Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim

    Rimworld

    Ten Rimworld je fakt skvělá záležitost. Která jiná hra vám nabídne takové morální dilema?

    Jeden z osmi členů naší posádky byl při posledním nepřátelském nájezdu na naši osadu dost těžce raněn. Donesli jsme ho na ošetřovnu a náš nejlepší doktor si ho hned vzal do parády. Těch pár tržných ran ještě ošetřil celkem snadno ale vytržená vřetení kost z pravé ruky a hlavně přelomená páteř byl fakt dost velký problém, který už nešel opravit. A co teď? Nechat nebohého za dobré služby do konce života ležet na nemocniční posteli aby zaměstnával našeho doktora a ujídal z našich tenčících se zásob? Nebo snad zvolit eutanázii a pohřbít hrdinu se všemi poctami? Nebo ho snad zabít a uvařit si z něj něco dobrého? Nebo vyoperovat orgány a ty pak prodat na trhu? No... když už jsou ty Vánoce... kapra jsme teda letos v naší skromné osadě neměli *1* .

    PS: Nepřál bych vám uklízet ten bordel, když naše smečka jorkšírů odhalila v lednici zásobu piv. Ti malý zmetci, než chcípli na otravu alkoholem, stačili poblít celou chodbu.
    • MikeR
      Top-down zobrazení? Kdo jsi a co jsi udělal s Chimem? *8*
      • Chim
        I ortodoxní isometrista občas zhřeší *1*
        • *7* baví tě ty hry nebo si těma sr@čkami musíš něco dokazovat?
          • Nema lepší komp
          • Chim
            "těma sr@čkami"? *1*

            Až na tuhle chybu bych se stejně tak mohl ptát i já tebe, kdyby jsi tu napsal, co vlastně hraješ.
            • tak jsem rád, že stíhám hry, které jsou už dodělané a vypadají na 21. století...
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Pokud si pod pojmem dodělané představuješ nezabugované tak to jo, všiml jsem si že poslední dobou vychází spousta AAA dodělaných her skoro až z 22. století *1* .

                Poznámka: To, že je hra v Early Accesu ještě neznamená, že by snad byla nutně i zabugovaná nebo nešla dohrát ;)
    • Plná bude kdy? V roce 2050?
      • Chim
        Nevím, musíš se zeptat autora hry.
    • proč to vypadá hůře než Metal Gear na MSX2 z roku 1987?
      • Chim
        To nevím, ale pořád to vypadá a hlavně se to i líp hraje než MGS z roku 2015 *1*
        • samozřejmě jak jinak....
    • Draken69CZ
      Jj úplný delfín *7*
  • Opakující se vyskakující reklama se zvukem

    Koho napadla ta 3,14čovina, že se bude reklama spouštět přes téměř celou obrazovku a po odkliknutí křížkem se za pár vteřin zobrazí znovu? A se zvukem!

    Ale jak chcete. Donutili jste mě zapnout AdBlock a vzal jsem to z gruntu všechno! Pěkné Vánoce a až budete zase brečet, že vám lidi blokují reklamu, tak to směrujte na toho d€bila, kterej si myslel, že buz€rovat čtenáře (už i tak ne moc kvalitních čláků plných gramatických chyb) je cesta k úspěchu.
    • Draken69CZ
      Máš tu předplatné které ti reklamy vypne.
      • Nie, radšej vodku!

        Občas si koupím Level, ale tady velmi málo zajímavého původního obsahu. Pomalu nejvíc se toho člověk dozví v diskuzi. A ano, můžu si taky vybrat tu "čestnější" variantu - nechodit sem vůbec, ale to se potom nedozvím téma nového Levelu a nejspíš na něj zapomenu a prostě si ho nekoupím...
        • Draken69CZ
          Tak na tohle ti stačí facebook LEVELu a taky si tam můžeš nechat posílat "Zajímají vás novinky o Levelu?" na email.
          • To je sice pravda, ale Facebooku se vyhýbám a mail si zásadně nesviním newslettery.

            Ale neodbíhejme od hlavní myšlenky. Nerušící reklamu jsem bez problémů toleroval. Nabízený obsah mi za požadovanou částku nestojí. Nechce se mi úplně opouštět (+ z toho mají šanci na nějaký bakšiš za Level). Jdu cestou nejmenšího odporu.

            Pokud jim toto vadí, můžou ověřovat zobrazení reklamy a bez toho obsah nezobrazit. Nenadával bych, je to jejich server, můžou si nastavit podmínky jak chtějí - je to jejich právo. Stejně jako je moje právo nastavit si můj prohlížeč na mém HW tak aby zobrazoval/stahoval, co chci já. Jenže asi jim někde hluboko dochází, že pak by se tady proháněly akorát chomáče čehosi jako na poušti.
            • Draken69CZ
              Tam jde o to že když budou blokovat obsah pokud budeš mít zapnutý adblock tak sem přestanou lidi chodit, oni aby prodali reklamu se ohání návštěvností a proto za ní mohou požadovat takové peníze, tím by museli slevit z ceny reklam. Myslím že to zkusili na doupěti a moc dlouho jim to nevydrželo.

              Pak je tu druhý problém počet zobrazených stránek vs. zobrazená reklama, oni sice prodají draze reklamu, ale zákazník vlastně nedostane to co si zaplatil, určitý počet zobrazené reklamy za nějaký čas, pak už záleží jak to mají ošetřené ve smlouvě zda to nějak kompenzují či nikoli každopádně jako zákazník si asi podruhé rozmyslím jestli tu za takových podmínek inzerovat.

              Pak přichází na řadu agresivní vyskakující řvoucí full screen reklama na ty co adblock nepoužívají která je asi lépe placená a kompenzující ztrátu z uživatelů adblocku.
    • ucho
      a sranda je, že když člověk prostě jen vypíše ty gramatické chyby pod článek, tak ty chyby nikdo neopraví a ještě s velkou pravděpodobností dojde k vymazání komentáře.
      • RIP GAMES.CZ

        Navíc těch chyb je víc a víc. Už chybnej verdikt odradí :D, bohužel se jejich recenze nedaj číst :D. Nejsem češtinář, ale špatné skloňování a větná skladba trkne do oka :/. Tak jsem to tu měl rád, ale v posledních měsících je to tu čím dál tím horší. Viz Vánoce na Games :D žádný článek, jen cenzor tu řádí :D. Tohle, že je kvalitní web? Bejval... Proč 24., 25. vychází články na hrej, eurogameru, konzolistovi, zingu a tady NIC? A adblock využívám díky řvoucím reklamám z roku 2011! A dosud se to tu nezměnilo. RIP Games.cz
  • STEAM hoří, sledujte twitter, reddit etc
    • No a co? Pro hraní to není na PC nutné.
  • Steam

    Nepřipojujte se raději na Steam má nějakou bezpečnostní chybu a připojuje lidi k cizím účtům
    • ucho
      jo jo, viděl jsem, každěj refresh něco jinýho, i jiná země, Rusko, Brazílie, Španělsko (teda myslím) a pak mě refreshování přestalo bavit :)
  • STEAM

    steam má nějakej slušnej problém, užitvatelé vidí jiné účty, osobní info, historie transakcí jiných lidí a jsou i přihlášeni pod někým jiným, včetně přístupu k penězům ve wallet

    https://www.reddit.com/r/Steam/comments/3y7le9/im_logged_in_as_someone_random_on_steam/

    https://twitter.com/SteamDB
    • Jen cache problém, ve skutečnosti nejsi přihlášený jako někdo jiný, jen můžeš vidět jeho historii nákupů a nějaký info. Už to maj asi stejně opravený.
    • Je vidělt, že to programoval nějaký znalec, když to tak blbě zabezpečil, že to někdo obešel *15* Hlavně, že mají prachy ale aby je dali do max bezpečnosti to ne.

      kdyby to měli jako cisco tak to nikdo neprolomí. Tam se také nikdo takto nenaboural
      • Jack1947
        To byl prank na vánoce že pcčkáři nemají DdDos *1* *2*
      • ucho
        no co jsem četl, tak peníze to nijak neohrožuje. jediný problém je, že člověk může vidět něco, co by vidět neměl. co se ale týče bezpečnosti účtu, tak tam to je počítám v pořádku.
        a jinak nikdo nic neobešel...
  • Grim Dawn v0.3.6.9 (b29)

    Den před Štědrým dnem byl vydán velký build 29 této super gamesy, podle mnohých lepších jak Diablo III. Čeština se také dělá souběžně. Seznam změn:
    http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=28422
  • The 10 Best Things About Building a New Gaming PC

    http://www.techspot.com/article/982-building-a-pc-awesomeness/

    *15* Supr článěk.
  • Lukyz

    Steam - Northpole Noir

    Máte někdo tušení k čemu slouží ty Mystery karty, které teď během WinterSale dostáváte za prohlížení fronty her?
    • ringmancz
      na odznak, každej den se jedna odhalí
      • Lukyz
        Už je mi to jasný, díky! *3*
  • Veselé Vánoce a hodně herních dárků lidi, uvidíme se pod články o nejlepší hry roku kde si to zase pěkně vysvětlíme. *16*
  • homeles8
    Já vám všem přeju pomalou a bolestivou smrt, protože si tady za ty komenty za celý rok nic jinýho nezasloužíte.
    • Ja ti preju stastny a vesely vanoce a hlavne stastnej novej rok. Doufam ze ti jezisek nadelil hodne darecku a ze se budes mit fakt skvele! Zaslouzis si to!

      Pevne verim ze v tomhle roce uz nebudes posilat tolik prispevku v opilosti.
    • Jsi normální? Vážně ti přijde normální co tu píšeš? Zamysli se nad sebou, a pořádně.
      • aby si se z něj nepos.... *1*
      • Vojta_Ilavsky
        rofl
    • No, jednou si na tenhle příspěvek vzpomeneš. Víc k tomu není třeba dodat. #karma
      • homeles8
        to je blbost, mě pořád taky všichni ubližujou a smai se mají dobře, na tohle nevěřim
    • Lukass
      Prej a bude ti prano *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit