Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daver
    tak, hlavní je že vydaj support pro modery. Long war pro XCOM je výbornej, tak jsem zvědavej co přijde zde.
  • Chci asi moc, neco obdobneho incubation uz nikdy nikdo neudela. Cest Black isle studio. Zaujal me v posledni dobe Mordhein, ale asi taky stoji za to, pockat na lepsi cenu.

    XCOM jsem koupil s datadiskem o vanocich a bavim se. Je to primitivni, ale v tejednoduchosti velice svizne hrave a zabavne. Hadam ze XCOM 2 bude nemlich to same s ostrejsimi texturami. Bude ho zabavna hra, ale plnou palku jim za to davat nebudu...

    A cely ten jejich lore je vazne roztomily, vubec hruzostrasny. Kdyz si vzpomu na atmosferu (mapy, emzaci) ufo aftermath
    • alea206
      Pravda je že UFO: AfterXXX série byla taktičtější. V XCOMu mi neuvěřitelně chybí možnost přepnout střelbu mezi dávkou a single shot, chůze/běh, leh/klek/vzpřímeně...
      Jinak jestli chceš XCOM okořenit, tak skus LongWar mod na NexusMods. Ikdyž tam jsou některý prvky už trochu přehnaný směrem až nelogický obtížnosti.
  • zmutovanej pokeball s chapadlama? tak to je teda děsivý, ani nechci vědět, kam ty chapadla předtim strkal *1*
  • Zas pozde.
  • Chim
    Skvělý článek. Taky o Far Cry, AC nebo CoD už se dlouho nepsalo.
  • po zklamání z XCOM1 nevím jestli do toho půjdu. Opět to osekalo spoustu dobrého z původních Xcomů a přidalo spoustu stupidních cut-scén - koho baví dívat se po osmisté jak přilétá na základnu a přístává na nové misi, nebo jak voják běhá. Strategie má být o hratelnosti a ne o pitomých cut-scénách. To nemluvím z zkriplených mechanikách paniky a celkově ekonomiky.
    • Souhlas, mechaniky tam jsou osekané na kost, hlavne že voják po jednom zásahu umre.
      • copak to, ale ve stejnem casovem useku umi udelat 20 kroku a stisknout spoust, ale kdyz nejprve stiskne spoust pak se nepohne ani o krok *1* *13* *9* *11* *12* *16*
  • na tuto hru sa tesim ako maly. Xcom1 + datadisk je super, a ak neurobia zasadnu chybu pri Xcom2, tak to bude uber super. Velmi sa tesim
  • Xcom 1 startovací budget.Xcom 2 vysněná strategie.
  • Lukyz
    Přiznám se, že jsem po hodně slušném preview od Total Biscuita po delší době zase předobjednal, tak jsem zvědav co z toho vyleze, ale zatím to po všech stránkách vypadá dost dobře *4*

    EDIT: Nechci dělat reklamu, ale na Xzone dostanete k předobjednávce i tričko za pěkných 1.099,- což je lepší než 49,99€ na Steamu *3*
    • DO NOT PREORDER! Předobjednávky jsou strašná neřest gaming průmyslu. Taky za vysavač platíš půl roku předem?
      • Lukyz
        Tak teď jsi mě fakt dostal *1* Zrovna v neděli jsem na Mallu objednával vysavač a platil jsem online kartou *1* Sice šlo jen o dva dny, ale jo, předobjednal jsem si vysavač *1*
        • jako voni ho budou teprv vyrabet? domontujou tlacitka? nebo sis koupil uz hotovej?
          • alea206
            To je to samý jako kdyby si říkal, že předplatný časopisů je zlo.
            • Předplatný časopisů je zlo
          • Lukyz
            Hotovej, stejně jako XCOM, který vychází za dva týdny...
            Navíc to bereš trošičku moc vážně a doslovně *3*
    • sam uz dva tyzdne odolavam predobjednavke (lebo vieme preco to je zle atd..) ale clovece... neviem ci vydrzim. Vyzera to ako presne to na co aj mam celkom chut a zo dna na den vacsia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit