Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč zase???? nebylo toho už dost???
    • Jack1947
      Protože ještě toho dost nebylo (nevím čeho Warhammeru?)...
  • Bohužel games worshop udá licenci na warhammer každému studiu co má do ánusu díru takže většina warhammer her oplývá dost pochybnou kvalitou. z Těch lepších kousků bych vyzdvihnul snad Dawn of war, Mark of Chaos, (Vermintide), Mordheim!! - pro mě asi největší překvapení, a velice nadějně se jevící Total war. Jo a potom zajímavě vypadá ta strategie kde se ovládají ty vesmírné lodě co má vyjít teď si nevybavím název, sice to vypadá jako slušná porce her ale když si vezmete že warhammer titulů odnoží a všelijakých paskvilů vyšlo asi tak ,,150" máte z toho tak 15% šanci že warhammer titul od noname studia nebude úplně blbá hra což moc není.
    • Armageddon od Slitherine nebyl uplně zlej, mě bavil i Space Hulk, Blood Bowl 2 bude ok, až přidaj všecky rasy
    • battlefleet gothic ? myslím
  • tam se s animacemi moc neparali co... a jak se to snazi v traileru zamaskovat že zabery ze hry trvaji jen vterinu a když už, je tam nejaky vybuch ktery všechno zamaskuje
  • bože to je taková špatenka *1*
  • Normálně se se zas tak moc neohlížím po tom jak hry vypadají, ale tahle je v tomhle ohledu skutečně špatná. Všechno vypadá jak z plastu a celkově modely vypadají asi jako první edice W40K table top (což už je opravdu co říct). Když už někdo dělá hru, která se opírá o svojí předlohu, tak by si mohl aspoň dát záležet jak vypadá....
    • Asi tak, MOBA hry mám rád, jsem vášnivým sběratelem stolní hry 40k, ale i přes to mě tahle hra přijde hrozná
    • Asi tak, MOBA hry mám rád, jsem vášnivým sběratelem stolní hry 40k, ale i přes to mě tahle hra přijde hrozná
  • Jack1947
    Warhammerovská moba to tu ještě myslím nebylo *3*
  • XorxoxTalarius
    Ta hra je uz podle videa strasna blbost, uz vidim jak StormBoy "prepere" Adepta v Terminator Armoru. Nebo jak si nejaky Fire Warrior poradi s ... kymkoliv ostatnim.
    Tohle chlapci jaksi nedomysleli ... rekl bych ze dopadnou jako Mythic co se snazil vydelat na Age of Reckoning tim ze vytvoril arenovou mlaticku, kterou necekane nikdo nehral ...
    Ale na druhou stranu mne tesi ze fanousci warhammeru nejsou jako ovocnari a vazne nekupuji kazdou predrazenou kravinu jen proto ze je tam napsane Warhammer ....
    • Ale na druhou stranu mne tesi ze fanousci warhammeru nejsou jako ovocnari a vazne nekupuji kazdou predrazenou kravinu jen proto ze je tam napsane Warhammer

      kromě předražené kraviny Age of Sigmarine a Wh40grimdarkmoneygrab *1*
    • XorxoxTalarius
      Jeste jen tak mezi nama si neumim vysvetlit ze bude Space Marine v jednom tymu treba s chaosakem, nebo treba Adeptas Sororitas s kymkoliv ostatnim kdo necti cisare :D
  • Já házím boba, na každou MOBA.
    • Moba, milujem ji oba *1*
      • Jack1947
        a co Boba?
  • Oni tu Warhammer licenci dávají do krabic od kornflejků, nebo proč je tu najednou tolik W her?
    • Tuším, že "vypršely" práva a může teď licenci Warhammer používat de facto každý. Ale je samozřejmě možné, že se ohavně pletu, ale dost by to vysvětlovalo.
  • Hnus
    • těší mě, já jsem Novák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit