Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavle priste druhej mikrofon a taky jsi mu mohl rict at na to slapne a dostane pokutu... aby to bylo videt... vymlouvat se v predvadecce ze setri na dalsi kamion je takove... ehm... *7*
    Ale jinak dobry. *4*
    • Presne, to me taky zarazilo, moderator bez mikrofonu neco mumla v pozadi (amaterismus) a clovek co to predvadel zcela nesmyslne povida o setreni penez pro dalsi kamion misto toho aby nam ukazal jak se chova policie kdyz se prekroci rychlost.
  • Mužů si k vám přijet zahrát PCars nebo Assetto Corsa? :-)
  • ChyrenCZ
    Tu hru mám moc rád. *14* ETS 2 jsem musel kvůli "železu" začínat třikrát, ale teď to mám na ultra a často jen koukám s otevřenou držtičkou, jak je úžasná. Mám ovšem i pár zajímavých postřehů. Ještě donedávna se mi stávalo, že po nějaké době mi to trhlo s volantem tak, že jsem chtě-nechtě boural. Nedalo se na to připravit, ale zpravidla platilo po každém spuštění jednou. Musím říct, že se zřejmě pracuje neustále na celé hře. Protože rozdílů mezi Skandinávií a původním prostředím ubývá. Nezapomenu na Holandsko, kdy se na řece objevil remorkér *1* . A taky mne často fascinuje, jak reagují někteří řidiči od slušňáků po mizerné parchanty. Je to skvělá hra! A American(-u) si koupím co nejdřív.
  • Takze proste ETS2 v Americe, jen jina mapa, jiny trucky, par nesmyslu jako prevazeni kamionu ale jinak nic novyho co my truckeri z ETS2 bychom neznali.
    • Jn, FAIL. Je to smutný ale je to tak. Jde jim jen o americkej trh, jinak je to jen trochu předělaná kopie ETS2. Úmysl byl možná dobrej ale nedali si ani práci s tím předělat menu, UI apod.
      • Proč předělávat něco co funguje? Opravdu ti u řízení kamionu záleží na pošahaným menu? :) Sám si řekl že to je jen rozšíření o jinou mapu a pár drobností, tak nevím proč očekáváš změny tohodle typu
        • Protoze mi to prijde od profesionalniho herniho studia neprofesionalni az amatersky. To by pak tvurci dalsich pokracovani her mohli menu a UI nechat stejny jen hry by byly trochu jiny. Dela to na me dojem odflaknuti, cekal bych od SCS vic.
          Jo a nejsem hater, ETS2 treba mam moc rad ale ATS me zklamalo.
          • *1* *1* *1*
            Konecne trol na urovni.
            • Nevím co ti na tom přijde za trolení. Já s ním souhlasím, proč vychvalovat něco co je průměrné, Průměrnosti máme plnej stát. Nechápu to že když se někomu nelíbí něčí odfláknutá nebo "ne100%" odvedená práce a jinej za to z něj dělá trola a prudiče. Zamysli se nad sebou. Jsou na světě i lidi kteří mají rádi kvalitu, propracovanost, detaily. Nestačí nám se spokojit s průměrným produktem, chceme víc než kopii ETS2, chceme víž ne produkty s palmovým olejem či polskou posypovou solí. Třeba jednou vyrosteš a pochopíš to.
  • BoB.2
    Asi to lidi kupujou.
    • Ac jsem ETS2 lover, ani ja nechapu proc by tohle mel nekdo kupovat kdyz to samy ma v ETS2 jen tam neni mapa dvou americkejch statu a hnusny americky trucky s dlouhym cumakem.
      • Zrzzek
        Protože se mu líbí americký trucky s dlouhym čumákem. *1*
        • *1* ....taky možnost *1* Asi je vás dost jak koukám.
          • Ano. I holky ocení, když je vpředu delší.
  • Pavel do toho fakt slape, produkce videi s nim stoupa strme nahoru, takhle vypada dobre odvedena prace
    • Produkce sice ano ale kvalita moc ne *1*
    • Pavel je ten moderator? Panečku, katastrofa, ale proti gustu žádná *3* *4*
      • Hlavně to mumlání v pozadí bez mikrofonu. To vážně nemá tiscali team pořádný moderátory? Jak může někdo kdo neumí ani pořádně mluvit dělat videa na takovýmto jinak super hernim webu. Mám tento web rád ale když vidím tohoto človíčka v nějakým videu, chytám se za hlavu a prchám.
      • S trema monitorama je to luxus. Ale nechapu jak se rozhlizi kdyz nema mys, skoro to vypadalo ze ma nekde senzor kterej snima kam otaci hlavu (coz je klidne mozne s tim jejich setupem)
        Jinak super, ze se tady ty gamesplaye nekam posouvaji zatimco konkurenci spis dochazi dech.
        • Podle mě se rozhlížel pomocí křížového ovladače co měl u řadící páky.
        • Na snímání pohledu je TrackIR, ale není to zrovna za hubičku.
          • Nebo Freetrack, Opentrack, či Facetrack viz. diskuze u recence této hry.
  • PreidaQ
    Perfektní pokoukání. Amerika (to jest Kalifornie a Nevada) se jim vážně vydařila, tolik detailů, až k neuvěření.
  • Nejlepší GamesPlay za poslední dobu, díky za něj. Euro Truck Simulator 2 je moje nejhranější hra na Steamu. Od zítra jí přibude konkurence v podobě speciální edice American Truck Simulator. Vývojářům ze studia SCS Software klobouk za to s jakou péčí svoje hry dělají a starají se o ně i po vydání. Tu sestavu, na které jste hráli, vám tiše závidím :)
  • jen pro info pro ty které baví auta atd. Need for Speed: Most Wanted je zdarma na originu v On the house.
  • Coffin.Corner
    Kdo byl za kamerou?
    • No ten divnej moderátor který neví že by měl mít u sebe v pozadí mikrofon. Divím se že jej už dávno z teamu tohoto webu nevyhodili. Mluvit to neumí, vypadá to divně, chová se to trapně nic reprezentatívního.
      • Proč by měl mít v pozadí mikrofon? To by trochu bolelo, ne?
      • Aha, takže na začátku, kdy stojí Pavel před kamerou a dává rozhovor, je zároveň i za ní. To dává smysl.... *7*
        • Tak sry, máš pravdu, někdo kdo je asi hodně pod parou stojí za kamerou a divně se vlní :D Až poté to raději dali na stativ, asi to podnapilý kameraman už nevydržel :D
        • Už jsi někdy viděl stativ *1*
      • Ty si ani nic jiného nezasloužíš, speciálně pro tebe bych to udělal ještě horší.
        • Proč si nic jiného nezasloužím? Protože se mi nelíbí tento moderátor? protože mám výhrady k jeho prezentaci a amatérskému přístupu? Kdyby takhle jako ty uvažoval každý....no ani pomyslet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit