Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy vyjde ten orbit?
  • Já stále nějak nepobírám ten free play systém, to jako na "skirmish" musím čekat až na DLC ?? :o Nebo se odemkne po dohrátí misí ? nevíte někdo jak to je ?
  • OMG. Kdo chce nové sektory? To už takhle není načítání mezi sektory dostatečně otravné a zdlouhavé? Jinak Tundra a Orbit OK.
  • ChyrenCZ
    Mi to za to stojí. *2* Ta hra je krásná a nezapomenu na to, když jsem to začal hrát: Člověku pokaždé spadla čelist, jak to na sobě všechno záviselo, jak to zapadalo a jak to vypadalo. Pokud se tomu budou vývojáři věnovat i nadále tak, jak chtějí v roce příštím .. utratím za tuhle hru klidně násobek původní investice, jen dál a houštěji. *15*
  • Na ANNO 2070 som pockal na kompletnu verziu a kupil si to v zlave, inac to ani nema vyznam pri takom mnozstve DLC
    • Pokud se nepletu,tak 2070 ma jen jeden datadisk a ten zbytek jsou hlouposti jako jine skiny nebo bonusove mise,ktere se daji klidne ozelet.
      Ale jinak souhlasim. Dneska uz se ani nevyplati si hry kupovat hned po vydani.
  • Takže počkat tak rok či dva, až budou kdispozici všechna DLC a datadisky...
  • novej obsah tomu jen prospeje
  • Ale... ale vzdyt to ted vyslo! Jakej obsah? Proc obsah, na co? Proc to neni jak zastara, ze patche do hry pridavaly dalsi veci? Ted patche slouzi jen k tomu, ze opravi neco, co nemelo v tak zabugovanym stavu vyjit. Early access a preorder slouzi jako alfa a beta test, takze usetri za testery. A pak jeste vyrejzuji na necem, co uz ve hre davno byt melo, ale vsem to prijde normalni, protoze to dela kazdej.

    Z takovyhle vyvojaru se mi chce zvracet. A vubec decka, vypadnete z myho travniku!
    • deathfish
      DLC bude zdarma a pak budou dva datadisky, které za starých časů normálně byly a platilo se za ně, když si chtěl další obsah. Takže zrovna tady problém nevidím *4*

      Spíš mě štve být furt online, protože když jsme s kamarádem hráli Settlers 7, tak to dostkrát spadlo a ani to nešlo v MP uložit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit