Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Možná až to zlevní, ale za ty prachy teď rozhodně ne. Mám 360 u pc a bohatě stačí.
    • to jsem si taky říkal, teď mám k PC Xbox One gamepad a k PS4 dualshock a oba jsou daleko lepší než tvrdá mrcha 360ka, hlavně Dualshock je strašně pohodlné zařízení.
      • Veskoslav
        Já jsem měl doma ten nový One a neseděl mi. Špatně se mi držel, takže jsem zůstal u 360 na kterou jsem si už zvykl. U PS mi pro změnu vadí rozložení páčkovačů:)
        • si zvykneš. Já jsem si zvykl asi za 10 minut a vůbec mě ani nevadí switchovaní mezi Xbox one gamepadem a dualshockem. Když jsme u toho, teď jsem po roce hrál na K+M a to Legacy of the Void...
          • Alex81
            Ten XO už má plnou podporu na PC a bezdrát?
            • http://www.rockpapershotgun.com/2015/10/21/xbox-one-controller-windows-wireless-adapter/
            • jo, ale musis si k tomu koupit bluetooth od MS....
  • i kdyz ted si tak rikam, jestli naopak nedelaji televize presne na velikost pixelu, ktera je na konzolich idealni
    • Ten kdo me chce imitovat se musi jeste hodne snazit :-).
  • LTM3
    To je zase recenze jak Brno. Autor článku ač věnoval nastavení dost času, spoustu věcí nepochopil. Stačilo si hrát hodinu s nastavením a máte v tom jasno, pak každou hru nastavíte do 15 min. Stáhnete si nějaký nastavení, podle toho jak ho popíše autor a jak s ním hraje, lehce upravíte a máte zařízení, které daleko překonává jakýkoliv gamepad (záměrně nepíšu klávesnici a myš, ačkoliv je pohodlnější). Například to že máte buď režim s kterým se jde dobře otáčet ale ne přesně mířit, jde vyřešit více způsoby. Já ho řeším tím, že chvíli se chová pravý touchpad jako myš a po jeho stisknutí se chová jako páčka gamepadu (možnosti nastavení jsou neuvěřitelně obrovské). Hry ovladač vnímají jako myš a klávesnici nebo gamepad, podle toho jak ho nastavíte, takže není pravda, že by jste si nemohli zahrát s dvouma gamepadama.

    Narozdíl od autora jsem cílová skupina tohoto gamepadu (hraju jen na PC), avšak na konzolích i gamepadech jsem hrál. FPS mě s gampadem vůbec nešlo sotva jsem se trefil do dveří nebo zamířil, jedině hokej mi šel hrát obstojně. Tady s tím jsem dal po 30 minutách v Metal Gear Solid TPP 8 headshotů za sebou se sniperkou na hodně velkou vzdálenost, právě díky unikátní schopnosti chovat se jako myš (samozřejmě že myš je lepší a rychlejší). Hraju s tím Civilizaci V, Cities Skylines, zmíněný Metal Gear, Fallout 4, Rocket Legue, Hard West a občas ze srandy i Dotu 2. Přítelkyně ho používá k noťasu místo touchpadu k ovládání windows. Takže výtky jsou spíš: vypadá lacině a je jen tak dobrej jak si ho nastavíte (což je u mě plus neboť mě málokdy vyhovujou defaultní nastavení u her).
    • LTM3 - jsi moula...
    • za to že jsi lama, autor článku nemůže.
      • jaka lama? vzdyt naopak pise, ze s tim gamepadem dokaze hrat lepe a vice titulu nez autor recezne. nejak nechapu oba prispevky na tento. ty lamy a troubove jsou spise jejich autori, nez autor puvodniho prispevku *7*
        • lama= není schopen hrát s klasickým gamepadem a dávat headshot, což zvládám úplně v klidu. Je to jen o cviku.
          • no hlavne je v kazdej takej hre pri pouziti gamepadu nastaveny autoaim...ty chytrak s vycibrenym cvikom a muskou presnejsou nez ten najzapadnejsi cowboy na celom sirokom divokom zapade *7*
          • rika borec, co si vodi pritroublou ai ve hrach s autoaimem jak na dratkach *1*
            • ty mě nazýváš ditě? *15* Dobře ty.
            • Jsem dite co se rozbreci kdyz se nekdo podepise mym nickem. A rad vsechny obvinuju z kradeze.
            • Když už kradeš, tak bys mohl aji ukrást mozek.
          • Ja zvladam headshoty i myslenkou, musis ale platit sony za hry ktery jsou zadarmo.
          • Njn ja mam ten samej problem. S normalnim controllerem proste neumim mirit.
  • Ac jedu desktop uz jen na linuxu a defacto tedy mam herne k dispízici jen steam os, tak tohle me vubec nezaujalo. Konzoli v obyvaku to nenahradi a k pracovnimu stolu se to nehodi.
    • Mas pravdu, konzole ma delany hry podle velikosti pixelu na televizi, ktera v HD ma vlastne vetsi rozliseni nez 4k monitor k pc. Uz jsem vyrostl a pochopil to.
      • clovece ty ses upnul na ten svuj totalni nesmysl krapet moc. Jsi horsi, nez islamsky fanatik. Tomu obcas jeste zustaly nejake mozkove bunky, ale ty jich mas v hlave uz asi mene, nez kolik je pixelu na te tve televizi. Pletes si pojmy s dojmy, ale evidentne zijes ve sve vlastni virtualni realite, kde jsi asi velky borec *7*
        • Vubec nechapes. Konzole je ve vsem lepsi nez PC, zejmena protoze je cerna a jde dat do obyvaku. A nemusis se u ni hrbit jak u PC. Az vyrostes, tak pochopis.
          • Nějaké lepší argumenty, než že u konzole sedíš v gauči v obyváku nemáš? Co to vůbec je za volovinu? Copak ty můžeš vědět, v na čem ostatní hráči sedí u kompu? Jestil mají dřevěnou židli po babičce, nebo něco pohodlného? Jak můžeš vědět, jestli u pc nemají připojenou tv?

            To je totiž přesně můj případ. U PC mám 39" TV, pohodlnou koženou sedačku, ve které se mi sedí podstatně lépe, než na gauči v obyváku. Navíc mám po ruce klávesnici a myš.

            Možná bys mohl sám vyrůst a jestli jsi už velký kluk, tak zkus vyrůst aspoň psychicky a nemel pořád takové kraviny. Ale zarytí konzolisté jinou věc nepřipouští, to je fakt. Mě je uplně jedno, jestli ty sedíš v gauči u konzole, já ti to neberu, ale tvrdit, že je to nejlepší možnost může jen pitomec, protože nevíš, co ostatním vyhovuje, nebo ne.
            • Já se nedivím ničemu :D
            • Divim se ze jsi tak velky pokrytec, ze ti nevadi zapirat cos sem napsal.
            • Divim se, ze dokazes skocit na lep trolovi, ktery pouziva cizi nicky :-).
          • jako by dnes neexistovaly pekne cerne skrine a neslo hrat na PC u televize s bezdratovym ovladacem uplne stejne jako na konzolich. *7*
            Ten kdo tady evidentne nechape jsi ty. *3*
            • FullHD televize nemuze a nema vetsi rozliseni nez monitory, ktere maji fyzicke rozliseni vetsi nebo stejne nez FullHD televize, to je holy fakt. Nejake tvoje pseudo dojmy jsou v tomto pripade zcela irelevantni. At si kazdy hraje na cem chce, je mi to sumak, ale kdyz i v roce 2015 nejaky chudak pouziva stejne argumenty jako v roce 2000, ikdyz uz minimalne 10let muzu hrat s gamepadem na gauci a cucet na televizi a je jedno jestli mam PC nebo konzoli, tak me to docela stve.
              Ja hraju na PC, protoze hry ktere hraju na konzolich nejsou, nebo jsou osekane MP se da hrat v mene lidech, prisly na konzole s nekolikaletym zpozdenim nez na PC atp. Proto nemam vubec, ale vubec zadny duvod prechazet na konzoli.
            • Nebrec uz, zaplat sony jako ja, byt ovce je lepsi.
            • takže až vyrostu, budu jako ty krást cizí nicky a dělat ze sebe kok*ta???
            • Ta věta "až vyrosteš tak to pochopíš" kterou cpeš za každý příspěvek a jen to ukazuje na fakt, že sám ani nejspíš nemáš občanku a jestli ano, je to ještě smutnější.

              Možná zkus sám vyrůst a pochop, že každý má jiné priority.
            • Nejvtipnejsi na tom je ze Petr lze a ja opravdu psal tyto veci:
              Hry na konzole jsou delane podle velikosti pixelu tv
              Konzole je lepsi nez PC, protoze jde dat do obyvaku a je cerna
              Full hd televize ma ve skutecnosti vetsi rozliseni nez 4k monitor
              Platim sony kazdej mesic, ale ty hry co za to mam jsou zadarmo
              Az vyrostes, tak to vsechno pochopis
            • reaguješ na ukradený nick a trolling. Jinak k tématu, některé hry nepodporují gamepad, dostat se z Windows do hry mácháním myší ve vzduchu taky není zrovna dvakrát v pohodě, např. Diablo 3 si na gamapadu nezahraješ, není interface atd. K TV je milionkrát lepší volba konzole.
          • Draken69CZ
            *14* http://www.4colorrebellion.com/wp-content/gallery/4crminute/gaystation.png *14*
  • Ja myslim, ze to neni zlej ovladac. Chtelo by to nejakej trial ale....
  • Steam controller jsem si taky pořídil. V podstatě jsem gamepady vůbec nepoužíval. Mám tu nějaký od Geniusu asi za 200,- který mi tu leží v šupliku a použil jsem ho asi 2x. Steam controller mi padne dobře do ruky. Nevím jak to vyhovuje autorovi článku, ale asi to je u každého jinak, mě se drží dobře, ty spodní páčky z druhé strany se mi výborně hodí na hraní závodních her, protože mi to přijde o dost pohodlnější.

    Před koupí jsem četl, že to chce big picture. Nabyl jsem dojmu, že to bez něj nebude fungovat. Po první vyzkoušení mi došlo, že ten big picture to chce hlavně proto, že se to v něm naprosto luxusně ovládá. Všechno je rychlé, svižné, různé zkratky atd a to psaní pomocí těch dvou "dotyk. kruhů" či jak je nazvat, je celkem pohodlné a pokud se na tom člověk za pár dnů naučí, tak lze psát i delší texty do chatu celkem pohodlně, ale samozřejmě A4ku textu bych na tom psát nechtěl :D Když nejste v big picture, jde s tím bez problémů fungovat i ve win, akorát už to není tak svižné.

    Autor to tu snad nikde nezmiňuje, ale tvar toho controlleru je takový (jak píše) "buclatý" hlavně kvůli umístění baterií: http://i.imgur.com/eqDtYiF.jpg které je dle mě lépe promyšlené, než u bezdrát. xbox ovladače (má ho bratr a taková ta krabička uprostřed na dvě baterie mi tam přijde divná).

    Já si ten ovladač zatím chválím. Možnosti nastavení ovladače jsou opravdu super.

    Má to své výhody i nevýhody, ale vzhledem k tomu, že mě ten ovladač nic nestál si ani stěžovat nemůžu *4*
  • Pro "škoda" - a tvoje největší chyba je zase to, že jsi nepochopil jak zbytečná pitomost tohle zařízení je, za pár měsíců se to přestane vyrábět protože to nikoho nebude zajímat, věř tomu...
    • Tak to jsem moc rad ze jsem si ho koupil dokud se vyrabi.
      • Tak to tě upřímně lituju, uvidíme jak dlouho to budeš používat než to hodíš do popelnice kam to patří...
        • v zivote si to v ruke nedrzal, ale uz je topitomost, co skonci v kosi...no tak ci onak, aspon sa niekto snazi priniest do obyvacky aj ine hry, ako len primitivne bojovky a decke arkady.
  • je opravdu škoda, že autor recenze nepochopil největší klad tohoto zařízení - jde ze široka nastavovat. tohle museli lidi na pc často řešit různými softy atd... takže tuto recenzi hodně s rezervou, člověk by měl být rád, že si může věci dobře - detailně nastavit. je jasný, že to vyžaduje čas a to rozhodně není mínus.
  • Na myš se to nechytá a nikdy chytat nebude. Lidi už neví na čem vydělat a pokusit se nahradit myš je blbost, která nikdy nevyjde.
    • Nahrazeni mysi taky neni ucelem tohoto zarizeni.
  • Inquisitor
    Takže takový, pejsek a kočička dělali dort. Pro koho je to vlastně určený? Pro toho, kdo nechce používat jenom myš, nebo gamepad?
    • Witcher 3, Dark Souls a jakakoliv jina 3rd person akcni hra se mi na tom hraje diky mnohem lepsimu ovladani kamery lepe jak na Xbox controlleru... za me se pejskovi a kocicce ten dort opravdu povedl.
    • elwiscomeback
      Evidentně pro někoho kdo chce hrát K+M hry na ovladači, tedy například autorem zmíněné budovatelské strategie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit