Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    GOG je dlouhodobe moji nejoblibenejsi platformou, tohle je podle mne krok spravnym smerem, prece jenom u mne osobne duvod proc se EA vyhybam jako cert krizi je prave to ze mam pak nasledne smulu kdyz se mi hra nelibi ...
  • Vojta_Ilavsky
    Jojo, narozdíl od Steamu, XLive a PSN nejdou proti zákazníkům, DRM free+dva týdny na vrácení bez otázek..
    • Tohle by možná bylo hezké na steamu a obecně všude. Ale kdybys ty sám vydával hry nebo bys provozoval platformu a vyplácel peníze tvůrcům. Věřil bys lidem, že by se to nezneužívalo? GOG si tohle částečně může dovolit, protože těch co něco zneužívají bývají spíše promile, takže to asi mohou ignorovat (záleží na situaci a zatím to jen zkouší), ale ve velkém měřítku už to promile může nadělat velké problémy ohledně financí a rozporů mezi platformou a autorem hry. Kdekdo vydá hru, nepřináší mu zisky a přesto hledá chybu jinde než u toho, že vydal nezajímavou hru... Takže tohle si na Steamu nedokážu představit a není to chyba Steamu.
    • jojo, hold napred si koupim early access hru kde souhlasim s tim ze to bude zabugovany nebo to nebude fungovat a pak to pustim a reknu "no to ne, to je zabugovany a vubec to nefunguje a jeste ze je ten GoG kterej jde vstric dementkum jako ja a povoli mi to vratit kvuli memu naprosto smesnemu duvodu kterej znamena ze ani nevim s cim jsem na zacatku souhlasil". Parada :D Hail to GoG, TY JDOU VSTRIC HRACUM, HAHAHA.
      • veru tvoj nick skvele vysvetľuje tvoje myšlienkové pochody. už to, že niekto vydá early access hru by ju mal mať aspoň v takom stave aby bola hrateľná, keď je hra totálne rozbitá, tak ju nemal vydávať ani ako early access, ja ako kupujúci očakávam istú mieru zabugovanosti a to, že hra je nedokončená ale nemôžem akceptovať ak je úplne nehrateľná alebo ponúkaný obsah vôbec nezodpovedá tomu, čo vývojári sľubujú.
      • Vojta_Ilavsky
        Na GoGu můžeš do 30 dnů vrátit hru z technických důvodů, navíc ohledně EA bych to bral spíš tak, že vývojáři něco jiného říkají, a něco jiného dělají..
        • Ze neco rikaji a neco jineho delaji, je zcela normalni. Az nekdy neco budes vytvaret, tak pochopis.
          • Vojta_Ilavsky
            Nepochopím. Upřímní jsou snad všichni kvalitní vývojáři, kór když jdou do EA; nedal bych peníze lidem, co konstantně lžou, a proto je tady ta 14denní lhůta.
            • solomon.short
              facepalm je z Keen Software ocividne
            • Hele facepalme, já nevim, jestli tady jenom zbytečně prudíš, nebo zastupuješ zájmy nějaký společnosti, která vyrábí šméčka, a proto jí čtrnáctidenní lhůta, kdy můžeš zboží vrátit bez udání důvodu, nevoní. Ale je to přece naprosto běžnej postup, cokoliv koupenýho online můžeš do čtrnácti dnů vrátit, tak proč by to u her mělo bejt jinak?
            • DayZ neni zadny "pripad" a kdyz uz, tak DayZ je prave jeden z pripadu ve kterem si verejnost hraje na naprosty ignoranty.
            • Vojta_Ilavsky
              Bavím se o případech jako je DayZ, zatemňování, "pracujeme na tom" a o projektech, kde vývojáři lžou do poslední sekundy, že přesně zítra ve 12 vyjde bugfix, kterej jim bude trvat třeba měsíc(hyperbola).
            • To ale neni zadny lhani, nehlede na to ze ja muzu mit plan, kterej si podle uvazeni menim jak chci a potrebuju a neni mou povinosti informovat o zmene ihned hrace, a to ani pokud mi za muj EA titul dali penize, jelikoz ty penize dali pouze za to, aby mohli nahlednout do procesu vyvoje a ne aby me obvinovali z toho ze lzu kdyz ja si v ramci vyvoje zmenim nejakou svoji road mapu jak potrebuju. Jak rikam, az neco budes vytvaret, tak ti hnedle dojde spousta veci.
  • whiterabbit
    Jop GoG Galaxy se rozjíždí čím dál lépe :) jen tak dál!
  • konkurence je potřeba
  • Krescz
    nemají šanci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit