Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na te hre je dobry art design, voice cover a do urcite miry pribeh. co stoji za lejno je gamepla, coz je pro hru teda dost blbe. kdyz hrajete pribehovou linku, tak je to jako byste hrali jen nejaky storymode. to ze je to singleplayer mi nevadi ja to i vitam, ale to ze ta hra nema zadnou obtiznost jinymi slovy jdete jako superman a vsechno prevalcujete usti k tomu ze je hra strasne repetitivni. jdi od mista a k b a mezitim zmackni tlacitko na panelu nekde a po ceste zabij nekolik npc ktere ti nemaj sanci nic udelat. dohraju to asi kvuli pribehu. ta hra nevi co chce byt, jako mmo selhava na plne care a jako single player to tahnou lokace a pribeh
    • Tak zkus třeba HM operace, takový Temple of Sacrafice nebo Ravagers ti ukáží jak NPC umí kousat. x-)
  • Hele kdys pred 3 lety jsem to hraval vyexpil jsem si 3 postavy tusim ze na lvl 50 dokonce i OP a flashpointy jsme chodily, PvP jsem take dost hraval, ale po cca roku hrani, jsem toho nechal, tak se chci zeptat, jak moc se za posledni 3 roky hra zmenila vyplati se tam ted vratit je toho dost co tam delat nebo je to jen o expeni postav a end game zadny a vpipade ze bych se vratil musim si dokupovat nejakovy datadisk, abych mohl hrat end game a ty stare vyexpene postavy mi zustanou? Dokaze na to nekdo tady odpovedet, nebo musim rovnou mail na bioware :-)
    • Pokud si hrál jen do lv50 tak nového obsahu tam pro tebe je dost. Pokud si koupíš sub tak máš přístup do všech "datadisků", takže není nic jiného třeba kupovat
      • sugyn
        A to je ten problem, zaplatit za to. Kdyz jsem si to koupil jeste jako preorder plus jsem sypal mesicne penize do toho, vedeni EA se mne odmenilo tim ze hru predelalo na f2p, ja obdrzel nejaky prefered status (dobry for, mam titul ze jsem mel preorder a nemuzu ho pouzit dokud za hru nezaplatim!), mam trest za to ze jsem hru koupil. Nemuzu tu hru hrat normalne abych si ji uzil, dostavam min xp, mam zablokovany UI, nemuzu pouzivat aukci, nemuzu pouzivat tituly, spolecniky co mam tak jejich staty vecmi se nezvysuji. A to nemluve o dalsich funkcich hry ktere mam omezene a nebo zablokovane. A to vse za to ze jsem tu hru koupil. Pravda, dostal jsem kompenzaci asi 500 cartel coinu (sic!) a to s podminkou ze bych musel do urciteho data zaplatit predplatne. Jako bonus, prefered status ziska kazdy kdo neco nakoupi v shopu za 5 USD.

        Se nedivim ze EA dva krat po sobe ziskala oceneni jako nejhorsi firma v USA. S timhle pristupem, kdy vrazeji ne dyku ale obourucak do zad hracum. Angry rant ukoncen.
        • No nevím jestli jsi hrál jiné hry na oficiálních serverech, ale drtivá většina je zpoplatněná a upřímně SWTOR zrovna není nutné platit. Kup si na měsíc či dva Subscription a vydělej si dostatek kreditů na Unlocky pro prefered hráče a hraješ skoro jako Subscriber.
        • No taky těmahle nesmyslama EA potopily Warhammer Online.
        • spolecnici byli predelani v poslednim datadisku..uz nemuzes ovlivnovat jejich staty,jenom jejich vzhled.K dobru se udelalo,ze kazdy spolecnik ted plni spolehlive vsechny 3 role tank,heal,dmg a muzes mezi tim libovolne prepinat
  • fizola
    Ja len prave stale riešim, aku postavu si dať boost na 60 :D
    • je přepracované levelování, takže bych na rovinu nedoporučoval 60 level postavu. Sice se v popisu píše, že takto vzniklá postava má veškerý příběh zajetý, což teoreticky znamená, že když dáš takto postavu, kterou nemáš, tak se ti otevře legacy.....ale neotevře. Navíc, jak jsem na začátku napsal to přepracované levelování - pro příklad, dříve jsi postavu level 1 pomocí příběhu dostal na začátečnické planetě asi tak na 11, max 12 level, když jsi zajel úplně všechno. Teď tu samou postavu stejným způsobem dostaneš tak na 18 - 19 level..... takže se celkem vyplatí si zajet postavu úplně od začátku s kompletním příběhem. Na druhou stranu, pokud máš všechno Xkrát zajeté, tak asi nejlepší mi přijde juggernaut nebo prostě sith/jedi, přece jen je to příběhově tak trošku o nich
  • mrtva hra
    • az v ni nebude nikdo, tak bude mrtva. To ze ma svoji stalou hracskou zakladnu a neni stredem pozornosti bandy masovejch knedlicku, neznamena ze je mrtva.
  • Asi tejden zpět jsem vrátil a docela si to užívám, příběh díky struktuře MMO nemá takovou údernost jako starý KOTORY, ale není vůbec špatný, občas krásně nostalgický a navíc je osvěžující se v onlinovce nehnat jen za gearem a novejma dungeonama/raidama.
  • Dal jsem Bioware spoustu šancí (nejsem jediný), ale toto už přesáhlo míru mé trpělivosti a už odmítám Bioware platit za nic!Po skvělém traileru na KOTFE jsem čekal, že to začali brát vážně a vydají se správným směrem, ale po začáteční eufórii přišla tvrdá rána. Příběh byl sice skvělý a hodně mě bavil, ale SWTOR je stále oficiálně MMORPG a ne RPG, tudíž bych čekal i nový endgame content, ale místo toho jsme dostali 0 nových operací, 1 nový flashpoint, 0 nových warzone, 0 nových galactic starfighter map, 0 nových planet (nepočítám ty story lokace, to se jako planeta nedá počítat).Místo toho jsme dostali revamp snad všeho, co bylo možné (oerace, flashpointy, weekly, daily..atd) Myslím si, že vývojáři dokonale zničili companiony, protože jich dneska máme tolik, že už přestali být svým způsobem reprezentativní a vzácní, dnes jich můžeme mít snad přes 25! Kdyby nám nechali naše základní companiony a k tomu postavy nové story, Kotha, Lanu, Therona, Senyu, tak by udělali podle mě lépe.V prosinci jsme se dozvěděli, že jedna story chapter bude až v únoru, nová warzone se chystá a nějaké informace budou až v únoru, o PVE se vůbec nebavil takže smutně očekávám, že nová operace výjde možná "už" ve čtvrtým kvartalu roku 2016 a pokud budeme mít štěstí tak nám možná spustí nějaký nový tactical v dubnu a jeho hard mode verzi v červenci.
    A jak nás chtějí motivovat, aby jsme jim platili měsíční sub a kupovali CC? Dají subsriberum dalšího companiona a pak nám pustí tu jednu kapitolu příběhu, kterou dohrajeme za jeden večer a pak zase hurá chodit 2-4 roky starý revampnutý obsah.
    Jsem wowkař a možná jsem jen zmlsaný jejich velkým rozpočtem, ale jak jsem říkal, po skvělém traileru, který stál určitě hodně času a peněz bych čekal něco víc. Navíc na tom tak špatně nebudou, když v roce 2013 vydělával swtor na předplatném 4 nejvyšší číslo a to bez CC, které jsou podle mě velkým zdrojem peněz.
    Myslím si, že zkouší kolik toho ještě hráči vydrží, budou vsázet na pasivitu lidí, kteří budou platit hodně peněž za málo muziky a budou také spoléíhat, že lidé to budou hrát jelikož je to prostě ten star wars.
    • CRYPT
      Hele sam bych to nerekl lepe. Uz zacinam byt taky znudenej BioWare pristupem. Jako sub reward dalsiho dementniho companiona? Vtip. Proc nedostavaji predplatici nejaky specialni legacy gear, specialni legacy zbrane apod.... Platim si to bez prestavek kolem 2 let, ale v posledni dobe uz hraji jen pvp na low a mid lvlech, protoze ten engine je jeden ultra fail, pvp na 65kach jsou nehorazna slatanina a nuda. Pve content? Tam ani zadnej neni. Do p*ci kdyz byl lvl 55 tak padal alespon z nim operaci jako df/dp tokenovej specialni gear (186) pripadne kell dragon (178) z sav a nvm ceho jeste. Dneska z hm operaci pada nejvetsi rating gearu 224 - zadne specialni vizualni upravy na gearu, jen to co si nakoupis za cartel coiny. Nove planety, jak jsi sam rekl, tyto story koridory se skutecne nedaji povazovat za planety. 10ta jedinna kapitole po jak dlouhe pauze? pul roku pomalu? story content na 2 hodiny max a pak zase cekani an dalsi XI kapitolu. Proste zacinam byt fakt nastvanej...

      Jo a jeste abych doplnil, ze zacatku jsem byl nadsen co nam prinesl novy obsah, ale ted kdyz se na to podivam s odstupem casu, j to slatanina neskutecna. Nejenze pro uplne vsechny postavy je story line uplne stejnej, navic to pakovani se s homorepublikou a metrosexualem Astharem Theronem Shanem mne zacina pekne vytacet. Vzhledem k tomu, ze zasadne delam vzdy postavy od lvlu jedna, protoze mne to proste bavi a kdyz sleduji ten puvodni story content, to je proste uplne neco NESROVNATELNEHO. Ale zase toto je o uhlu pohledu, mluvim hlavne za sebe
    • mno, tuto hru jsem hrál už v closed beta, jako jeden z opravdu mála evropanů a musím řírct, že s velkými přestávkami ji hraju dodnes. Poslední dobou byly přestávky docela dost velké, ta poslední byla 9 měsíců a teď jsem se vrátil s novým datadiskem.......no a jsem velmi mile překvapen. Sice některé neduhy hry nezmizely ani po několika letech, ale přesto se mnoho změnilo a mohu říct že k lepšímu. Třeba pro mě byli staří společníci ohraní a nudní, teď si mohu vybírat. vadilo mi, že někteří byli heal, jiní tanci a další DPSka...prakticky jsem díky tomu chodil jen s jedním a na ostatní jsem kašlal, tedˇsi zapnu roli jakou mají kompanioni mít a je klid a mohu si vybírat podle sympatií nebo vzhledu........vzhledem k tomu, že hraju za hrdinu, který zanechal nejvýraznější stopu v celé galaxii, hned po nesmrtelném Imperátorovi, tak i těch 25 společníků je málo, ale co už. No a jako předplatitel mám vše v ceně a ještě ke cartel coinům zdarma každý měsíc od teď budu mít i další drobnosti zdarma díky předplacené hře.....a z hlediska nového obsahu, než nováček projde všechen stará obsah, zase vyjde něco nového, stávající si mohou všechno zopakovat - jo chápu, je to opruz, ale prakticky vždy byl starý obsah maximálně po týdnu ohraný, takže brečet nad tím, že teď zrovna nic nového nevyšlo, když vyšel celý nový příběh (a slušně dlouhý příběh).....nevim no, přijde mi to skutečně jako rozmlsanost. A k samotnému příběhu, myslím, že po této stránce je to asi nejlepší StarWars hra posledního desetiletí (snad krom prvního KOTORu, nevím jak je starý) a nejlepší MMO ze VŠECH - po příběhové stránce - a to všetně WOWka. Tuhle onlinovku zabíjí PvP, na můj vkus moc repetitivní a neinovativní
      • Chápu, u mě byl taky ze začátku hype, ale až jsem zjistil, že vlastně kromě příběhu tak nic moc nového není tak to opadlo. Připadá mi, že některým lidem opravdu stačí ty světelné meče a budou spokojeni. Pokud to hraješ od bety s velkými přestávkami (i 9 měsíců) tak to potvrzuje moje slova, že na endgame se regulérně kašle. Toto je MMORPG, to by si měli lidé a především vývojáři uvědomit, jen nové story prostě nestačí, to tedy mohli udělat rovnou další KOTOR, myslím si, že by to ocenilo víc lidí. To s tím novým obsahem nemůžeš myslet vážně, ne? Obhajovat starý endgame obsah tím, že se veteráni přizpůsobí potřebám nováčků a vlastně nový endgame obsah není zas tak důležitý, protože prakticky po vydání je to už ohrané. Snad tohle nečetl někdo z Bioware nebo se máme na co těšit *1*

        Přidat 2-3 FP, 1 OPS a 1 WZ by nováčky určitě nijak nepoškodilo, jen by si to prošli později stejně jako to nové story. Hlavně by veteráni viděli nějakou snahu od Bioware a třeba by neměli důvod rušit sub.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit