Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakubc

    Věda internetových trolů

    Poměrně zásadní video pro všechny uživatele internetu, hodně aktuální i pro diskutéry na Games. *3*

    http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/veda-internetovych-trolu-asapscience

    TLDR:Internetoví trollové mají sklony k psychopatickému chování a k sadismu.
    • Moment moment moment.... to jako nám to video chce říct že třeba takový uživatel LV nebude ve skutečnosti tak úplně v pořádku? To jsou věci teda.
      • solomon.short
        kdo by to byl rekl *1*
  • ucho

    Členové PS Plus programu obdrží 2. února PS4 tituly Helldivers a Nom Nom Galaxy. Hry pro ostatní platformy zatím nebyly odhalené.

    hm, celkem slabota, tyto hry zaměřené na multiplayer moc nemusím.
    • Vogon
      Helldivers je ale naprosto luxusní záležitost. Twinstick Starship Troopers.
  • Mart9

    Členové PS Plus programu obdrží 2. února PS4 tituly Helldivers a Nom Nom Galaxy. Hry pro ostatní platformy zatím nebyly odhalené.

    Takže další blbosti. Pořád čekám, že bych si tu službu předplatil a pořád nemám důvod.
  • Kozy

    Na účastníky betaverze The Division se nevztahuje dohoda o mlčenlivosti. Internet tak pravděpodobně zaplaví množství screenů a videí ze hry.

    Na PSN si můžete "koupit" The Division v preorderu a pak si stáhnout betu bez čekání na klíč. Stejně jako to bylo u BO3.
  • Lukyz

    Batman Akrham Knight

    "Zajímavej" komiks na téma PC verze posledního Batmana *1*
  • WhySoSad
    Koukam prave na release list pro rok 2016 a s exluzivitama pro XOne to vypada proti PS4 hodne blede, napocital jsem je 14:7 ve prospech PS4. Navic se u Sony bude jednat o mnohem zajimavejsi kousky nez u MS. Vzdycky jsem byl zastancem Xboxu, ale u tehle generace se mi zda ze na plne care prohrava nejen co se tyce her, ale hlavne vykonu a downscalingu rozliseni...
    • Kolik je exkluzivit na jednu konzoli a na PC?
      • WhySoSad
        Ty jsem do toho počítal taky, pokud to vyjde jen na PC a jednu z konzolí, tak jsem to připočetl konzoli, úplných exkluzivit je na konzolích minimum proti PC...
    • ucho
      ty konzole nejsou jen o exkluzivitách. je to samozřejmě příjemné zpestření, ale na tom to nestojí. já teď například na PS4 hraju Broken Age.
    • Vojta_Ilavsky
      Mno, jediná X1 exkluzivka která má potenciál být fakt luxusní je Scalebound, a ten byl odloženej.
      Quantum Break bude dobrej, ale dojede na to že X1 není tak rozšířenej a že to není nic takovýho aby to někoho donutilo koupit konzoli.
      Ty ostatní ani nestojí za řeč, žádný must-have na tenhle rok oznámený nejsou.
  • WhySoSad
    Uz jste nekdo hral vcera vysle The Witness ? Koukam ze se na to snasi celkem chvala, az do vydani jsem o hre neslysel, o to je to vetsi prekvapeni.
    • Jo, je to super a vypadá, že i na dlouho :)
    • solomon.short
      hodnoceni ma zatim slusne, ale cena mi prijde dost nadsazena... polovic bych za to dal hned
  • Morraw

    BFG: Armada spustila předobjednávky

    Datum vydání je březen a nějaký ten týden po vydání se dočkáme i SM armády. Těšíte se ?

    http://www.battlefleetgothic-armada.com/shop/
  • Mart9
    Koupil poslední dobou někdo něco zajímavého v dobré ceně na PS Store? Prosím o doporučení, já tam asi neumím hledat nebo co.
    • Flower za 80,-
      • Mart9
        O tom jsem uvažoval, díky. Asi to vezmu. Ale není to nějaké staré? Mám pocit, jestli s tím nemachrovali na startu PS3
        • Ano vyšlo to i na PS3, ale to snad neni problém ne?
          • Mart9
            Není, jen jsem si nebyl jistý, jestli je to ono.
    • ucho
      zajímavých her je tam podle mě dost, něco bych koupil, ale dojíždím ještě pořád nějaké staré resty, takže předpokládám, že k takovým hrám jako Bloodborne a Dark Souls 2 se ještě nejméně rok nedostanu.
      • ucho
        no nakonec jsem toho Bloodborna koupil :) do PS+ to dle toho, jaký tam dávají hry, nejméně 2-3 roky nedají, a cena už o moc níž taky nepůjde, letos to zapařím.
      • ty resty by měly počkat, jelikož Bloodborne je zjevení, podobná hra s takovým uměleckým cítěním tu dlouho nebyla. Dark Souls 2 vynech úplně, to je škoda času.
        • ucho
          prostředí v DS2 se mi popravdě líbí víc než to v Bloodborne. to je na mě moc temné a depresivní (což mě ale od hry neodrazuje :) ). každopádně bych před Bloodborne ještě rád zahrál Demon's Souls a Dark Souls (a možná i to Dark Souls 2 :) ). na tom pořadí vyloženě nelpím, ale říkám si, že bych jakousi posloupnost s tím, jak to vycházelo, u této série dodržovat mohl.
        • Škoda času? Přijde mi, že všichni hrozně dramatizujou že to je nejhorší souls hra. Pořád je to ale skvělá hra.
          • Je to dobrá hra, ale není tam to, co dělá Bloodborne, Demon Souls a Dark Souls výjimečné. Přesah hry byl v DS pro mě poměrně malý.
            • edit v DS2...
    • Mne se už 3 dny nejde připojit, takže ani nemam šanci.
    • goty bloodborne a je to jeste lepsi, nez se o tom rika
      • Mart9
        Netvrdím, že je špatná, ale takovou hru právě nechci hrát.
  • WhySoSad
    Jsem tu pro další doporučení. Hledám spíš méně známé hry, které by byly podobné stylu Alan Wake. něco jako Heavy Rain, Dead Space, Condemned, Silent Hill... Prostě lehce mysteriózní a "creepy", ale ne vyloženě akční ve stylu posledních Resident Evil atp. Věděl by někdo o nějaké zapomenuté perle ? Většinu známých her tohto stylu už mám odehráno.
    • Ty nebývaš u rodičov že si varíte sami? Inak s letsplaymi už si skončil? je to škoda lebo som ťa celkom rád sledoval...
      • WhySoSad
        Nene, já už jsem dlouhou dobu sám, nebo teda s polovičkou *3* Definitivně jsem neskončil, jen mám teď dost špatnou práci a nedaří se mi to skloubit dohromady časově, ale vrátil bych se k tomu rád, už mám zase nějaký hrubý materiál připravenej, tak něco přibude *3*
        • Draken69CZ
          *14*
          • WhySoSad
            Pako :D
            • WhySoSad
              Jak rad bych se pustil do DS3, otazka je jak na tom budu s casem... :/
            • Draken69CZ
              To neber zas tak doslovně žádná gay party u bazénu nebude, jen jsem rád že zas bude nějaké video, osobně bych začal dohráním Dark Souls II (ano nezapomněl jsem *16*) a volně bych pokračoval Dark Souls III *3*
    • meh

      Deadly Premonition?
    • Zkus Cry of Fear, na Steamu je to zdarma, jen musíš mít nějakou source hru.

      http://store.steampowered.com/app/223710/?snr=1_5_1100__1100

      Jak můžeš vidět na screenech, tak grafika je postarší, ale atmosféra je tak hutná, že si toho beztak všímat nebudeš.
      • WhySoSad
        Cry of Fear jsem dohral v coop rezimu, k singlu bych se mohl vratit :)
    • I Am Alive, možná i Cold Fear (hrál jsem jenom kousek na vyzkoušení), Riddick, ve své době se mi zamlouvala The Thing.
      • WhySoSad
        O I Am Alive jsem cetl spoustu negativnich komentaru, stoji to opravdu za to ? Cold Fear mam uz par let dohrano :) Riddicka jsem popravde jeste nezkousel a The Thing taky ne, diky :)
        • Vývoj I Am Alive jsem nesledoval, tak nevím, co bylo naslibováno, tedy mě to nemohlo po této stránce zklamat. Koupil jsem to ve výprodeji na Steamu za pár korun a dost se mi to líbilo. Hra je kratší, celkem lineární, našly by se nějaké nedostatky a asi by se z toho dalo vytěžit víc. Ale spíš si pamatuju na kladné dojmy a hra se mi líbila. A pokud jde o atmosféru, rozhodně nechybí.
        • kennyB
          I Am Alive je celkem slušná hra, ale bohužel nedosáhla toho, co s ní bylo plánováno. Tuším, že FireTight jí i natáčel, takže pokuď ji nebudeš hrát, můžeš se na ni mrknout.
        • I'm Am Alive měla být původně mnohem rozsáhlejší a propracovanější, jenže změnili koncept, hru osekali, zkrátili a udělali lineárnější a spoustu lidí to tak zklamalo. I přes to není finální produkt vůbec špatný a já se u toho dobře bavil.
      • Morraw
        I Am Alive je super. Sice ta hra asi úplně zapadla, ale má zajímavé mechaniky a velmi tísnivou atmosféru.
      • Lukyz
        Cold Fear mě kdysi strašně bavil, asi zkusím, jak obstojí v dnešní době. Díky za tip!
    • první DLC k The Evil Within. Parádní DLC a jedno z nejlepších roku.
      • WhySoSad
        Samotny TEW me zrovna dvakrat nevzalo, je to DLC lepsi nez zakladni hra ?
    • Vogon
      Série Fatal Frame, série Siren, Eternal Darkness, Clocktower, Among the sleep, Layers of Fear, Spooky's house of jumpscares, Deadly Premonition(pokud chceš horor typu "co se to tu ku*va děje.").
      • WhySoSad
        Diky, tohle je presne to doporuceni co jsem si pral :) O Fatal Frame a Siren jsem toho spoustu slysel, urcite se na to mrknu, to je presne to co jsem si predstavoval. Deadly Premonition uz jsem snad i kupoval na GOGu jak ted nedavno vysla nejaka ta edice, ale jeste se k tomu nedostal. Ostatni neznam, takze diky moc !
        • Vogon
          Tak pokud budeš chtít hrát Deadly Premonition na PC tak si hlavně stáhni fix od Duranteho.
          http://blog.metaclassofnil.com/?p=438
    • Vojta_Ilavsky
      Manhunt jsi hrál?
      • WhySoSad
        Jojo, každopádně díky :)
      • Jack1947
        Manhunt2 ale to je už spíš fraška navíc hnusná grafika z PS2.
    • solomon.short
      zkusim si na neco vzpomenout, ale az se odtrhnu od JC3 :D
    • Jack1947
      SAW bylo supr a je i na to nějaký ten mod, 2 díl už tak brej nebyl... respkt mi to přišlo co se týče hádanek pomalu nesplnitelné uch... a až moc frustrující.
    • Lukyz
      Nevím jestli jde přesně o tenhle styl, protože jsem ji nehrál, ale působila tak na mě hra The Saw, která byla na motivy filmů...

      EDIT: Ještě mě napadá Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth a Darkness Within
      • WhySoSad
        Za SAW díky, to by mě nenapadlo :) Call of Cthulhu mám dohráno. Darkness Within je point and click adventura, pokud se nepletu ne ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit