Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral to uz nekdo? Recenze na steamu jsou takovy ze si nejsem jistej jestli do toho jit nebo ne.
    • GlaDOS
      Jo, hrál a mám podobný názor jako recenzent. Nejprve hodně těžké ale velmi návykové, v pozdějších částech stereotypní. Trošku tomu chybí balanc, ale hra je pořád patchována a laděna.
      • zase ta legenda jmenem "balanc". Nic takoveho neexistuje. Hroznej urban myth
    • Ahoj, u téhle hry opravdu záleží na tom, co tě baví. Připrav se na old school hratelnost, kde většinu věcí musíš doslova oddřít ručně. Hra má po takových 15 minutách hodně ostrý vzestup v obtížnosti a smrtelné chyby (restart hry) tě s velkou pravděpodobností čekají. Autoři hru možná vydali trošku předčasně a stále dolaďují, protože tady detaily a balanc jednotek dělá moc. Osobně jsem se u hry bavil dobrých pár hodin a cena je OK (teď ve slevě ještě lepší), určitě si ještě zahraji.
  • Tak jste dem*nt** ? Nemuzes srovnavat hodnoceni F4 a tohodle, proste ta hra je na 7 a ne, ze patri do skupiny jako F4 ....
  • Mustaffa
    Ojéé a už se zase řeší číslo u recenze.. To vážně nechápu.. *7*
    • nightborne
      To nejsi sám. Ale co, mohl bych nejspíš do alelujá opakovat, že srovnávat číslo u recenzí her diametrálně odlišných žánrů a jiných autorů je naprosto scestná pitomost... ale stejně by se nějací ekšperti našli. Nejspíš.
  • Draken69CZ
    Takže ta hra je stejně dobrá/špatná jako Fallout 4?
    • Inquisitor
      A FIFA dostala osmičku, takže je lepší než tohle a Fallout 4.
      • nightborne
        A Broforce za devět, to se může aj ta FIFA jít zahrabat jako!
    • eStar
      Asi se budeš divit, ale grafika není všechno. V Terrarii mám nahráno 105 hodin a bavil jsem se u ní více než u kdejaké AAA hry (že jo Battlefielde).
      • nightborne
        Protože Terrarie je taky neuvěřitelná droga =).
        • A neni v dnešní době lepší hrát Starbound? Terrarii jsem odložil už před hodně dlouhou dobou, a věřím že teď bude o dost lepší než v době když jsem ji hrál naposled...

          ale přijde mi že starboud toho nabízí přecijen víc, nebo alespoň do budoucna bude...
          • nightborne
            Hele, já nevim... Starbound jsem koupil v dost raným early, nechal v něm cca 15 hodin a přišlo mi, že jde právě o takovou spíš chudší Terrarii... ale tenhle pocit bude dneska, po kanonádě updatů, už asi trochu pasé.
            • já už mam ve Starboundu něco kolem 100 hodin(vůbec nevim jak a kdy se to stalo :D)... vždycky to po pár měsících na nějakou dobu zapařim a jako jde vidět, že na tom pořád intenzivně makaj... spoustu věcí kompletně překopali a přidali tunu obsahu, taky přoběhli za tu dobu dva planované Wipeouty, kvuli kterým jsem musel začít úplně na čisto... ale žádný další už by snad dělat něměli, takže se už da dost solidně hrát...
    • Chidlink
      Přesně, téhle hře fallout 4 nesahá ani po kotníky *12*
    • Chim
      Taky to nechápu. Přitom Fallout je taková blbost a dostane taky sedmičku.
      • Jak pro koho, já mám dle steamu 44 hodin a pořád se bavím, nevím jak daleko jsem v příběhu, odhadem tak ve třetině, asi jsem divnej ale baví mě i obsazování farem, ale moc tam nestavím, za mě je to zatím jeden z kandidátů na hru roku ale nechci ještě soudit, protože na krabičku s dosud nenainstalovaným Witcherem 3 sedá pomalu prach *1*
        • a to jsem si k w3 koupil i datadisk, ale musí počkat, mám dlouhý seznam her a teď když mám konečně sluchátka s kvalitním mikrofonem tak možná binary domain půjde konečně plnohodnotně hrát *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit