Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nám právě pos***rali Hearthstony

    http://eu.battle.net/hearthstone/en/blog/19995505
    • ...

      Co jako po*rali?
      Starý systém tam pořád zůstává také...
    • Spades
      Cos čekal? Že to půjde do nekonečna ty karty?
      Nakonec bys hrál s 1 kartou z každého datáče, a nováčci by byli v hajzlu.
      Takhle se to dělá i v Magic a jiných TCG hrách
      • BTW kdy tohle zavedli v Magic a jaké ostatní TCG karty to mají? Má to i A Game of Thrones LCG?
      • No mohli by aspoň zrušit dust system a udělat nějaký trading. Takhle si stavět něco z Naxxramas bude úplný výsměch. Wild bude pro ty co budou mít nasbírané karty a standart pro ty co budou ochotni platit again again and again
  • Majitelé XCOM 2 vyjadřují na Twitteru svoji nespokojenost s tím, že hra nepodporuje ovladače.

    vdaka, Firaxis, rozmyslam ze si kvoli tomu XCOM2 kupim
  • Majitelé XCOM 2 vyjadřují na Twitteru svoji nespokojenost s tím, že hra nepodporuje ovladače.

    Teď je vhodná chvíle otočit tu hlášku o tom co je primární ovladač u konzole...

    Primární ovladač pro PC je klávesnice a myš, s tím se nedá nic dělat :)

    Kdyby chtěl Firaxis udělat PC hráčum obzvláště radost, vydá po půl roce port který nepůjde pořádně ovládat gamepadem, v tutorialu nechá jako nápovědu označení čudlů pro klávesnici a myš a v recenzi na games se napíše, že když se zapojí klávesnice a myš tak to ovládat jde a není přece žádný problém si je pořídit i když je majitel konzole jinak nepotřebuje :)
    • Dik na PC je nejlepsi prave to ze mas moznost volby v tom s cim chces hrat.

      Ale na druhou stranu je fakt ze jestli to odstranili tak to asi moc lidi na PC nepouzivalo.
      • Věřím tomu že mají data z PC verze jedničky a náklady na zabudování ovládání gamepadem překročily počet hráčů kteří jej používali. Zajímalo by mě kolik se toho vůbec prodalo na konzole, když dvojku udělali jen na PC....
        • http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=xcom
          • Takže po připočítání Steamu se PC verze prodalo trojnásobné množství než na konzolách. Tak to je jasné.
            • Tak PSN a Xbox Live taky prodal něco ve slevách, takže bych to viděl tak dvojnásob, teda nic moc prodeje obecně. No není to GTA V, kterého se jen na PS3 prodalo 21 milionů...
    • MidnighT91
      Už 5 lidí to nepochopilo. Jsem zvědavej kolik jich ještě bude...
    • Nádhera. Kde to můžu podepsat...?
  • MidnighT91

    Majitelé XCOM 2 vyjadřují na Twitteru svoji nespokojenost s tím, že hra nepodporuje ovladače.

    xD To jako vážně. Lidi už jsou z konzolí tak zblblí, že se bez ovladače v prackách nedokážou cítit pohodlně a potřebujou ho i k tahovejm strategiím. Osobně se radši rozběhnu hlavou do zdi, než bych takovou hru hrál s ovladačem...
    • jestli tobě je více než 15, tak by ses měl nad sebou zamyslet. Tvoje vystupování je poněkud infantilní.
    • Pokud se nepletu, první hra umožňovala podporu ovladače a někomu to mohlo přijít vhod. Nyní se podpora nekoná a přesto se někteří hráči vyjádřili k tomu, že by ji tam rádi znovu měli. Co na tom ten tvůj nedopečený "k+m" mozeček shledává tak šokujícího?
      • MidnighT91
        Mě to nešokuje, páčkařů je mi líto. Myš je na ně moc komplikovaná, tak snad jim tu podporu dají. Ať si to můžou taky zahrát aniž by si zlámaly prsty...
        • Ty jseš slušná p**a. Tihle hráči nemají nakonec problém se žádným ovládáním, jen se dožadují možnosti si ke hře připojit i znovu ovladač, protože ten byl podporován i minule a někomu se to zamlouvalo. Je to skutečně dneska pro některý z vás takový problém?
          • MidnighT91
            srandicla - Tobě určitě musela prasknout nějaká cévka když jsi četl můj komentář, nebo jsi páčkař. Jinak si tvoji agresivní reakci nelze vysvětlit.
            • MidnighT91
              Nemám ponětí, co jsem to právě přečetl. To je svahilsky?
              Btw: V době, kdy jsi si ty, hověl v tátově koženém vaku. Jsem já dohrával Contru na Sega Mega Drive...
              • Reakce na příspěvek:

                Ale tuhle fintu si zkoušej na někoho jinýho, ty dospěláku. Pravda je taková, že ty máš tak maximálně něco přes dvě dekády. Nebo mi chceš tvrdit, že ti najednou za těch pár let, co si tu na games jako mladý pako začal neustále kydat, náhle jakože přibylo fotrovských let? No to asi ne, že? Jsi jen další kašpárek pozdní 90s generace, nic víc.
            • Jsem pouhým normálním hráčem, co nemá rád vypatlaně hloupý a zbytečný deb*ly tvýho ražení a generace, co se vtírá ke hrám. Není v tom žádná věda.
          • Uvidim v piatok, jednou z chyb minuleho dielu bolo, ze absolutne neuzival vyhody k+m a tym padom mal desne ui, prave kvoli gamepadu. Ale podla obrazkov toto velmi nezmenili tak kludne podporu gamepadu mat mohol aj tento.
  • MickeyMutant

    Majitelé XCOM 2 vyjadřují na Twitteru svoji nespokojenost s tím, že hra nepodporuje ovladače.

    Tak to je maštal. Kdo má sakra vždycky k počítači instalovat myš, když si to neschopní vývojáři usmyslí.
  • MickeyMutant

    PC verze Tales Of Symphonia má uzamčené rozlišení (720p) i snímkování (30FPS) a používá DRM ochranu VMProtect.

    To všechno proto, že pro Japonce je slovní spojení "personal computer" (vyslov pāsonaru konpyūtā) strašlivá urážka. Tahle vulgární nadávka původně v Japonsku označovala děsivou chorobu, jejíž bacilonosiči by měli být okamžitě utraceni. Podobně jako všichni lidi s velkým nosem.
  • PS4 a Xbox One verze Layers of Fear poběží v rozlišení 1080p při 30FPS.

    *8* pokrok nezastavíš
  • Steamcontroller....problem solved.
  • Tilwaen

    OT - Mezinárodní den ježků

    Prý je dnes mezinárodní den ježků a to by nebyl oficiální Sonic Twitter účet, aby něco nepostnul *1*

    OT č. 2: Kdo máte Twitter a nesledujete Sonica, jako byste nežili. Už to sice není, co to bývalo, ale jejich občasné špičkování s vývojáři DeusEx je k nezaplacení.
    • Jack1947
      Díky za info, není nad to sledovat někoho dalšího, zvlášt když to je samotný Ježek soník *5* To už je legenda sama osobě.
      • Jacku, naprosto uprimne. Mas od doktora nejakou oficialni diagnozu?
        • Jelikož je to teprve 1. zaznamenaný případ, ještě jsme nenašli pojmenování.
  • Draken69CZ

    Upscale 4K

    Jak vypadá rozlišení 2560x1440 na 4K monitoru?

    Ptal jsem se pod Larou, ale tam mi nebyl nikdo schopný odpovědět jen jsem schytal mínuska, asi to brali jako útok na PC platformu.
    • To zalezi jak velky je ten monitor. Proste musis spocitat ppi a srovnat si to treba s tim co mas a budes mit jasno.
      • Spades
        To je úplný nesmysl.
        Na PPI nezáleží u mapování pixelů při scalingu.
    • Tady píší, že je to snad OK, jen nějaké změkčení obrazu při upscalingu u filmu:
      "The highest resolution physical media we were able to test were Blu-rays, which were played from a Blu ray player and upscaled from their native 1920 x 1080 resolution to the monitors 3840 x 2160 resolution by the GPU. We will not discuss this experience at length as we will do or have done so in individual UHD monitor reviews. As pointed out in our review of the Samsung U28D590D, for example, the experience is very similar to watching such content on a native 1920 x 1080 display of equivalent size really. There is some minor softening of the image but it’s nothing we found at all obvious."
      A zde je je u hry video a vypadá to také very good:
      https://www.youtube.com/watch?v=iSwgOZBHs0o
      • Spades
        Ale na to se neptal
        1080p bude na 4K monitoru vypadat stejně jako na 1080p monitoru, protože 4K má 4x více pixelů, takže se 1 pixel namapuje na 4, čili 1:1 scaling.

        Při 1440p je ale ten rozdíl 2.25x, takže někdy se namapuje 1 pixel, někdy 2, někdy 3, a musí se interpolovat jejich barva za runtime na grafice, což ve výsledku udělá to samé, jako bys na 1080p zapnul 720p.

        Doporučuji koupit 1440p monitor. 4K se nevyplatí, dokud nemáš něco, kde rozjedeš 4K.
      • Jack1947
        Tedy je to naprostá volovina zatím , navíc pro lidi co fakt mají hromadu prachů... co kdo čeká že UHD je snad nějaká revoluce ? LOOL *1* *7*
        • Tak hele filmy ve 4K už jsou, oficiálně pomálu, ale ripů už jsou desítky, třeba od ripovací skupiny TROLLUHD. Např. 3h film FURY (s Bradem Pittem) má 113 GB :-). Ale jsou 4K ripy i od 40 GB třeba. A dokonce už jsou i ripy 4K probíhajících seriálů jako např. Jessica Jones, nebo The Man in the High Castle (1. díl 10-15 GB).
          No a když někdo už chce sledovat filmy/seriály ve 4K, tak si koupí takový monitor, ale má grafárnu slabší, která neutáhne zase hry, nebo hry 4K nepodporují, takže upscaling je nevyhnutelný :o). Čili 4K už dnes uživíš a není to nic k divení když ten člověk musí upscalingovat :-)
          • Jack1947
            Tedy se vrátíme k tomu hlavnímu na co se ptal Draken = UPSCALE vásledek je že to je pak jak na konzoli i když u her na pc horší. FHD zůstane average rozličením a majnstrýmem ještě nějakou dobu tedy. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit