Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty taky musis porad machrovat ... my chudsi jsme meli jenom 800XE :D Dodnes si obcas pustim muziku ze Zybexu nebo Draconusu.

    Edit: to byla reakce na LV426 a jeho Atari130XE ... nejak to diskuze nezaradila kam mela
  • Enduro!!!
  • Lepsi je to uchovat jen v pameti, ruku na srdce, ty hry nebyly nic moc, i kdyz me to jako maleho spunta bavilo a rozjet je znova by mi jen pokazilo vzpominky. A navic nemam cas ani na nove hry *1*
  • TheGGG
    Všechna sranda stranou, vím že tu to je přecpaný herními důchodci, ale to vážně někdo bude tydle prastarý herní trilobity hrát? Mě stačilo vidět pár dílů AVGN a už vím, co se tenkrát hrálo za sra*ky...
    • nemyslím že hry z osmibiťáků dnes stojí za zahrání. Našlo by se pár výjimek - třeba Boulder Dash, Tetris nebo textovky. Ale hry z časné éry PC už se dají - hry jako Dungeon Master
    • Všichni jsme čekali na názor rozmrtelého puberťáka. Neboj to akné zmizí a jednou si taky najdeš kluka *3*
      • TheGGG
        ano, mě to zmizí... bohužel tobě jaterní skvrny zmizí až ve fázi dekompozice nebo skeletonizace
  • My měli takovou tu černou čínskou kopii, dodnes to ještě ve skříni mám. Pamatuju na kovboje co stříleli zkrz jedoucí, nebo stojící dostavník, jakési zvířátko přebíhající silnici, lyžování, baseball, nějaké rogalo myslím, golf a další hry.
  • jurajjanosik1
    Ještě by mohly převést některé hry z Didaktika. Třeba Wriggler, nebo Neth Earth
  • Mart9
    Tu jsem měl *4* Akorát byla celá v černém.
    • To byl byla junior verze, mladší provedení, taky jsem měl.
      • Inquisitor
        To byla spíš verze od rákosníků, taky jsem měl :D
        • Tak to seš mladší ročník a tím se vše vysvětluje *3*
  • Horst_Fuchs
    No nevím.
    Co se Atari 2600 (na obrázku v článku) týče, tak ty hry byly špatný už před 36 lety nebo kdy to vyšlo, jen holt tehdy nebylo nic lepšího k mání. Jakž takž se dal hrát nějakej SHMUP s letadýlkem a dvě multiplayerovky, s kovbojema a s tankama, jinak to byla opravdu bída pro totální masochisty. Samo sebou jsem to hrál jako malej smrad a docela mě to tehdy bavilo, ale opravdu nevidím jedinej důvod proč se k tomuhle vracet.
    • Přesně tak, ale to bude jenom nesovisející ilustační foto.
    • Souhlas, měl jsem to v pozdních osmdesátých letech od příbuzných z ciziny a ty hry byly dost špatné. Co si pamatuji, oslavovaný Pitfall byla nuda nekonečná, navíc ten zmar, když jsem pochopil, že to nemá konec.
      Když jsem si pak pořídil Master System se Sonicem, bylo to jak z jiné planety. Sonica hraji tu a tam doteď, ta hra snad nikdy nezestárne.
  • Atari ST v počítačovém kroužku, to byly časy :-)
    Zorro, Bruce Lee, Montezuma, Karateka...

    https://www.youtube.com/watch?v=hchotEYCbJ0
  • Taky sme to doma kdysi měli. Těch hodin co sme u toho s kamarádem a segrou strávili. Sem zvědavej, jestli by mě ty hry ještě po těch letech bavily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit