Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b
    https://www.youtube.com/watch?v=ESBXOOMi7SE
    • Proč to sem dáváš? Je to děsný... *10*
      • Tak hlavne ze jsi nam prisel rict ze se ti to nelibi, to je ohromne obohacujici a myslim ze to plno lidem zmenilo život *7*
        • A proč ty máš potřebu na to reagovat svám hloupým žvaněním?
          • Nedalo mi to. Nereagovat na příspěvky svetoveho formatu, s tak obrovskou informacni hodnotou je ignorantsvi. *3*
  • Kozy
    Letos jenom krátce. Největší překvapení, indie hra a kdoví co ještě: Her Story
    Nejlepší hra roku: Původně jsem si myslel, že to bude Zaklínač, nebo MGSV ale po odehrání DLC je to jednoznačně Bloodborne.
  • Stejne to vyhraje Vedmak 3, tak proc tolik hlasovani...

    PS: to ze vyslo plno japonských rpg nikoho v redakci nezajima, jako obvykle..
    • Si běž honit nad polonahýma holčičkama, ale nepruď s tím nikoho v diskuzi.
  • Sr_Lobo
    Vcelku by me zajimalo kolik lidi, kery tvrdej, ze SW:B je zklamani to opravdu hralo a nepapouskujou jenom vyroky youtuberu a z jinejch recenzi.
    • Tuhle vyblitinu která má se Star Wars společný jen název opravdu nikdo hrát nechce.
      • Vogon
        Vytýkat novému Battlefrontu, že nemá nic společného se Star Wars, je naprosto stupidní. Dalo by se mu vytknout cokoliv, jen tohle ne.
      • Kozy
        12 miliónů prodaných kopií.
        • Jo jasně...
    • eStar
      Dost vzhledem k tomu že beta byla veřejná a zdarma.
      • Get rekt !
  • Jirx
    Assetto Corsa to loni do hlasování nestihla, protože prý vyšla příliš pozdě ke konci roku (což je pravda). A letos teda vyšla asi moc brzo, protože tu pořád chybí *1*
  • hrál jsem jen 2 letošní hry - PoE a Zaklínač 3. Zabavil jsem se u obou. Jako lepší hra se mi jeví PoE díky opravdu zajímavého příběhu. Zaklínač by technicky dobrý, ale příběhově a herně fádní.
  • Letos vyšly samý hovadiny. A na X360 už nevychází nic, jen na ten úplně zbytečný rádoby next-gen... *13*
    • Copak, koupili rodiče Xbox na Vánoce a při koupi se dívali na vyšší číslo v názvu?
      • to bylo na toho blba Pan pes = herpes
      • Ty jsi tak hloupý že vidíš až za roh...
        • No alespoň nemám zbytečnou konzoli jako ty.
      • BangMeInBangladesh
        To je v pohode, protoze na X360 je stale 10x vice super her, nez na XO s PS4 dohromady.
  • má vůbec cenu hlasovat? Masivní síle Zaklínač děcek nejde odolat...
    • Sr_Lobo
      Diky tobe se jako rocnik 87 zas cejtim mlade.
      • A co mám říkat já, ročník 79 :)
        • Drak_1
          Jaký mladíci ja 74 :)
          • premerovani pindiku? ok..ja 70:)
            • To vis, cas leti. Taky se dočkáš ze si z tebe nejaky mlade bude delat prrdel, neboj :)
            • BangMeInBangladesh
              To jsem nevedel, ze mate v domove duchodcu internety :)
  • U indie her mi chybí undertale, který není ani v seznamu pří odpovědi "jiná hra". Dále si pak nemyslím, že hry jako Until Dawn mají vůbec šanci, když jsou pouze na 1 platformě.
    • Samozřejmě, že nemá šancí, když je tu takových 75% PCčkářů...
      • Vojta_Ilavsky
        V akční hře roku roku jsem hlasoval chtě nechtě pro Halo 5. Akční hry z tohoto roku mě minuly obloukem a podle pravidelných updatů, novinkách v sérii, vyváženýho MP a skvěle sledovatelnýho progamingu jsem hlasoval pro Halo.
        Chtěl jsem tím pouze říci, že platforma nemusí hrát vždy roli.
    • jsou 2 letošní hry s velmi podobným názvem a obě dobře hodnocené
      Undertale
      Underrail
  • eStar
    Zklamání roku jednoznačně Star Wars Battlefront. Fakt jsem doufal že to bude alespoň klon Battlefieldu. V nejlepší akční hře roku mi chyběl Dying Light.
    • Nechapu, proc jako zklamani SWBF neni v zakladni nabidce, to fakt dokaze jen EA :)
      • Drak_1
        Je ale ako najlepšia akčna hra roku :) som sa dlho tak nepobavil *1* *1* *1*
        • On tě smích přejde jestli to vyhraje nakonec. Riziko tu je dost velké... Pamatuje te jak tehdejší "professionální diskutéři" zde nemohli rozdýchat když nejlepší hru roku vyhrálo DA:I ? :-) Takže bych se moc nesmál...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit