Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno já si hlavně myslím, že jim docela ujel vlak....přece jen WarThunder je už na PS4 delší dobu a navíc podporuje crossplatform, takže super. Sice je WoT známější značka, ale kdo jednou zkusí WT, tak k WoT už nepůjde :)
    • WT chvilu a hned back k WoT... grafiku to ma přehlednější, lepsi na klanovky atd. a HP pool me nevadi naopak :)) za tohle me budou lidi chtit ukamenovat...jeste stesti ze vetsina neumi hazet *1*
    • Já WT zkusil a po 2 měsících jsem byl zpět ve WoT *4* Zkrátka mi v tomto typu her více vyhovuje arkáda než ... no dobře ... "simulátor". Což je zvláštní, když z akčních her hraji nejčastěji ARMU a občas ještě stařičkého i Flashpointa, ale zkrátka je to tak. *4*
      • Armu mám moc moc rád :) ale naposledy jsem hrál 2, ke 3 jsem se zatím nedostal. Každopdáně doufám, že se k tomu do budoucna dostanu :)

        Každému ale podle jeho gusta, já jsem právě zkusil asi na měsíc WoTko, sice fajn že tam mám spoustu známejch, ale já radši víc reálný tanky, než arkádu.
  • Grafika mě z toho co jsem zatím viděl hodně zklamala...
  • Budu moct použít můj stávající účet?
    • Ne, žádná hra s Crossplatform to neumožňuje - kvůli PSN. Sony tomu není otevřené.
      • jj, proti sony byl velkej bratr jenom hodnej kamarad od vedle
  • DekkerDave
    Zajímavý, jak ta hra pro "console peasants" vypadá 100x líp, jak na nadupaných strojích PC master race *1* Že by drtivým zástupcem PC master race by ve skutečnosti byl rusák s WinXP a předpotopním dvoujádrem na 2.0ghz a integrovanou grafikou?
    • Navíc neni důvod proč by nedali na PC do nastavení ty nejlepší textury když by je měli už vytvořený na PS4.
    • elwiscomeback
      No, rád bych podotknul že jenom prvních 5 screenu je z PS4 verze, zbytek je z PC
    • del0
      Zajímavý, co všechno dokážeš vyvodit z pár screenshotů. Oh wait... peasant. *15* Až to uvidim v reálu běžet v hratelných fps a kvalitě na úrovni průměrného PC, tak si můžeš otvírat tu svojí trollí hubičku...
    • BangMeInBangladesh
      Spis to hraje dost lidi na kancelarskych PC v praci.
      • doufam ale, ze v 4K v 60FPS, jinak to samozrejme nema cenu...
        • BangMeInBangladesh
          hahaha *15*
        • wenceslaus
          i s 31 se člověk cítí lépe :-D
          • :D :D
  • WoT-ko sem už dobře rok nehrál, ale mám pocit že mapa Ruinberg přinejmenším v pc verzi je. Btw dotaz na někoho kdo pořád hraje, už sou tam ty české tanky? Nechce se mi to dohledávat, jejich stránky sou smeťák a Rita je blbka.
    • Panzer 38(t) a Hetzer tam snad od zacatku ne ? :P
      • Zrzzek
        Ale vyrostly na špatnym stromě *2*
    • martin.mirejovsky
      Z československé větve je tam zatím jako předvoj prémiová Škoda T 40, technologický strom přijde až kolem těch Vánoc :-)
    • az kolem vanoc
      • Dikes.
  • Nektery jejich hry sou fajn ale ta firma je uplne retardovana. Duvod proc placu. Zacal sem hrat world of warhsip uz od open bety. Samo nebylo nejhaky eu na rozdeleni. Nejak sme si toho nevsiml ze pak vznikl eu a asi byla dira jak jit z na na eu. No hlupak sem tam jeste koupil tirpitze. Tak jim pisu at me prehodej flotilu na eu a oni ze to nejde a stupidni kecy. Takr ikam ok kaslu flotilu prehodte aspon toho tirpitze je to premiak stal me 1600 tak za nej chci kua hrat. A oni nejde. Hrozna firma. Zaplatil sem jim vice nez leckterym firmam za kolektroku a ty sv1ne se se mnou vubec nebavej. Tak jm aspon drzim porad otevrenej tiket. treba povoli.
    • Sou to arogantni retardovany imbecilove ... co k tomu chces dodat? Previst ti cokoli kamkoli je otazka 2 radku SQL. A kdyby to nebyli tardi, tak to navic ani nemusej resit ... on je totiz neresitelnej problem udelat jednu databazi loginu, a zaridit, ze budes hrat na serveru podle volby/latence.

      Samo kdo pamatuje u WoT ... nejdriv rozdelili keteni US a EU, dusovali se, ze vsem kdo budou chtit zustanou oba ucty (paac hromada liti proste mela grupy kombinovany), to samo nedodrzeli ... a pak to zas slucovali ... a ve finale je z toho jeden velkej megabordel, kdy nejsou ani schopny zaridit, ze se tvuj login hodi na srv kde hraje kamos (nebo jeho na tvuj) ... coz je neco, co se umi uz asi tak 30 let ...
    • Pokud vím, tak v podobných případech může support stornovat nákup. Ale musíš doložit, že sis to koupil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit