Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za přání a za kvalitní herní novinařinu :) šťastné a veselé Vánoce všem, hlavně bez stresu a v klidu :)
  • Varjag
    Přeji Vám krásné svátky, strávené přes den v kruhu rodinném a v noci u PC a her ;)
    • a co konzole ? ty jsou jako vzduch nebo co ? zase tihle netolerantni PCckari... ale i tak preju konzolistum i PCkarum Vesele Vanoce
  • Chim
    I já se rád připojuji s přáním klidných Vánoc jak pro celou redakci Games, tak i pro diskutující, trolly a především pro nás, pro stoupence jediné a pravé "Ortodoxní církve isometrické".
    • izometrie je mrtvá synku, myslím, že to jasně ukázalo Pillars, že zatuchlé mrtvoly by měly zůstat mrtvolami, ten žánr není kam posunout...
      • del0
        Ale no tak, GGG. Alespoň na ty vánoce by si mohl smeknout nad úspěchem PoE a nepopírat realitu... *7*
      • Chim
        Nemáš pravdu. Viděl jsem nedávno jednu isometrii pobíhat takhle po louce, byla plná života...
  • Mart9
    Další rok strávený na games.cz *5*
  • oktavius66
    Také přeji redakci krásné svátky a spousty dobrých her do nového roku *3* .
  • fallanga
    Také vám všem (jak redakci, tak místní diskutérům) přeji veselé Vánoce.
  • MikeR
    Tak už jsem přál v "bleskovkách", ale speciálně pro redakci ještě tady. Ať už to bude u her nebo s rodinou (nebo ideálně u her s rodinou), tak si hlavně odpočiňte, mějte pokoj a radost. A do roku 2016 hlavně pevný zdraví, sílu a ještě větší úspěch ve všem, co děláte! *4*
  • Hezké Vánoce všem. A hodně dobrých her do nového roku. *4*
    • ringmancz
      hlavně hotových a nerozbitých
      • Já to v tom příspěvku původně měl. *1* Ale když jsou ty Vánoce... *4*
  • Nápodobně, děkujeme za Vaši vyčerpávající herní novinařinu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit