Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nic pro mne... protože (ví víte) ale minimálně stylizaci to má pěknou. To se musí nechat Jo tojo. *4*
  • Charles Camille Saint-Seans se nepoužívá, správné jméno skladatele je jen Camille Saint-Seans... ale to je jen detail *3*
  • Cau hral jste to nekdo? Vypada lakave bizarne, ale nechci vyhazovat penize aby to nebylo blbe. Koupil jsem takto tormentum sice zajimavy ale kratky...
      • Diky za nazor :-) Co jsi vyjmenoval v prvni pulce textu je presne to co nemusim.
    • Opravdu dmnce tohle resit v dobe, kdy mas na Steamu moznost vraceni penez...
      • To se nemuzu zeptat na nazor kdo to hral? Od toho je tusim diskuse...
        • my za tvuj menzes nemuzeme...
    • Mart9
      Podle mě to hrál ten recenzent.
      • A co jako ze to hral? Ze si muzu precist recenzi? Ja si tu nedavno koupil hru na zaklade recenze a seredne jsem se spletl, tak proto se ptam na ohlasy z publika...
  • Tak se dívám, že se nám s těmi "antropomorfními" adventurami roztrhl pytel. http://games.tiscali.cz/oznameni/adventura-rusty-lake-hotel-nabizi-smrtelne-dobre-vecere-a-antropomorfni-zvirata-270462
    Celé roky nic a najednou zájezd ;-)
  • Tak na tenhle úlet se moc těším. "Instalaci nazdar!" "Zdar!"
  • Zkopirujete Ace Attorney vydáte ho na ne- Nintendo systém a všichni recenzenti vám lížou paty
  • Vitekb
    Viděl jsem v pondělí stream, který byl asi do půlky 2. případu, a vypadalo to fakt zajímavě. Něco jako poslední Sherlock, ale v některých ohledech i lepší. Část co jsem viděl nebyla zcela jednoznačná, kdo je pachatel a kdo nevinný. Zároveň to vypadalo i zábavné.
    Asi to není úplně nejdelší hra, ale nejspíš stojí fandům žánru za vyzkoušení.
  • BangMeInBangladesh
    Wau hra roku 2016 na PC a už teď v pulce ledna.
  • hodnocení redakce 9/10
    hodnocení metacritic 66/100
    • metacritic *15* *15* *15* *15* *15* dobrý vtip
    • jakubc
      Přesně tak, a hodnocení z Metacritic se skládá z těch, kterým se to líbilo a dali hodně, a těch, kterým se to nelíbilo, co dali málo...
    • no a co
    • Mart9
      A když se to shoduje, tak pak někdo napíše, že to hodnotí, aby nevybočovali.
      • vyšší hodnocení než meta = podplacený autor
        stejné hodnocení než meta = bojí se napsat svůj názor
        nižší hodnocení než meta = autor tomu nerozumí / neumí to hrát
        nižší hodnocení než meta (Ubisoft, Bethesda, EA) = spravedlnost, ale já bych ubral ještě dva body
        • jo, jsou to lamy. Call of Cthulhu Dark Corners of the Earh tu dostane 6/10, přestože je to kultovní klasika, a generická srajda typu Skyrim tu dostane 10/10
          • Joo call of cuthulhu bylo super :-) Ale je to uz stary...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit