v digitalni podobe?
    • De jure na všech stahovacích webech (torrenty ne, tam dochází ke sdílení dál).

      Jo a pozor. Než aby sis zakládal někde, byť placený, účet s falešnou adresou (nelegální), radši to stáhni z nějakého (však určitě víš jakého) "neoficiálního" serveru. Protože je to legální. Sranda, co?
    • GOG.com s tím začal, ale jsou tam jen samý obskurnosti...

      taky by to měl nabízet ČSFD (článek starej dva roky, nezkoušel jsem: http://www.webzoom.cz/csfd-cz-bude-nabizet-digitalni-distribuci-filmu/)

      jinak jsme ale sto let za opicema, viz tenhle článek (taky starej, ale tohle se asi nezměnilo... zatím: http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/ceska-ekonomika/filmy-si-online-jen-tak-nekoupite-priznava-distributor/r~i:article:696219/)
    • Veskoslav
      Sice mi to nedá. Ale na co? U nás je stahování legální (sdílení je trestné), tak proč zbytečně platit za něco, co člověk může stáhnout a v takové kvalitě, co nenabídne většině online obchodů. Nemluvně o tom, že tam jsou odstraněný většinou otravné reklamy a nejlépe protipirátské spoty. To je jeden z důvodů, proč jsem přestal kupovat filmy. Ale aby mě trestali tím, že na mnou zakoupené DVD umísťují reklamu proti pirátství....
    • Ronox
      Amazon, Netflix taky nabízí nákup novějších filmů mimo sub, nebo iTunes. iTunes mají výhodu, že už to šlape dobře pro český region a poslední dobou už obsahují cz titulky/dabing.
      • Overwatch
        Technicky vzato u nás Netflix není "legální", když služby pro ČR zatím neposkytuje, ne? :))

        Jinak já kupuju/půjčuju filmy přes Google Play a/nebo iTunes...
        • ucho
          technicky úplně ne, ale už nejméně rok slibuje, že do roka to u nás rozjede :)
        • Ronox
          No jestli mu jde nějakým způsobem o odlehčení svědomí, tak je tohle stále lepší, než to prostě stáhnout. Aspoň nekrmí kreditem uploadery :))
    • oktavius66
      Doporučuji přečíst: http://sigiho.blog.zive.cz/2012/08/kupuji-film-poprve-v-zivote-a-asi-naposled/
      Většina lidí souhlasí, takže bych to moc nezkoušel. Takže zbývají 2 možnosti: Buď si film koupit ve fyzické podobě (krabicovku), nebo sáhnout po warez verzi, který splňuje "digitální podobu". Nebude plnit místo na poličce a kdykoliv si je stačí nahrát na Fleshku a spustit v TV, či dokonce spustit přímo v PC. Navíc stahovatelnost filmů je u nás naprosto legální, jen nesmíš šířit dál.
      • rekl jsem ze nechci warez ani krabicovku (do polemiky jestli je stahovani legalni nebo ne, se nechci pouštet).
        • to neni polemika, to je realita, pro vlastni potrebu to neni nelegalni *1*

          to si predplacime vsichni, kdyz kupujem flashky, hddisky, dvd atd.
          • ucho
            plácáš kraviny ;)
  • Trocha Games HW

    Kdyby někdo řešil co za CPU k 960GTX tak si plně vystačí s i3. Udělal jsem si menší "upgrade" z i3-3320 na i5-3330s a nárust v hrách (Dirt Rally, Project Cars, Alien Invasion) je celých 1-3fps. Na stejné frekvenci by to asi vypadalo jinak (tady je to 3,3GHz na 2,7GHz). Kdyby někdo chtěl to i3, tak je k mání :)
    • Veskoslav
      Hlavní nevýhoda? Pouze dvoujádro.
      • pouze teoretická, když vezmu rozdíl v ceně, vzal bych radši výš taktovaný i3, protože viditělně GTX960 nijak neomezuje. Vytíženost CPU ve hrách klesla z cca 80% na 30-40% ale to je tak jedinej efekt.
        • Taky zalezi co hrajes. V nejake narocnejsi mp fps, mmo nebo multithread aplikaci by ten rozdil byl uplne jiny. *3*
  • Xbox live / US ucet / platba ceskou kreditkou

    Cau,

    mam na xboxu americkej ucet a chtel jsem si koupit hru, avsak po vyplneni kreditky to po me chtelo billing adress of credit card, kde jako stat nemohu uvest CR, ale pouze jeden ze statu USA ..

    Ma s tim nekdo zkusenosti? bude velky problem kdyz ta adresa nebude sedet, resp. stat tam bude jiny?
    • premigruj na CZ ucet ...
      http://support.xbox.com/cs-CZ/my-account/manage-account/change-region#2e57c94f7ac14e24a3bca143e554a493
    • Kozy
      Nevim jak to je u xboxu, ale když chci něco na americkym ps storu, tak si koupim předplacený karty karty na amazonu.
      • no tak na americkym amazonu mi to hlasi ze to nemuzu kupovat z Cesky rep. a na uk amazonu neco podobnyho...
      • ok, dik za tip :-)
  • open beta RS

    no tohle kdo vymyslel, tohle má vyjít příští týden ? jsem pobouřen
  • Lukyz

    Humble Bundle

    Mám pár kódu navíc z probíhajícího bundlu a byla by škoda, kdyby to někdo vyzobal všechno aniž by to vůbec někdy hrál, takže mi kdyžtak napište svůj email nebo PM na Steamu - systém kdo dřív přijde...

    DiRT Showdown
    Overlord™
    Operation Flashpoint: Dragon Rising
    Operation Flashpoint: Red River

    Rozdáno *4*
    • WhySoSad
      Máš ještě toho overlorda ? Jestli jo tak prosím na whysosadcz@outlook.cz. Díky moc
    • Kdyby byl ještě ten OP Dragon Rising? Prosím. :) xednet@seznam.cz
    • Díky moc :)
    • oktavius66
      Jestli bych mohl poprosit o Operation Flashpoint: Red River. Mnohokrát děkuji :).
      email: oktavius66@seznam.cz

      Edit: Úspěšně dorazilo, ještě jednou díky ;).
    • Poprosil bych o DIRTa :) rbrider@seznam.cz. Děkuju moc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit